Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Reyhan Taghan Kimdir? Nereli? Sevgilisi Kim

Reyhan Taghan Hakkında Kısaca

Adı SoyadıReyhanTaghan

Memleketi:Trakya

Meslek:Fenomen

Sevgilisi - Rızacan Durmuş 

Boyu:1.55

Kilo:45

 

Reyhan Taghan Kimdir? Biyografisi

Kimbureyhan kullanıcı adıyla İnstagram hesabında yaptığı paylaşımlarla fenomen olan Reyhan Taghan, 1 yıl içerisinde 600 bin kadar takipçi sayısına ulaştı. Peki Reyhan Taghan kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Burcu ne? Sevgilisi Var Rızacan Durmuş İşte Reyhan Taghan hakkında kısaca biyografi!

Reyhan Taghan kimdir?

Sesinin güzel olması ve tatlı bir yüze sahip olmasıyla atmış olduğu videolarla tanındı. Fatih adında bir abisi bulunan Reyhan, kısa sürede Youtube üzerinde de kanal açarak videolar çekmeye başlamıştır. 2 May 2017 tarihinde açmış olduğu kanalın şuan 6 milyon kadar toplam görüntülemesi ve 30 bin takipçisi vardır. Daha çok instagram üzerinde paylaşımlarına devam etmektedir. Sevgili yoktur. Trakya doğumlu olan Reyhan, orada buluna köyünde ziyarete gittiğinde fotoğraflar çekmiş ve takipçilerine bunu paylaşmıştır.

@kimbu.kardeslerr linkine tıklayarak Fatih & Reyhan adlı hesaba ulaşabilir, @kimbureyhanlinkine tıklayarak Reyhan Taghan'ın İnstagram adresine ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku
Reyhan Taghan Kimdir? Nereli? Sevgilisi Kim

Son Dakika Haber Ünlü Youtuber Reyhan Taghan Yeni Klip Şarkı Çıkartıyor

Ünlü Youtuber Yazdıgı Yazılar... Umarım tüm hayal ettiklerim gerçekleşir siz de beğenirsiniz bu zamana kadar çok titiz bir şekilde çalışmamızı sağlayan @samsundemir ve @ozdenbora çok teşekkür ederim siz bana ben size güvendim umarım klipte çekildikten sonra güzel başarılar elde ederiz Kesinlikle de başaracağımıza eminim çok az kaldı sizi de beklettim güzel ailem her şey daha iyi olması için 

Reyhan Taghan’ın Sevgilisi Kim?

Genç sosyal medya fenomeni Reyhan Taghan’ın sevgilisi Youtube fenomeni Rızacan Durmuş 

Devamını Oku
Son Dakika Haber Ünlü Youtuber Reyhan Taghan Yeni Klip Şarkı Çıkartıyor

Rızacan Durmuş Kimdir? Sevgilisi Kim

Rızacan Durmuş Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi Rızacan Durmuş kaç yaşında? aslen nereli? hangi dizilerde rol aldı? hayatı ve biyografi bilgileri. Sosyal medya takipçileri tarafından büyük merak ve beğeni ile takip edilen Rızacan Durmuş 1999 yılında Kırşehir‘de dünyaya gelmiştir. Burcu Oğlak’tır. Yaşantısını Ankara’da sürdüren Rızacan Durmuş aslen Kırşehir’lidir. İlk dönemlerde Youtuber olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Youtuber olarak tanınmış, Youtube kanalını ise 14 Haziran 2016 tarihinde açmıştır. Günümüzde kariyerine oyuncu olarak devam etmektedir. Rol aldığı diziler ise Beni Bırakma ve isimli dizilerdir."

Genç sosyal medya fenomeni Rızacan Durmuş sevgilisi Youtube fenomeni Reyhan Taghan 

Devamını Oku
Rızacan Durmuş Kimdir? Sevgilisi Kim

Son Dakika Haber Ünlü Youtuber Reyhan Taghan Yeni Sevgilisi Rızacan Durmuş

Reyhan Taghan Kimdir? Kimbureyhan kullanıcı adıyla Instagram hesabında yaptığı paylaşımlarla fenomen olan Reyhan Taghan, 1 yıl içerisinde 600 bin kadar takipçi sayısına ulaştı. Peki Reyhan Taghan Kaç Yaşında? Reyhan Taghan Aslen Nereli? Reyhan Taghan Hangi Burç? Reyhan Taghan biyografisi ve hakkında bilmeniz gerekenler haberimizde.

Reyhan Taghan Kaç Yaşında? Reyhan Taghan Aslen Nereli? Reyhan Taghan Hangi Burç?

Sosyal medyanın parlayan yıldızlarından olan Reyhan Taghan 31 Aralık 1999 doğumlu, şu an 17 yaşında. Tekirdağ doğumlu olan Reyhan Taghan oğlak burcudur.

Reyhan Taghan Boyu Kaç? Reyhan Taghan Kaç Kilo?

Sempatik tavrıyla beğeni toplayan 1.55 boyunda ve 45 kilo.

Reyhan Taghan Kimdir?

Sesinin güzel olması ve tatlı bir yüze sahip olmasıyla atmış olduğu videolarla tanındı. Fatih adında bir abisi bulunan Reyhan, kısa sürede Youtube üzerinde de kanal açarak videolar çekmeye başlamıştır. 2 May 2017 tarihinde açmış olduğu kanalın şuan 6 milyon kadar toplam görüntülemesi ve 30 bin takipçisi vardır. Daha çok instagram üzerinde paylaşımlarına devam etmektedir. Tekirdağ doğumlu olan Reyhan, orada buluna köyünde ziyarete gittiğinde fotoğraflar çekmiş ve takipçilerine bunu paylaşmıştır.

Reyhan Taghan’ın Sevgilisi Kim?

Genç sosyal medya fenomeni Reyhan Taghan’ın sevgilisi Youtube fenomeni Rızacan Durmuş 

Devamını Oku
Son Dakika Haber Ünlü Youtuber Reyhan Taghan Yeni Sevgilisi Rızacan Durmuş