Hakkında
Dijital dünyada bir firmayı ya da şahsı temsil eden web sitesidir. İş yaparken, ticaret yaparken ya da bireysel tanıtım yaparken web sitesi ön plandadır. Dünyada pek çok sayıda web sitesi bulunuyor ve her biri başka özelliklere sahip. Ancak şunu unutmamak gerekir ki işlek olan bir web sitesi arama motorunda da ön plandadır ki bu durumda web sitesinin daha fazla ziyaretçi çekmesini sağlar. Çünkü insanların %50’si web sitede araştırma yaparken karşılarına çıkan ilk siteye gidiyorlar. https://eyvahreklamci.blogspot.com
  • Yaşadığı yer Türkiye
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Web Sitesi Trafiği Nasıl Arttırılır?

Dijital dünyada bir firmayı ya da şahsı temsil eden web sitesidir. İş yaparken, ticaret yaparken ya da bireysel tanıtım yaparken web sitesi ön plandadır. Dünyada pek çok sayıda web sitesi bulunuyor ve her biri başka özelliklere sahip. Ancak şunu unutmamak gerekir ki işlek olan bir web sitesi arama motorunda da ön plandadır ki bu durumda web sitesinin daha fazla ziyaretçi çekmesini sağlar. Çünkü insanların %50’si web sitede araştırma yaparken karşılarına çıkan ilk siteye gidiyorlar. Bu nedenle web site trafiğinin önemi büyük.

 

Web site trafiğinin artması için aşağıdaki yollar izlenmelidir;

·          Düzenli içerik paylaşmalı
·         Arama sonuçlarında iyileştirme yapmalı
·         Dijital ortamda site tanıtımı yapılmalı
·         Sosyal medya etkili bir şekilde kullanmalı
·         Sitenin performansı arttırılmalı

 

Site Trafiğini Arttırabilirsiniz

 

Bir web sitesinin ön planda tutulması için düzenli aralıklarla paylaşım yapmak olmazsa olmaz seçenekler arasındadır. Örneğin her gün ya da günde iki defa paylaşım yapmak web sitesini aktif hale getirecektir. Doğru anahtar kelime seçerek ve başarılı, özgün içerikler ile arama sonuçlarında iyileştirme yapılabilir. Sık sık sosyal medya üzerinden  sitenin tanıtımını yapmak da sitenin trafiğini arttıracaktır. Çünkü insanlar merak edip siteyi ziyaret edecek hatta belki de siteden faydalanacaklardır.

 

Sosyal medya etkili bir şekilde kullanılırsa eğer sitenin trafiğinde de artış yaşanabilir. Örneğin İnstagram ve Facebook üzerinden siteyi tanıtmak trafiğin hızını arttırmak açısından oldukça etkilidir. Sosyal medyada takipçilerinizi web sitenize yönlendirebilirsiniz. Böylece sitenizin performansını da arttırmış olursunuz.

 

Danışmanlık Hizmeti Alabilirsiniz

 

Eğer sitenin trafiğini arttırmak istiyorsanız SEO danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Danışmanlar yanı.bu konuda uzman kişiler site trafiği ve kaliteli bir web sitesi hakkında kapsamlı bilgi verecektir.

https://eyvahreklamci.blogspot.com/2020/05/web-sitesi-trafigi-nasil-arttirilir.html

 

Devamını Oku