Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Sevdim Seni Bir Kere Dizisine Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

Star TV’nin hafta içi her gün ekrana getirdiği sevilen günlük dizisi ‘Sevdim Seni Bir Kere’nin oyuncu kadrosuna yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Sevdim Seni Bir Kere dizisine yeni iki isim daha katıldı ve bu oyuncuların katılması ile 2 oyuncu da diziden ayrılmış oldu. İzleyiciler merakla yeni oyuncular hakkında bilgiler görmek istiyor. Bizde Sevdim Seni Bir Kere Dizisine Yeni Gelen Oyuncular Kimler? sorusuna cevap verelim istedik.

Sevdim Seni Bir Kere Dizisine Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

Sevdim Seni Bir Kere Dizisine yeni iki oyuncu gelirken iki isim de diziden ayrıldı. Kadrosuyla beğeni toplayan Sevdim Seni Bir Kere Dizisine dizisinin yapımcılığını daha önce Beni Affet dizisini de hazırlayan Focus Film üstleniyor. Sevdim Seni Bir Kere Dizisinde başrolleri, Berk Bakioğlu ve Rızacan Durmuş Şifanur Gül Kadir Kağan Bayram Pervin Balcı gibi önemli isimler oynarken son olarak diziye Cenay Türksever, Yağmur Öztürk ve Zeynep Aytek Metin dahil oldu.    Cenay Türksever Mirza rolünde Sevdim seni bir kere dizisiCenay Türksever – Mirza

Mirza Sevdim Seni Bir Kere Dizisinde zengin bir ailenin çocuğunu oynayacak. Dizide Leyla ile büyük bir aşk yaşayacak olan Mirza bakalım izleyicinin tahdirini kazanabilecek mi? Sizler için Mirza karakterini oynayan Cenay Türkseven hakkında detaylı bir inceleme hazırladık. Sevdim Seni Bir Kere Leyla Yağmur ÖztürkYağmur Öztürk – Leyla

Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Leyla karakterini oynayacak olan Yağmur Öztürk oldukça güzel bir rol olarak diziye dahil oldu ve rolü gereği Mirza’ya aşık olacak. Bakalım izleyici Mirza Leyla aşkını sevecek mi? Oyuncumuz hakkında detaylı bilgileri merak edenler Sevdim Seni Bir Kere dizisine gelen Zeynep Aytek MetinZeynep Aytek Metin

Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Leyla karakterinin anneannesi olarak dahil olan Zeynep Aytek Metin oldukça samimi ve iyi niyetli biridir. Leyla’ya her konuda destek olacak kişidir. Sevdim Seni Bir Kere Dizisinde Ayrılan Oyuncular

Ayrıca Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Ozan karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu Oğuzhan Kayra Koç ile dizinin baş rolünde oynayan Aslım karakterine hayat veren Yağmur Çokgenç ise yapımda yaşanan köklü değişikliklerin ardından diziden ayrıldılar. Sevdim Seni Bir Kere dizisinden ayrılan iki oyuncuya yeni dizilerinde başarılar dileriz.

Oğuzhan Kayra Koç -Ozan rolü diziden ayrıldıOğuzhan Kayra Koç – Ozan Yağmur Çokgenç – AslımSevdim Seni Bir Kere Dizisinden Ayrılan oyuncular

Devamını Oku
Sevdim Seni Bir Kere Dizisine Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

Yağmur Öztürk kimdir, Yağmur Öztürk nereli ve kaç yaşında?

Yağmur Öztürk 1999 doğumludur. Kameralar karşısına ilk kez Beni Affet dizisi ile geçen Yağmur Öztürk hakkında merak edilenler haberimizde... Yağmur Öztürk nereli ve kaç yaşında?

Şu sıralar Star TV ekranlarında yayınlanan Sevdim Seni Bir Kere dizisinde, Leyla karakterini canlandıran Yağmur Öztürk hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Yağmur Öztürk kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler…

Yağmur Öztürk Kimdir? 

Cast Ajans’a bağlı olarak çalışan oyuncu Yağmur Öztürk aslında modeldir; ancak güzelliği ile dikat çekince oyuncu olması için yönlendirilmiştir ve Yağmur Öztürk oyunculuk derslerini tamamlamıştır. Başkent İletişim Bilimleri Akademisinden mezun olan ve Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatını mezunu olan Yağmur Öztürk Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk eğitimleri de almıştır.

Şimdilerde,Yağmur Çokgenç Rızacan Durmuş  Berk Bakioğlu, Cenay Türksever Şifanur Gül, Oğuzhan Kayra Koç, Gonca Yakut, Nevzat Can, Didem Aygün, Pervin Balcı, Sevgi Temel, Nur Yazar, Önder Atakanlı gibi oyuncuların yer aldığı ve Star TV’de yayınlanmakta olan Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Leyla karakterine hayat vermektedir. Yağmur Öztürk , 1.74 metre boyunda, 57 kilo ve Oğlak burcudur.

Yağmur Öztürk rol aldığı diziler ve filmler:

2020 – Sevdim Seni Bir Kere (Leyla) (TV Dizisi)

2018 – Beni Affet 

Devamını Oku
Yağmur Öztürk kimdir, Yağmur Öztürk nereli ve kaç yaşında?

Sevdim Seni Bir Kere dizisi Oyuncu Kadrosu 

Star TV'de dün "Sevdim Seni Bir Kere" isimli yepyeni bir dizi başladı. Dizi günlük olarak ekrana gelecek. Dizinin senaryosu dört gencin etrafında toplanıyor. Dizide genç oyuncular ile birlikte deneyimli oyuncular da yer aldı. Peki, Sevdim Seni Bir Kere dizisi oyuncuları kimler ve konusu nedir?

Sevdim Seni Bir Kere adlı günlük dizi, Star TV'de dün yayın hayatına başladı. Dizi her gün saat 17.00'da ekrana gelecek. Dizi; Aslım ile Ozan gibi zıt karakterlerin arasında yaşanan aşkı ve 4 arkadaşın çevresinde gelişen olayları konu alıyor. Bu genç oyunculara, dizide deneyimli oyuncular da eşlik ediyor. Sevdim Seni Bir Kere dizisi oyuncu kadrosu ve konusu ile detayları haberimizde.

SEVDİM SENİ BİR KERE OYUNCULARI

Hafta içi her gün ekrana gelecek olan dizinin 

başrollerinde; Cenay Türksever Yağmur Öztürk Yağmur Çokgenç Rızacan Durmuş Oğuzhan Kayra Koç, Gonca Yakut, Volkan Murat Benli, Didem Aygün, İrfan Kılınç, Nur Yazar, Nevzat Can, Rüzgar, Şifanur Gül, Berk Bakioğlu, Sevgi Temel, Yağmur Ilgım, Öztekin, Tuana Tuzman, Zeynep Şirin Giobbi, Zafer Güllü, Önder Atakanlı, ve Pervin Balcı gibi isimler yer alıyor.

SEVDİM SENİ BİR KERE KONUSU

İzmir'den Ankara'ya doğru üniversite okumaya gelen Aslım, daha ilk günden Ozan ile tanışır. Ozan, asi ve öfkeli bir gençtir. Tecrübesiz ama inatçı Aslım ile aşkları ise bir o kadar fırtınalı ve tutkulu geçer.

Gençlerimiz sadece aşkları ile sınanma. Onların karşılaşması aileler arasında seneler önce kapatılan defterleri de açar.

Hırs, kibir, fedakarlık, sosyo ekonomik farklar, yalanlar ve geçmişten gelen sırlar hem 2 gencin hem de ailelerin hayatlarını alt üst edecek, küllenen, üstü kapanan gerçekler birer birer ortaya çıkacak ve bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Ankara'da özel bir üniversitenin Hukuk bölümünü burslu kazanan Aslım, babasının karşı gelmesine rağmen okul kaydını yaptırmak için Ankara'ya gider. Tam kaydını yaptıracağı sırada okul sahibi Jülide ile Mümtaz'ın oğlu Ozan ile yolları kesişir. Ayrıca Aslım'ın annesi Hediye Aslım'la ilgili taşıdığı büyük sırrı Nuran ile paylaşır.

Bu karşılaşmanın ardından Aslım'ın, Ozan'ın ve onlara bağlı olarak herkesin hayatı değişmeye başlar.

Devamını Oku
Sevdim Seni Bir Kere dizisi Oyuncu Kadrosu  Sevdim Seni Bir Kere dizisi Oyuncu Kadrosu 

Kimbureyhan kimdir, Sevgilisi? kaç yaşında? Kim bu reyhan'ın gerçek adı 

Reyhan Taghan Kimdir? Kimbureyhan kullanıcı adıyla Instagram hesabında yaptığı paylaşımlarla fenomen olan Reyhan Taghan 31 Aralık 1999'da Tekirdağ doğdu.

Reyhan Taghan Kimdir?

Kimbureyhan kullanıcı adıyla Instagram hesabında yaptığı paylaşımlarla fenomen olan Reyhan Taghan, 1 yıl içerisinde 600 bin kadar takipçi sayısına ulaştı.

Peki Reyhan Taghan Kaç Yaşında?

Reyhan Taghan Aslen Nereli? Reyhan Taghan Hangi Burç? Reyhan Taghan biyografisi ve hakkında bilmeniz gerekenler haberimizde.

Reyhan Taghan Kaç Yaşında?
Reyhan Taghan Aslen Nereli?
Reyhan Taghan Hangi Burç?

Sosyal medyanın parlayan yıldızlarından olan Reyhan Taghan 31 Aralık 1999 doğumlu, şu an 17 yaşında. Tekirdağ doğumlu olan Reyhan Taghan oğlak burcudur.

Reyhan Taghan Kaç Kilo?

Sempatik tavrıyla beğeni toplayan 1.55 boyunda ve 45 kilo. Reyhan Taghan Kimdir? Sesinin güzel olması ve tatlı bir yüze sahip olmasıyla atmış olduğu videolarla tanındı.

Fatih adında bir abisi bulunan Reyhan, kısa sürede Youtube üzerinde de kanal açarak videolar çekmeye başlamıştır. 2 May 2017 tarihinde açmış olduğu kanalın şuan 6 milyon kadar toplam görüntülemesi ve 30 bin takipçisi vardır.

Daha çok instagram üzerinde paylaşımlarına devam etmektedir.

Tekirdağ doğumlu olan Reyhan, orada buluna köyünde ziyarete gittiğinde fotoğraflar çekmiş ve takipçilerine bunu paylaşmıştır.

Reyhan Taghan’ın Sevgilisi Kim?

Genç sosyal medya fenomeni Reyhan Taghan’ın sevgilisi Youtube fenomeni Rızacan Durmuş

 

Kaynak: Reyhan Taghan Kimdir? Peki Kimbureyhan Sevgilisi? Kaç Yaşında?

Devamını Oku
Kimbureyhan kimdir, Sevgilisi? kaç yaşında? Kim bu reyhan'ın gerçek adı  Kimbureyhan kimdir, Sevgilisi? kaç yaşında? Kim bu reyhan'ın gerçek adı  Kimbureyhan kimdir, Sevgilisi? kaç yaşında? Kim bu reyhan'ın gerçek adı 

Elif dizisinin Yunus’u Cenay Türksever Kimdir? yine bir günlük dizide?

Bir döneme damgasını vuran Elif dizisinde Yunus karakterine hayat veren oyuncu Cenay Türksever, yeni bir dizi ile adını geniş kitlelere duyurmaya çalışacak. Sevdim Seni Bir Kere isimli dizinin kadrosuna katılan Cenay Türksever, Mirza isimli karaktere hayat verecek.

Bir dönem modellik de yapan oyuncu, Elif dizisine 4. sezondan itibaren katılmıştı. Yine bir günlük dizide boy gösterecek olan Türksever, ilerleyen bölümlerde dizide yerini alacak.

Yapımcılığını Focus Film’in üstlendiği, hafta içi her gün ekrana gelen Sevdim Seni Bir Kere dizisi Star TV’de yayınlanıyor.

Dizinin başrollerinde; Yağmur Çokgenç, Rızacan Durmuş Oğuzhan Kayra Koç, Gonca Yakut, Volkan Murat Benli, Didem Aygün, İrfan Kılınç, Nur Yazar, Nevzat Can Rüzgar, Şifanur Gül, Berk Bakioğlu, Sevgi Temel, Yağmur Ilgım Öztekin, Tuana Tuzman, Zeynep Şirin Giobbi, Zafer Güllü, Önder Atakanlı, Pervin Balcı yer alıyor.

Devamını Oku
Elif dizisinin Yunus’u Cenay Türksever Kimdir? yine bir günlük dizide?

Tam Kafadan dizi YouTube’dan sonra şimdi de beyazperdede

Türkiye’nin ilk espor temalı komedi dizisi 'Tam Kafadan', YouTube’dan beyazperdeye transfer oluyor! Başta Ali Biçimve Mesut Can Tomay olmak üzere ünlü YouTuber’ların rol aldığı yapım, 27 Mart’ta sinemalarda gösterime girecek.YouTube’da altı bölüm yayınlandıktan sonra beyazperdeye transfer olan Türkiye'nin ilk espor temalı filmi Tam Kafadan’ mart ayında sinemalarda gösterime girecek. Espor'un, kendi yıldız oyuncularını ve takımlarını ortaya çıkarma hikayesini mahalle kültürü, arkadaşlık, birlik olmanın gücü ve karşılıksız sevgi kavramlarıyla iç içe anlatan yapım, dijital ortamda 30 milyon izlenme rakamına ulaştı.

YOUTUBER'LAR ROL ALDI

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Bros Film'den Celal Öztürk ile Oğuz Öztürk'ün üstlendiği “Tam Kafadan Karavana”filminin kadrosunda son dönemdeki ünlü YouTuber'lardan Ali Biçim ve Mesutcan Tomay da yer alıyor. Filmde ayrıca Efekan Can, Burak Güneş, Serkan Dağlı, Burcu Karakaya, Cemre Solmaz, Nedim Suri, Aleyna Eroğlu, Sali Alkan, Mehmet Pamukcu Rızacan Durmuş, Melis Sabah, Elif Yılmaz, Zümre Ertürk, Bilal Yılmaz, Umut Şahin, Şevki Özcan ve Ensar Sevim de yer alıyor.

Devamını Oku
Tam Kafadan dizi YouTube’dan sonra şimdi de beyazperdede

Aleyna Tilki'nin sevgilisi nasıl? Ünlü Oyuncu Cıktı Rızacan Durmuş

Aleyna Tilki sevgilisiyle plajda görüntülendi. Bakın Kim Cıktı Ünlü Oyuncu Rızacan Durmuş 

Aleyna Tilki'nin sevgilisi nasıl? Ünlü Oyuncu Cıktı Rızacan Durmuş

Ünlü Youtube Şarkıcı; Reyhan Taghan'ın 'Issız Duvarlar' şarkısı rekor kırıyor !

Adını sosyal medyadaki amatör şarkılarla duyuran Reyhan Taghan, 'Issız Duvarlar' adlı ilk single'ı ile müzik platformlarında rekora koşuyor.

 

Sözü ve müziği Emre Şakar'a, aranjesi Mustafa Ceceli'ye ait Issız Duvarlar şarkısı, müzik platformlarında iki haftada 5 milyon dinlenme ile rekor kırdı.

 

Adını sosyal medyadaki videolarıyla duyuran Reyhan Taghan, 'Issız Duvarlar' adlı ilk single'ı ile rekor kırdı. Sözü ve müziği Emre Şakar'a, aranjesi Mustafa Ceceli'ye ait şarkı, müzik platformlarında iki haftada 5 milyon dinlenmeye ulaştı?

 

Reyhan Taghan’ın Sevgilisi Kim?

Genç sosyal medya fenomeni Reyhan Taghan’ın sevgilisi Youtube fenomeni Rızacan Durmuş

Devamını Oku
Ünlü Youtube Şarkıcı; Reyhan Taghan'ın 'Issız Duvarlar' şarkısı rekor kırıyor !

Rızacan Durmuş kimdir, kaç yaşında ve nereli? Youtuber Rızacan Durmuş kısaca hayatı

Rızacan Durmuş kaç yaşında? aslen nereli? hangi dizilerde rol aldı? hayatı ve biyografi bilgileri.

Sosyal medya takipçileri tarafından büyük merak ve beğeni ile takip edilmektedir. 1999 yılında Kırşehir‘de dünyaya gelmiştir. Burcu Oğlak’tır.

Yaşantısını Ankara’da sürdüren Rızacan Durmuş aslen Kırşehir’lidir. İlk dönemlerde Youtuber olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Youtuber olarak tanınmış, Youtube kanalını ise 14 Haziran 2016 tarihinde açmıştır. Günümüzde kariyerine oyuncu olarak devam etmektedir.

Rol aldığı diziler 

Beni Bırakma

Sevdim Seni Bir Kere

Devamını Oku
Rızacan Durmuş kimdir, kaç yaşında ve nereli? Youtuber Rızacan Durmuş kısaca hayatı

Elanur Pat kimdir, asıl adı nedir? Elanur Pat kaç yaşında ve nereli?

Twitch yayınları ile popüler olan Elanur Pat Exatlon Challenge 2019 Türkiye yarışmacı kadrosuna katıldı. Yaptığı yayınların ardından çıkardığı klip ile kendinden konuşturmayı tekrardan başardı. Peki Elanur Pat kimdir, kaç yaşındadır? İşte biyografisi

TV 8 kanalının patronu Acun Ilıcalı’nın Dominik'te hazırladığı yeni yarışma programı olan Exatlon Challenge 2019 Türkiye yarışmacı kadrosunda ünlü sosyal medya fenomenleri bulunacak, sunuculuğunu Orkun Işıtmak’ın üstleneceği yarışmaya dâhil olan yarışmacılardan birisi de Elanur Pat’tır. Elanur Pat, yani takipçileri tarafından bilinen adı ile RunalexX açmış olduğu Twitch yayınlarıyla sosyal medyada üne kavuşarak fenomen olmuştur. Genç ve güzel yayıncı olan Elanur Pat kimdir? Elanur Pat hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınız detayları ile birlikte sizler için derledik.

Exatlon Challenge Türkiye 2019 yarışmacılarından Elanur Pat Kimdir? Elanur Pat Kaç Yaşında,  Elanur Pat Nerede Doğdu, Elanur Pat’ın Sevgilisi Var Mı? Elanur Pat Boyu ve Kilosu hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını bu makalemizde bulabilirsiniz. 

Elanur Pat, RunalexX kullanıcı adıyla sosyal medyada tanınmış ve üne kavuşarak fenomen olmuştur. 30 Aralık 2000 tarihinde doğmuş olan Elanur Pat şu an 19 yaşında ve aslen Orduludur.  Oğlak burcu olan Elanur Pat, ela gözlü ve Açık kahverengi saçları ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Yalova Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı yazılım mühendisliği birinci sınıf öğrencisidir. Twitch yayınlarıyla adından söz ettiren Elanur Pat, son olarak “Bela” adlı şarkısıyla müzik dünyasına girmişti.

Twitch isimli oyun ve canlı yayın platformunda RunalexX adlı kanalında yayıncılık yapmaktadır. Yayıncılık yapmaya başlamadan önce WEB Developer ve Grafik Tasarım işleriyle uğraşan Elanur Pat, şu anda bütün odağını yayıncılığa çevirmiş durumda. Aslında yayıncılığı da tam olarak kariyer planındaki mesleği olarak saymayan Pat, bu işi şimdilik zevk için yaptığını ve eğer ilerlerse işlerin değişebileceğini dile getirmiştir.

Güzelliği ile de dikkatleri üzerine çeken Elanur Pat, 19 Kasım 2018 tarihinde yayıncılık yapmaya başlamıştır. Elanur Pat, arkadaşlarıyla sürekli internette oyun oynayan birisi olduğunu ve arkadaşlarının desteği ve yönlendirmesi ile yayıncılık yapmaya başladığını belirtmiştir.

İnternet oyunlarına karşı olan ilgisi erkek kardeşi sayesinde başlayan Elanur Pat, ilk olarak Counter Strike 1,6 ve GTA San Andreas oyunlarını oynadığını belirtmiştir. Oyunlara uzun bir ara vermesinin ardından sonra CS:GO oynamaya başlayarak konsol oyunlara olan ilgisini devam ettirmiştir.

En sevdiği oyun tarzının FPS oyunlar olduğunu ve özellikle CS:GO oynadığını ve bunun çok fazla oyun oynamadığını belirtmiştir.

Twitch’te izlemekten en çok keyif aldığı yayıncıların başında Elraenn gelmektedir, ardından Rauf Baba, Wtcnn olduğunu belirten Elanur Pat, aynı zamanda Öykü Berkan, Ayda Kutay Asya Burcum, Mira İpek, Öznur Garip, Rızacan Durmuş, Furkan Yaman, Ruhi Çenet, Orkun Işıtmak, Talha Enes, Tuna İpek, Kim Bu Reyhan, İrem Yaren Ercan, Beste Köse ve daha birçok sosyal medya fenomeniyle yakın diyalog içerisindedir hatta birçoğu ile arkadaştır.

Halen Yalova Üniversitesinde Bilgisayar mühendisliği okuyan Elanur Pat, eğitim sırasında yayınlara başlamıştır. Yayınları gençler doğrulusunda çokça izlenince kendisini anlatan tek klip çekmeye karar vermiştir. Bu klipte Tatlı mı Cringe mi (Elanur –Bela) mottosunu kullanmıştır. Nişantaşı Üniversitesi’nde klip çekimi gerçekleşmiştir. Sonrasında klibin yönetmenliğini ise Onur Oğuz yapmıştır. Oldukça kaliteli bir klip olduğu görülmektedir. Tek klibin sonrasında yoğun bir şekilde beğenilmesi üzerine müzik yapımcıların dikkatini çekmiş durumda. Şimdiden klibi 400 bin izlenme sayısına ulaştır.

Fenomen olmadan önce de sabahlara kadar oyun oynadığını belirten Elanur Pat'ın Instagram hesabında ise 707 bin takipçisi bulunan Pat'ın gönderileri ortalama 250 bin beğeni alıyor.

Elanur pat şu sıralar TV8 kanalının patronu Acun Ilıcalının yeni projesi olan Exatlon Challenge 2019 Türkiye yarışmasında yarışmacı kadrosunda yer almayı başarmıştır. Genç ve güzel yarışmacı Elanur Pat’a başarılar diliyoruz.

Devamını Oku
Elanur Pat kimdir, asıl adı nedir? Elanur Pat kaç yaşında ve nereli?