Hakkında
Mersin barosu veritabanına göre 2019 yılında açılan ve 2020'de açılması kesinleşen hukuk büro sayıları geçmiş yıllara göre %20 daha fazla artmış durumda. Mersin yeni adliyesinin açılmasından sonra Mersin'de avukat ve hukuk bürolarının 2020 yılında %60 artması bekleniyor. Baro veritabanında bulunan avukat sayılarının artması Mersin adına umut verici ve Mersin'in hukuk alanında avukat ihtiyacını karşılaması adınada çok güzel bir şey. https://kurancinbashukuk.com http://erdalalkan.av.tr
  • mersin avukat
  • Şehir mersin
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Hangi tv izlemek için alternatif siteler içinde en iyileri

İnternet ile Canlı TV izle de Site bazında en hızlısı Hangisi?

Dünyada artık teknolojinin gelişmesiyle anlayışların ve davranışların değişim gösterdiği ve insanların mobil ve bilgisayar üzerinde yoğunlaşması ile Canlı TV izleme istekleri de bu alana kaymaktadır.

Canlı TV kanalların internet üzerinden her an her dakika izleme imkanını sunuyorlar. Sektörde öne geçme savaşları yaşanmakta, kaliteli yayınlar sunmak ve en çok izleyiciye ulaşmak için birçok yöntemler denenmektedir.

Size Önerimiz Olarak sunacağımız Site hangisi?

Canlı TV sektöründe 10 yıla aşkındır internet ile televizyon izletemeyi sürdüren Hdtvler bu konunu öncülerindendir. Tüm kanalların canlı yayınlarını kesintisiz bir şekilde izleyicilerine sunuyor. Türk kanallarını HD kalitede yayınlarını sunuyor. Farklı bir yol izleyen site Azerbaycan, Almanya, Rusya, Gürcistan ve Fransa kanallarının yayınlarını da yapmaktadır. Site kendisine slogan olarak “Dünya’nın kanalını canlı izle” prensibi ile hareket etmektedir. Kolay bir kullanım teması sunan Hdtvler TV arama kutularına yazılan her harfi algılayarak sizlere en basit şekilde kanallara ulaştırmaktadır.

HD TV izle kelimesinde ön planda olan Hdtvler TV Televizyon izlemekten hoşlanan değerli takipçilerin istek ve önerilerine önem veren ve bu istekler doğrultusunda yeni kanallar eklemeyi tercih etmektedir.

Televizyon izlerken insanların en çok sıkıntıya düştükleri konu hız olayı yani yayınların ve sitenin kasmadan takılmadan yayınları sunmasıdır. Hdtvler TV hız onuşunda site testlerinde bu sektörün en hızlı sitesine sahip bir sistem kurmuştur. Sorunsuz bir site yüklenmesine sahiptir. Yayınların ise kesintisiz izleme imkanı sunmaktadır.

Sizlerde hızlı güvenilir ve sorunsuz Canlı TV izlemek isterseniz Hdtvler TV sitesini ziyaret edebilirsiniz.

HD TV İZLE

Devamını Oku

Online Ücretsiz yasal canlı tv izlemek!

Yasal canlı tv izle ve #evdekal

Covid-19 dolayısıyla canlı tv izlemek daha da fazlalaştı şuan herkes evinde ve bu hastalığın bitmesini istiyor. Tv dünyasında artık yeni bir dizi çekimi ve yeni bölümler yok ne insanlar internetten film dizi aratıp veya netflix e üye olup oradan izleme keyfi yaşıyor.

 

Bizler size yeni bir deneyimi ücretsiz online tv izleme imkanı sunuyoruz.

Blutv gibi bir çok canlı tv izleme platformu var fakat zaten ücretsiz olan yasal tv canlı yayınlarını neden para ödeyerek izleyesiniz ki. İzle9 ekibi sizler çok çok güzel bir tv izleme sitesi kurdu ve bir çok medya alanında hizmetler sunuyor.

 

Örneğin

  • Canlı tv izleme
  • Belgesel İzleme:
  • Dizi izleme
  • Dizi ve Film önerileri

 

gibi bir çok alanda profesyonel hizmeti tamamen ücretsiz olarak veriyor.

 

Sizlerin izle9 markasını ve sitesini ziyaret etmenizi isteriz.

Biz özgür gazeteciler olarak bu tür kolektif çalışmaların yanındayız ve topluma fayda sağlayan ve tamamen yasalara uygun siteleri içerikleri ve stk'ların yanındayız.

 

Başlıca kanallar ve deneymlerim
Önce siteye Show tv ve Cnn Türk kanallarını izlemek ve günemi takip etmek istedim. Biraz sitede kaldıktan sonra sitenin işlevselliği hoşuma gitti ve donmadan tüm kanallarını izleyebiliyordum.

Hadi siz de canlı tv izlemek için izle9.com markasını tercih edin! :)
Yazan: Emre Yılmaz

Devamını Oku

İnternetten canlı tv ve canlı mobese izle

İzle9.com; Uydudan yayın yapan bütün tv kanallarını 5651 sayılı Kanun’un Yer Sağlayıcılara getirdiği yükümlülükler kapsamında sizlere sunar. Sitemizde özenle seçilmiş tv kanallarını ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Ayrıca Dünyanın dört bir yanında canlı olarak servis edilen mobese görüntülerinide izle9'dan ücretsiz izleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden Atv, show tv, fox tv hd, kanal d, star tv, trt 1, trt, tv8, cnn turk, ntv, kanal fırat, a spor, trt haber,canlı tv izle, trt spor, a haber, tgrt haber, tgrt belgesel, haber türk, kanal 7, beyaz tv, trt belgesel, kanal 24, ntv spor, 360 tv, tv 100, tv8 int, teve 2, ulusal kanal, a2 ülke tv, tlc, tvnet, bein sports, trt muzik, tv 8,5, tv5, tvem, trt çocuk, idman, flash tv, fb tv, cartoon network, show max, kanal 687, medine tv, tay tv, yaban tv, kanal 15, makine tv, tjk tv, av tv, yaban tv, show türk, meltem, akıllı tv, a para, semerkand tv, euronews türkçe, kanallarını kesintisiz ve 7/24 canlı izleyebilirsiniz. izle

Devamını Oku

Araç Kiralama Programı (Rent A Car) Sözleşmesi hakkında bilgilendirme

Araç Kiralama Sözleşmesi

 

Araç kiralama sözleşmesi, kiralama hizmeti veren işveren ile araç kiralayan arasında özel bir mevzuat olarak düzenlenmiştir. Araç kiralama sözleşmeleri Borçlar Kanunu’nda düzenlenen kira sözleşmeleri çerçevesinde değerlendirilmektedir. Karayolu Trafik Mevzuatı göz önünde bulundurularak, araç kiralama hizmeti yasal statü kazanmıştır.

 

Araç Kiralama Programı (Rent A Car) Sözleşmesi Nedir ?

 

Araç Kiralama sözleşmesi, aracı kiraya verenin taşıtın kullanımını kiracıya bırakmasını, buna karşılık kiracınında kira bedelini ödemeyi üstlendiği sözleşme türüdür. Araç Kiralama sözleşmeleri 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu baz alınarak uzun süreli – kısa süreli şeklinde ayrıma tabi tutulabilir. Bu net veya kesin bir ayrım değildir.

 

2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’nun 3. Maddesi “İşleten:Araç sahibi olan veya mülkiyeti muhafaza kaydıyla satışta alıcı sıfatıyla sicilde kayıtlı görülen veya aracın uzun süreli kiralama, ariyet veya rehni gibi hallerde kiracı, ariyet veya rehin alan kişidir. Ancak ilgili tarafından başka bir kişinin aracı kendi hesabına ve tehlikesi kendisine ait olmak üzere işlettiği ve araç üzerinde fiili tasarrufu bulunduğu ispat edilirse, bu kimse işleten sayılır.” Bu maddeye göre uzun süreli araç kiralarında kiracı işleten sayılacaktır. Yine 2918 sayılı kanunun 85/1 hükmü “Bir motorlu aracın işletilmesi bir kimsenin ölümüne veya yaralanmasına yahut bir şeyin zarara uğramasına sebep olursa, motorlu aracın bir teşebbüsün unvanı veya işletme adı altında veya bu teşebbüs tarafından kesilen biletle işletilmesi halinde, motorlu aracın işleteni ve bağlı olduğu teşebbüsün sahibi, doğan zarardan müştereken ve müteselsilen sorumlu olurlar.” hükümlerinden anlaşılacağı gibi uzun süreli Araç Kiralama sözleşmesinde kiracının işleten olarak değerlendirilmesi araç nedeniyle zararın medyana gelmesi durumunda işletenin yani araç kiracısının müteselsil sorumluluğundan dolayı önem arz edecektir. Uzun süreli Araç Kiralama sözleşmelerindeki uzun sürenin ne olduğu konusunda net bir Yargıtay kararı olmamakla beraber Yargıtay bu konuda her olayın ayrı ayrı değerlendirilmesi görüşündedir.

 

Rent A Car sözleşmelerinde yaşanan problem ve sorunlarda sözleşme çeşidi uzun süreli olmayan Rent A Car sözleşmeleridir ve sorunların yaşandığı sözleşmelerde genellikle bunlardır. Uzun dönem araç kiralamaları kullanmadan ziyade ticari amaç taşırken şahsi kullanım amacıyle yapılan araç kiralama sözleşleri genellikle kısa sürelidir.

 

Araç Kiralama Sözleşmesi İmzalanırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 

1- Araç Kiralama sözleşmelerinde Kiralanan aracın Rent A Car firmasına ait olduğuna dikkat edilmelidir. Bundan dolayı kiracı ruhatı iyi incelenmelidir. Aksi hallerde hukuki veya cezai problemler yaşanabilir.

2- Araç Kiralama sözleşmelerinde aracın zorunlu mali sorumluluk sigortasının yaptırıldığından emin olunmalıdır.

3- Rent A Car sözleşmesi ile araç kiralanırken, sigortası ve kaskosu olan araç tercih edilmelidir. Aracın kasko türünün Rent A Car kaskosu olmasına da dikkat edilmelidir. Aksi durumda hususi kasko Rent A Car sözleşmesi ile ortaya çıkan zararları karşılamayacaktır.

4- Araç Kiralama işlemi sonrası araç teslim esnasında aracın hali hazır durumu teslim tutanağına geçirilmelidir.

5- Araç Kiralamalarında eğer araç hasarlıysa kiracı bu hasarların giderilmesini talep etmelidir. Eğer hasar giderilmezse aracı bir başkasıyla değitirilmesini talep etmelidir.

6- Araç Kiralamalarında eğer hasar teslim alındıktan sonra çıkarsa ve kiracının kullanımından kaynaklı değilse hasar veya ayıptan Rent A Car firması sorumludur. Bu sorun eğer kullanıma elverişliliği ortadan kaldırıyorsa kiracı sözleşmeyi fesh edebilir.

7- Araç Kiralama Firması kusurlu olmadığını ispat etmedikçe aracın sorunlu olmasından doğan (kaza, ölüm, yaralama) zararlarından sorumludur.

8- Araç Kiralamalarında kiracı araçtaki ayıpları gecikmesizin Rent A Car firmasına bildirmekle yükümlüdür.

9- Kiracının sebep olduğu kaza, ölüm, yaralanma vb. Zararlardan Rent A Car firması mali sorumluluk sigortası ile teminat altına alınan durumlar ve sigorta teminat miktarı kadar sorumludur. Alkol gibi kiracı kusurundan kaynaklanan zararlardan kiracı sorumludur.

10- Araçta normal kullanım sebebiyle oluşan yıpranmalardan kiracı sorumlu değildir.

11- Kiracı aracı nasıl teslim almışsa öyle teslim etmek zorundadır.

12- Kiracı sözleşmeye aykırı kullanımdan doğan zararlar dışında başkaca bir tazminat ödeyeceğini önceden taahhüt etmesine ilişkin sözleşmeler geçersizdir.

 

Araç Kiralama Programı’nın Sağladığı Faydalar ve Avantajları

 

Yukarıda belirtilen tüm işlem süreçlerinin takip ve yönetimi Araç Kiralama Programı ile gerçekleştirilmesi son derece kolaydır. Araç Kiralama Programı ile hem aracı kiraya veren hemde kiracıya ait kiralama işlemleri kayıt altına alınmaktadır.

Araç Kiralama Programı ile ;

Otomotiv sektörü başta olmak üzere birçok sektör için e-çözümler sunulmaktadır.

Kalite ve detaylara dikkat ederek Rent A Car programı geliştirilmiştir.

Piyasa koşulları ve pazar şartlarına uygun şekilde geliştirilmiş ve etkin çözümler sunmaktadır.

Araç Kiralama Programında sadeliğe ve kolay kullanıma özen gösterilmiştir.

Araç Kiralama Programı güncel tutulmaktadır.

 

 

Araç Kiralama Programı’nın Avantajları

 

Araç Kiralama Programı’nın başlıca avantajları şunlardır.

 

1- Düşün barındırma maliyeti

2- Ekstra kurulum gerektirmez

3- Kolay ve sade kullanım

4- Detaylı Raporlama

5- Hatırlatma seçenekleri

6- E-Fatura, KEP ve Sanalpos Entegrasyonları ile kolay ödeme seçenekleri

7- Sınırsız veri girişi, yedekle ve arşivleme

8- Detaylı Loglama ve Analiz hizmetleri sunmaktadır.

 

Araç Kiralama Programı’nın Sağladığı Kazançlar

 

1- Yönetimi son derece kolaydır

2- Şeffaflık sağlar

3- Kolay iş ve işlem takibi yapılır

4- Denetimi arttırır ve kolaylaştırır

5- Tasarrufu sağlar

6- Detaylı raporlama imkanı sağlar

7- Ön muhasebe işlemleri gerçekleştirir

8- Sınırsız işlem yapma imkanı tanır

9- Güvenli ve dinamiktir.

kaynak : http://arackiralamaprogrami.com

Devamını Oku

Mersin barosu veritabanına göre 2019 yılında açılan ve 2020'de açılması kesinleşen hukuk büro sayıları geçmiş yıllara göre %20 daha fazla artmış durumda.

Mersin yeni adliyesinin açılmasından sonra Mersin'de avukat ve hukuk bürolarının 2020 yılında %60 artması bekleniyor. Baro veritabanında bulunan avukat sayılarının artması Mersin adına umut verici ve Mersin'in hukuk alanında avukat ihtiyacını karşılaması adınada çok güzel bir şey.
https://kurancinbashukuk.com , http://erdalalkan.av.tr

Devamını Oku

Mersin avukat ve hukuk bürosu sayıları artıyor

Mersin barosu veritabanına göre 2019 yılında açılan ve 2020'de açılması kesinleşen hukuk büro sayıları geçmiş yıllara göre %20 daha fazla artmış durumda.

Mersin yeni adliyesinin açılmasından sonra Mersin'de avukat ve hukuk bürolarının 2020 yılında %60 artması bekleniyor. Baro veritabanında bulunan avukat sayılarının artması Mersin adına umut verici ve Mersin'in hukuk alanında avukat ihtiyacını karşılaması adınada çok güzel bir şey. 

Mersin Avukat

 

 

 

Devamını Oku