Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

ne düşünüyorum?

hakikaten bir gevşeme ve boşboğazlık hali giderek arttı bugünlerde ekranlarda çok sayıda vasıfsız adam amiyane tabirlerle konuşuyor. tek yaptıkları dalkavukluk ve güzelleme. ciddi bir problem olduğu anda hiçbir işe yaramayacak küçük tipler erdoğan güzellemesiyle ekranarda.

adamın hiçbir uzmanlık alanı yok tek uzmanlık alanı erdoğan üzerinden kibir, şımarıklık, gevşeklik devşirmek. herkesin bildiği en temel cümleleri daha da aşındırarak harcamak. ekonomiden anlamıyor bu bir ekonomik saldırıdır diyor. sende o ayrımı yapacak bilgi yok ki konuşuyorsun.

bize yapılan bir ekonomik saldırı olabilir ancak sen ekonomiden de başka hiçbir şeyden de anlamıyorsun ki nedir bu rezalet? böyle küçük adamlar hizmet etmez zarar verir. bunlar parazitler, doğal parazitler. az imkan bulunca giderekte şımarıklaşan vasıfsız kişilikler.

bu parazitlerin çoğalmasına izin verilmemeli. parazitler emerler. çoğalırlarsa bulunduğu varlığı tüketmeleri de hızlanır ve kolaylaşır. bizim ciddi olmamız lazım ve ciddi ve vasıflı insanlara ihtiyacımız var. bu parazitler olan güzellikleri de kısa sürede emip tüketirler.

adam ekranda trump'ı dalgaya alıyor, küçük görüyor, gülüyor kıkırdıyor portakal kafa diyor vs atıyorum. trump beş para etmez bir adam olabilir ancak dünyanın en güçlü ülkesinin başında bulunuyor. bu gülmekten ziyade endişe etmeye bir sebep olabilir. ama adamın umurunda mı kah kah kah kih kih kih gülüyor üstelik esprileri de iğrenç. en bayat, en ayağa düşmüş en bilinen ve en zeka yoksunu bir şeyler. espri demek mümkün değil mizah kelimesini sözlükte yok kabul etmek daha iyi. bu adamların yaptıkları şey başka bir şey. bir rezalet!

Devamını Oku