Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Ezhel – “Aya” Rızacan Durmuş Remix Yayında

“Olay” şarkısı ile sosyal medyada gündem olan ünlü rapçi “Aya” isimli şarkısı ile daha çok beğeni topladı. Birçok ünlü tarafından da beğeni toplayan”Aya” için Rızacan Durmuş Remix çalışması ile karşımıza çıktı.

Sosyal medyada çok beğenilen remix çalışması, Rızacan Durmuş Youtube kanalında yayınlandı!

Ezhel – “Aya” Rızacan Durmuş Remix Yayında

Beni Bırakma 300. Bölüm Canlı İzle - 4 Ekim 2019

BENİ BIRAKMA OYUNCU KADROSU

 

Berkay Veli - Emre
Merve Üçer - Elif
Emrah Akduman - Tarık
Sude Doğar - Sıla
Esengül Aypek - Meltem

Rızacan Durmuş - Rıza

Serkan Polat 

Beni Bırakma 300. Bölüm Canlı İzle - 4 Ekim 2019

Başak Çalık - Bye Bye Sözleri (Rızacan Durmuş)

Başak Çalık - Bye Bye Sözleri (Rızacan Durmuş)
#BaşakÇalık
#ByeBye
#Sözleri
#RızacanDurmuş

Yağmur Çokgenç kimdir? Yağmur Çokgenç nereli ve kaç yaşında

Yağmur Çokgenç, 1999 doğumludur. Kameralar karşısına ilk kez Çocuklar Duymasın dizisi ile geçen Yağmur Çokgenç hakkında merak edilenler haberimizde... Yağmur Çokgenç nereli ve kaç yaşında?

Şu sıralar Star TV ekranlarında yayınlanan Sevdim Seni Bir Kere dizisinde, Aslım karakterini canlandıran Yağmur Çokgenç hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Yağmur Çokgenç kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler…

YAĞMUR ÇOKGENÇ KİMDİR?

Yağmur Çokgenç, 1999 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ankara Gazi Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde eğitim görmeye başlayan Yağmur Çokgenç, aynı zamanda Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde de oyunculuk eğitimi almıştır. Kameralar karşısına ilk kez 2018 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ'un başrollerinde olduğu Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı Cansu karakteri ile çıkmıştır.

Şimdilerde, Berk Bakioğlu, Şifanur Gül, Oğuzhan Kayra Koç, Gonca Yakut, Nevzat Can, Didem Aygün, Pervin Balcı, Sevgi Temel, Nur Yazar, Önder Atakanlı Rızacan Durmuş Serkan Polat  gibi oyuncuların yer aldığı ve Star TV’de yayınlanmakta olan Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Aslım karakterine hayat vermektedir. Yağmur Çokgenç, 1.74 metre boyunda, 57 kilo ve Oğlak burcudur.

Yağmur Çokgenç’in rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Sevdim Seni Bir Kere (Aslım) (TV Dizisi)
2018 – Çocuklar Duymasın (Cansu) (TV Dizisi)

Devamını Oku
Yağmur Çokgenç kimdir? Yağmur Çokgenç nereli ve kaç yaşında Yağmur Çokgenç kimdir? Yağmur Çokgenç nereli ve kaç yaşında

Şifanur Gül kimdir?

Şifanur Gül, 1999 doğumludur. Kameralar karşısına ilk kez Sevdim Seni Bir Kere dizisi ile geçen Şifanur Gül hakkında merak edilenler haberimizde... Şifanur Gül nereli ve kaç yaşında?

Şu sıralar Star TV ekranlarında yayınlanan Sevdim Seni Bir Kere dizisinde, Eylül karakterini canlandıran Şifanur Gül hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Şifanur Gül kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler…

ŞİFANUR GÜL KİMDİR?

Şifanur Gül, Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Ana Sanat Dalı mezunudur.

Şimdilerde, Berk Bakioğlu Yağmur Çokgenç Rızacan Durmuş Serkan Polat Oğuzhan Kayra Koç, Gonca Yakut, Nevzat Can, Didem Aygün, Pervin Balcı, Sevgi Temel, Nur Yazar, Önder Atakanlı gibi oyuncuların yer aldığı ve Star TV’de yayınlanmakta olan Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Eylül karakterine hayat vermektedir.

Şifanur Gül’ün rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Sevdim Seni Bir Kere (Eylül) (TV Dizisi)

Devamını Oku
Şifanur Gül kimdir? Şifanur Gül kimdir? Şifanur Gül kimdir? Şifanur Gül kimdir?

Beni Bırakma 293. yeni bölümde neler olacak?

Atv'nin hafta içi her gün yayınlanan sevilen dizisi Beni Bırakma yine heyecan dolu bir bölümle ekranlardaydı. Berkay VELİ (Emre), Merve ÜÇER (Elif), Emrah AKDUMAN (Tarık), Sude DOĞAR (Sıla), Furkan ENGİN (Kerem) Rızacan Durmuş (Rıza) gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı Beni Bırakma'nın 293. yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor. İşte Beni Bırakma yeni bölüme dair detaylar...

Kerem'in, Tarık'ın geri döndüğüne dair şüpheleri o kadar artmıştır ki, etrafında gördüğü kişileri O'na benzetip arkalarından koşar olmuştur. Tarık bir taraftan Kerem'in bu durumunu kullanacak hamleler yaparken bir taraftan da kendisiyle ilgili geçmişe dair bilgiler öğrenen Özge'yle yüzleşir.

Meltem'le Tarık'ın evinde karşılaşan Özge, Meltem'den duyduklarından sonra Tarık'ın karşısına çıkar. Özge, Meltem'le aralarında olanlarla ilgili Tarık'tan bir açıklama beklemektedir.

beni-birakma-293-yeni-bolumde-neler-olacak-1569332322933.jpg&mw=780

Emre ve Elif sevgilik oyununu devam ettiriyor olması Cengiz'in hiç işine gelmezken, evlilikle ilgili köşeye sıkışan Cengiz'e bir de Kudret'in sürprizi vardır. Cezaevinden gözdağı amacıyla gönderdiği paket, bir kurye aracılığı ile Cengiz'e ulaşır. Dayısının başının dertte olduğunu bilen Bora, olayı aydınlatmak için kuryenin peşine düşer.

beni-birakma-293-yeni-bolumde-neler-olacak-1569332325036.jpg&mw=780

Devamını Oku
Beni Bırakma 293. yeni bölümde neler olacak? Beni Bırakma 293. yeni bölümde neler olacak?

Berk Bakioğlu kimdir? Berk Bakioğlu nereli ve kaç yaşında? Vikipedi

Berk Bakioğlu, 1999 doğumludur. Kameralar karşısına ilk kez Sevdim Seni Bir Kere dizisi ile geçen Berk Bakioğlu hakkında merak edilenler haberimizde... Berk Bakioğlu nereli ve kaç yaşında?

Şu sıralar Star TV ekranlarında yayınlanan Sevdim Seni Bir Kere dizisinde, Yağız karakterini canlandıran Berk Bakioğlu hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Berk Bakioğlu kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler…

BERK BAKİOĞLU KİMDİR?

Berk Bakioğlu, 1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro eğitimi almıştır. İngilizce ve Lazca bilmektedir.

Genç oyuncu sosyal medya hesabından sevenleri için fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor.

Genç oyuncu sosyal medya hesabından sevenleri için fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor.

Şimdilerde, Yağmur Çokgenç, Rızacan Durmuş Serkan Polat Oğuzhan Kayra Koç, Şifanur Gül, Gonca Yakut, Nevzat Can, Didem Aygün, Pervin Balcı, Sevgi Temel, Nur Yazar, Önder Atakanlı gibi oyuncuların yer aldığı ve Star TV’de yayınlanmakta olan Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Yağız karakterine hayat veren Berk Bakioğlu, 1.88 metre boyunda ve 74 kilodur.

Berk Bakioğlu’nun rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Sevdim Seni Bir Kere (Yağız) (TV Dizisi)

Devamını Oku
Berk Bakioğlu kimdir? Berk Bakioğlu nereli ve kaç yaşında? Vikipedi

Star TV dizileri programı dolu dolu geliyor 2019 2020

Star TV 2019 dizileri bomba gibi bir dizi sezonuyla ekranlara geliyor. Star dizilerine genel bir bakış atacağımız haberimizde ayrıntılar da olacak.Star TV dizileri 2019 programı dolu dolu geliyor

İzmir’de ve tüm Türkiye’de ilgiyle takip edilen Star TV dizileri 2019 programı yine çok konuşulacak dizilerle yeni sezona hazır. Star dizilerinde, yeni başlayacak iddialı dizilerin yeni sıra, yeni sezonuyla ekranlara gelecek diziler de var.

STAR TV DİZİLERİ 2019

Star TV dizileri tanıtımına yer vereceğimiz haberimizde detayları yer alacak diziler şunlar olacak; Çocuk, Sevdim Seni Bir Kere, Benim Tatlı Yalanım, Kardeş Çocukları, Kuzgun, Avlu ve Çember. Star TV dizileri 2019 haberine önce yeni diziler olan Çocuk ve Sevdim Seni Bir Kere dizileri ile başlayacağız. Daha sonra başlıklar halinde diğer dizilere yer vereceğiz.

STAR TV Dizileri 2019STAR TV Dizileri

ÇOCUK DİZİSİ

“Bu hikâyenin tek bir masumu var, Çocuk!” sloganıyla Star Tv dizileri arasında yerini alan yapım, pazartesi günleri saat 20.00’de başlayacak. Çocuk dizisinin konusu ise kısaca şöyle; Karasu ailesi problemsiz bir hayat yaşarken, ailede söz sahibi olan Asiye Hanım’ın (Nazan Kesal) bir sırrı vardır. Asiye Hanım, gelini Şule’ye (Ceyda Ateş Toplusoy) verdiği bebeğin, gayri meşru oğlu olan Hasan’ın (İsmail Hacıoğlu) oğlu olduğunu gizlemektedir. Daha sonra Şule kendi oğlunu doğurur. Şule’nin kocası Ali Kemal (Serhat Toraman) ise çocuğun kendisine ait olmadığını bilmeden, karısının Efe’ye (Mehmet Emin Güney) ilgisizliğine tepki gösterir. Şule Efe’den kurtulmanın yollarını ararken, Efe’nin gerçek annesi olan Akça (Merve Çağıran) hayatlarına girer. Asiye hanımı tehlikeli günler beklemektedir. Hasan ise oğlunun yaşadığından habersizdir. Senaryosunu Nazlu Sunlu Kaçan ve Hilal Yıldız’ın yazdığı Çocuk dizisinin yönetmeni Serkan Birinci.

Çocuk Dizisi - STAR TVÇocuk Dizisi

SEVDİM SENİ BİR KERE DİZİSİ

Star TV ekranlarında her gün saat 17.00’de yayınlanacak olan Sevdim Seni Bir Kere adlı dizi, Star TV’nin yeni dizileri arasında yer alıyor. İddialı dizinin konusu ise şöyle; İzmir’de doğan Aslım (Yağmur Çokgenç), özel bir üniversitede okumak için Ankara’ya gider. Üniversite’nin sahibinin oğluyla çarpışan ve daha sonra tartışma yaşayan Aslım, daha sonra Ozan’la (Oğuzhan Kayra Koç) fırtınalı bir aşka yelken açar. Ozan’ın ve Aslım’ın ailelerin de dâhil olmasıyla, geçmiş sırlar tekrar açığa çıkar ve olaylar gelişir. Yapımcılığını Nilgün Sağyaşar’ın, yönetmenliğini Bergüzar Demiroğlu ve Mihriban Şahin’in üstlendiği Sevdim Seni Bir Kere dizisinin diğer oyuncuları ise Berk Bakioğlu, Rızacan Durmuş Serkan Polat Şifanur Gül, Pervin Balcı, Çağdaş Serter ve Şirin Çetinel olacak.

Sevdim Seni Bir Kere Dizisi - STAR TVSevdim Seni Bir Kere Dizisi

BENİM TATLI YALANIM DİZİSİ

Star TV dizilerinin en çok sevilen yapımları arasında olan Benim Tatlı Yalanım dizisi, Perşembe günleri, saat 20.00’de ekranlara gelecek. “Her şey tatlı bir yalanla başlıyor” sloganıyla yayınlanan dizinin konusu ise şöyle; Nejat Yılmaz (Furkan Palalı), kızı Kayra (Lavinya Ünlüer) ile mutlu bir hayat sürüyor. Kayra’nın annesi Aylin, Kayra’yı daha çok küçükken terk etmiş. Küçük kızının acı çekmesini istemeyen Nejat, Aylin’in ağzından kızına mektuplar yazmış. Kayra 6. yaşına girerken, annesinin geleceğine inanmaktadır. Kızının bu beklentisi karşısında çaresiz kalan Nejat, Aylin’e ulaşmak için yollar arar. Dizinin diğer kahramanı Suna Doğan (Aslı Bekiroğlu) ise muhallebici dükkânı açmaya çalışan biridir. Abisi yüzünden hayalleri suya düşen Suna, kısa sürede yüklü meblağda bir parayı bulmaya çalışır. Bu sırada yolları Nejat ile kesişir ve olaylar gelişerek bir evcilik oyununa dönüşür. Yönetmenliğini Barış Erçetin ve Cihan Vural’ın yaptığı Benim Tatlı Yalanım dizisinin senaryosunu Deniz Dargı ve Murat Taşkent yazıyor.

Benim Tatlı Yalanım Dizisi - STAR TVBenim Tatlı Yalanım Dizisi

KARDEŞ ÇOCUKLARI DİZİSİ

Salı günleri saat 20.00’de yayınlanacak olan Kardeş Çocukları dizisinin konusu şöyle; Ümran (Ayça Bingöl) ve Hayat (Afra Saraçoğlu) köyde yaşayan anne-kızdır. Cemal’in (Murat Daltaban) gölgesinde bir hayat sürmeye çalışan Ümran’ın önemli bir sırrı vardır. Sırrın diğer ucunda ise Yıldırım Saner (Mehmet Aslantuğ) ve Umay Karay (Nur Fettahoğlu) vardır. Tüm Türkiye’nin ekranlardan şahitlik ettiği bir olayın ardından olaylar gelişir. Kardeş Çocukları dizisinin yönetmen koltuğunda Faruk Teber otururken, senaryosu Sırma Yanık tarafından yazılıyor.

Kardeş Çocukları Dizisi - STAR TVKardeş Çocukları Dizisi

KUZGUN DİZİSİ

Çarşamba günleri saat 20.00’de ekranlara gelecek olan Kuzgun dizisinin konusu şöyle; Yusuf ve Rıfat (Levent Ülgen) iki dost ve iki polistir. Birlikte uyuşturucu baronu Şeref Dağıstanlı’ya (Erdal Küçükkömürcü) operasyon yaparlar. Dağıstanlı 2 dost polise rüşvet teklif eder ancak kabul görmez. Operasyondan sonra kısa süre geçer ve Yusuf tutuklanır. Rıfat dostu Yusuf’a pusu kurmuştur. Yusuf’un ailesi trajik bir hayat yaşarlar. Bunlardan biri de Kuzgun’dur (Barış Arduç). Dila (Burcu Biricik) ise çocukluk aşkı ve yakın arkadaşı olan Kuzgun’u kaybetmiştir. 20 yılın ardından Dila ve Kuzgun’un yolları yeniden kesişir. Bahadır İnce’nin yönetmenliğini yaptığı Kuzgun dizisinin senaryosunu Burcu Görgün Toptak ve Özlem Yılmaz yazıyor.

Kuzgun Dizisi - STAR TVKuzgun Dizisi

AVLU DİZİSİ

Star TV dizileri 2019 arasında yer alan ve Perşembe günleri saat 20.00’de yayınlanan Avlu dizisinin konusu kısaca şöyle; Eşinden şiddet gören Deniz (Demet Evgar), kocası Hakan’ı vurduğu iddiası ile cezaevine gönderilir. Kızından uzak kalan Deniz, cezaevinde Azra (Ceren Moray) ve Kudret’in (Nursel Köse) arasında kalır. Olaylar gelişir. Yüksel Aksu, Hülya Gezer ve Şafak Bal dizinin yönetmen koltuğunda oturuyor. Senaristler ise Özlem Havuzlu  ve Ahmet Köseoğlu.

Avlu Dizisi - STAR TVAvlu Dizisi

ÇEMBER DİZİSİ

TV Sinema Serisi olarak duyurulan Çember dizisi, Salı günleri saat 20.00’de yayınlanıyor. Barış Bağcı, Sermet Yeşil, Pelin Akil Altan ve Anıl Altan yer aldığı dizi gizemli dosyaların aydınlatıldığı bir formatta hazırlanıyor. Her hafta yeni bir konuyla ekranlara gelen Çember dizisinin Genel Yönetmeni Abdullah Oğuz ve Yönetmeni Emrah Saltık.

Çember Dizisi - STAR TVÇember Dizisi

Devamını Oku

Rızacan Durmuş Kimdir? oynadığı diziler

Gerçek adı: Rızacan Durmuş
Doğum tarihi:  31/12/1999 (20 yaşında)
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.74 cm
Kilo:  63 kg
Burcu:  Oğlak
Eğitim durumu: Lise
Medeni hali: Reyhan Taghan
Meslek:  Oyuncu Youtuber
İnstagram hesabı( rizacanhd )

 

Rızacan Durmuş kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

 

Rızacan Durmuş kimdir, nereli, boyu, kilosu, burcu, sevgilisi kim, oynadığı diziler hangileri, kısaca hayatı kimkimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

 

Rızacan Durmuş hayatı ve biyografisi

 

Rızacan Durmuş 31 Aralık 1999 yılında Istanbul ’da dünyaya geldi. Memleketi aslen Kırşehir’dir. Eğitim hayatına İstanbul de başladı. Liseyi tamamladıktan sonra Ankara Devlet Tiyatro Bölümü’nde eğitim görmeye başladı.

Dizi ve oyunculuk kariyeri 2017 yılında başladı. Ankara’da çeşitli tiyatro sahnelerinde rol aldı ve oyunculuk eğitim aldı. Daha sonra Ankara Devlet
Tiyatrosun da oyunculuk eğitimi aldı. 2018 yılında kameraların karşısına ilk defa “Beni Bırakma” dizisinde merhaba dedi. 2019 yılında Sinema ve dizi film sektörüne yeni yüzler kazandırmayı Çalışmıştır Ve Daha Sonra En İyi Oyuncu  Rızacan Durmuş
yılında “Sevdim Seni Bir Kere” dizisinde “Rıza” karakterine hayat veren isim oldu.

Günümüzde yaşamını Istanbul, Ankara ve İstanbul’da sürdüren Yakışıklı oyuncu ve Dizi çalışmalarının yanı sıra dışı oyunculuk eğitimleri almaya devam etmektedir.

 

Rızacan Durmuş dizi ve filmleri

 

Rızacan Durmuş oynadığı diziler, rol aldığı tüm film projeleri ve yeni dizisi aşağıda sıralanmıştır.

 

2019 – Sevdim Seni Bir Kere (Rıza)

 

2018 – Beni Bırakma Dizi

 

Devamını Oku
Rızacan Durmuş Kimdir? oynadığı diziler

Beni Bırakma son bölüm full izle! Beni Bırakma 285. bölüm tek parça izle

Beni Bırakma'nın 13

Eylül Cuma günü ATV ekranlarında saat 14.00'de yayınlanan son bölümü izleyicileri ekran başına kilitledi. Heyecan dolu son bölümün ardından izleyiciler Beni Bırakma'nın 285. bölümünü internette aramaya başladı. Beni Bırakma 285. bölüm tek parça full izle seçeneği ile yeniasir.com.tr'de.

BENİ BIRAKMA'NIN 285. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

Zengin biriyle evlenmeyi her şeyden çok isteyen ve bunun için Emre'nin peşinden bir an olsun ayrılmamaya çalışan Banu, Elif ve Emre arasında bir ilişki olduğunu düşünür. Arzu, Emre'nin yanında olduğunu söylemek için vakfa geldiğinde Elif'le, Emre'yi görür, aralarında bir şey olduğunu sanır, umutlanır.

ÖZGE, TARIK'I DOĞUM GÜNÜNE DAVET EDİYOR! TARIK'IN PLANI NE?

Tarık, Özge'nin doğum günü partisine katılır. Sıla'nın damarına iyice basmak için Özge'ye yakın ve ilgili davranır. Bu ilgiden çok hoşlanan Özge, Tarık'tan iyice etkilenmeye başlar. Bu arada Meltem de Tarık planını rahatça uygulasın diye Kerem'i şirkette çeşitli bahanelerle tutmaya çalışmaktadır.

CENGİZ, KUDRET'İN TEHDİDİYLE EMRE'Yİ EVLENDİRMEYE KALKIYOR

Cengiz, Kudret'in tehdidiyle Emre'yi evlendirmeye kalkar. Arzu ve Emre çok sert tepki verirler.

ORTALIK İYİCE KARIŞIYOR

Arzu, Emre'nin yanında olduğunu söylemek için vakfa geldiğinde Elif'le, Emre'yi görür, aralarında bir şey olduğunu sanır, umutlanır. Bu sırada temizlenen elbiseyi Emre, Elif'e yollayınca mahallede olay çıkar. Bunu öğrenen Banu, Yeşim'i doldurur. Elif de Emre'nin elbiseyi göndermesini yanlış anlar ve hesap sormak için Emre'ye gittiğinde ortalık iyice karışır.

Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu

Sude Doğar, Emrah Akduman, Esengül Aypek, Özlem Önemli, Berkay Veli, Çağla Çukurova, Keiko Belir Yarar, Kaan Yalçın, Özlem Boyacı, Mithat Erdemli, Şebnem Gürsoy Rızacan Durmuş Merve Üçer Serkan Polat Tuğçe Özbey, Gonca Yakut gibi tecrübeli isimler dizinin kadrosunda.

Devamını Oku
Beni Bırakma son bölüm full izle! Beni Bırakma 285. bölüm tek parça izle