Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Çiçek Siparişinde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Hayatımızda önemli yeri olan çiçeklerin uzun yıllardan beri insanlar tarafından çok etkilenmekte üzerinde etkisini bırakmaktadır. Hediye alırımken çiçek siparişi verirken herkes göre farklı farklı çiçeklerden hoşlandıklarından bu konuya dikkat etmeniz gerekmektedir. Çiçek seçimi yaparken gönderilecek olan kişinin en sevdiği çiçeği çiçek siparişi vermeniz onu daha mutlu edecek olup daha fazla değer verdiğinizi kanıtlayacaktır.

Artık çiçek siparişleri kolay bir şekilde verilmekte olup internet ortamından verilebileceği gibi ayrıca telefon ve online sipariş verme imkanınız bulunmaktadır. Bulunduğunuz bölgede Bursa çiçekçi uzak veya yerini bilmiyorsanız en kolay sipariş verme yöntemi online olarak sipariş vermeniz olacaktır. Online çiçek siparişlerinde göndermek istediğiniz çiçeği seçerken üstünde oynamaları yapabilir eklemeler yapabilir kısaca kendiniz bile tasarlayabilirsiniz. İstediğiniz notları kolayca çiçeğe ekleyebilir kurye ile teslim edilmesi gereken yeri istediğiniz gün ve saatte teslimi yaptırabilirsiniz. Telefon ile çiçek sipariş vermek ise istediğiniz çiçeği tarif ederek nasıl bir çiçek hazırlanmasını istiyorsanız onu söyleyebilir ve kredi kartı ile ödeme yaparak çiçeğiniz yine aynı şekilde gönderebilirsiniz.

Online çiçek siparişlerinizde dikkat etmeniz gereken bir kaç önemli noktalar bulunmaktadır. Bunlar çiçeğiniz hangi amaçla gönderiyorsunuz buna karar verdikten sonra doğru çiçek seçimi yaparak göndermeniz sizler için daha iyi olacaktır. Çünkü her çiçeğin farklı farklı anlamı olmakta olup doğru seçim yapmanız sizin için iyi olacaktır. Çiçeğinizi süslemesini ve kombinizi oluşturduğunuz çiçekler ile uyum sağlıyor mu yoksa güzel kombin olmadı mı çiçek renkleri farklı farklı olup sırıtıyor mu bunlara dikkat etmeniz etmeniz gerekmektedir. Tüm bunları yaptıktan sonra çiçeğiniz hazır duruma gelmiştir. Bunlardan sonrası adım çiçeğin içerisine bir not yazmak ve güzelce arasına sıkıştırmak olacaktır. Bu nota isterseniz kendi cümleleriniz yazabileceğiniz gibi hazır sözlerden de yazı yazılmasını talep edebilirsiniz. Göndereceğiniz adres ve kişi isminin tam olmasına eksiksiz bir şekilde yazmanız sizler için çok önemlidir. Teslim gün ve saatini belirtmeniz durumunda çiçek siparişiniz teslim edilir ve teslimden sonra size teslim edildiğine dair bilgi verilir.

Devamını Oku

Adıyaman'da Sevdiklerimizi Mutlu Etmek İçin

Adıyaman Çiçekçi

Çiçek üretimi açısından ne yazık ki zayıf bir kent olsa da uçsuz bucaksız kır çiçeklerinin olduğu yaylalarımız hemşerilerimizin çocukluk yılları itibari ile çiçeklerle içli dışlı olmalarına sebep olmuştur.

 

Sevdiğimiz insanlara yaylalardan çiçek toplayıp hediye etmek insanımızın çocukluğundan kalma alışkanlıklarından birisidir. Belki işlerimizin yoğunluğunu bahane ederek ihmal ediyoruz o yaylaları, ancak çiçek hediye etme alışkanlığımız şehrimiz insanının hoş bir özelliği olarak yaşaması gerektiğini düşünüyoruz. Adıyaman çiçekçilik hemşerilerimize bu alışkanlıklarını koruma ve geliştirme fırsatı sunmaktadır.


Her insan çiçek hediye almaktan hoşlanır, ancak kadınların bu konuda erkeklerden daha talepkar oldukları su götürmez bir gerçektir, hanımlarımızı evlerini süsleyecek, hoş kokulu bir çiçekten daha mutlu edecek çok az hediye vardır. Bazen sebepli, bazen sebepsiz, ihmal ettiğimiz eşimize, bayramda elini öpmeye gittiğimiz annemize, gönlünü almak istediğimiz bir arkadaşımıza hediye edilecek bir demet çiçek, hayat gailesi, iş güç koşturmacası arasında yıpranan ilişkilerimizin yeni baştan başlaması için son derece önemli bir ilk adım olabilecektir Adıyaman çiçek denilince akla gelen ilk firma olan Adıyaman Çiçek Market deneyimli ve güler yüzlü dağıtım çalışanlarıyla sevdiklerinizle aranızda içten bir köprü olmak istemektedir.
Adıyaman çiçek denilince belki Ankara gibi akla gelen ilk şehirlerden değildir. Ancak insanımız feraseti ve nezaketi hiçbir zaman elden bırakmaması ile meşhurdur. Bu nezaketi evlerimize taşımak için çiçek hediye etmek son derece hesaplı ve keyifli bir seçenek olacaktır.
Çiçek hediye almak kadar çiçek hediye etmekte son derece keyiflidir. Mağazamızda bulunan yüzlerce çiçek arasından size uygun olanı seçmek günlük stresin ortadan kalkmasında son derece etkili bir yoldur. Adıyaman Çiçek mağazalarının en deneyimlisi olan Adıyaman Çiçek Market güler yüzlü, hoş sohbet çalışanlarıyla sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.

 

Devamını Oku
Adıyaman'da Sevdiklerimizi Mutlu Etmek İçin

Tuz Lambasının Faydaları

Tuz Lambası Faydaları

Çankırı şehrimizde çıkan kaya tuzu; son derece mineralli ve sağlıklı bir üründür. Bu ürün sadece besin olarak tüketilmemektedir. tuz lambası; kaya tuzundan elde edilen bir ürün olarak son derece sağlıklı olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Kaya tuzunun içerisine yerleştirilen özel bir ampul sayesinde ısınan kaya tuzu; havaya ferahlatıcı bir etki katar. Böylece yaşam alanlarının çok daha sağlıklı olmasının önü açılmaktadır. İçerisinde 84 mineral birden bulunan Çankırı kaya tuzu, %100 oranında doğal bir üründür. Son zamanlarda gün geçtikçe kullanımı yaygınlaşan bu ürün; yaşam alanlarına görsel bir estetik katar. Böylece son derece şık ve kullanışlı bir aksesuar elde edersiniz. Farklı model ve tasarımlara uygun şekilde de üretilebilen Çakırı tuz lambası, insan sağlığına da faydalı bir üründür.

Tuz Lambasının Sağladığı Faydalar

Günümüz itibariyle tuz lambası denildiğinde çok sayıda farklı faydası bulunan bir ürün akıllara gelmektedir. Bu doğrultuda tuz lambasının ön plana çıkan faydaları aşağıdaki gibi olmaktadır.

  • Yaşam alanlarına negatif yönlü iyonların yayılmasını mümkün kılar
  • Havanın parazitlerden arınmasını destekler
  • Yaşam alanlarına ferahlık katar
  • Strese iyi gelir
  • Fiziksel yorgunluğun giderilmesini destekler
  • İnsanlara zindelik kazandırır
  • İş veriminin yüksek olmasını mümkün kılar
  • Çalışma alanlarında konsantrasyonun yüksek olmasına destek olur
  • Nezle, astım ve migren gibi rahatsızlıklara iyi gelir
  • Akciğerlerin yüksek kapasitede çalışmasına destek olur

Negatif Yüklü İyonlar Neden Faydalıdır?

Yaşam alanlarında etkili bir havanın oluşmasını mümkün kılan tuz lambası; havaya negatif yönlü iyonların yayılmasını mümkün kılar. Peki nedir bu negatif yüklü iyonlar? Negatif yüklü iyonlar; yaşam alanlarında sanki dağ başındaymışsınız gibi ya da deniz kenarındaymışsınız gibi bir atmosferin oluşmasını mümkün kılan iyonlardır. Bu iyonlar havanın temiz olmasını ve parazitlerden temizlenmesini de mümkün kılmaktadır. Ayrıca havada bulunan pozitif yönlü iyonların nötr hale getirilmesini sağlayarak; kötü hava atmosferinin oluşmasının da önüne geçmektedir. Bütün bu kazanımlar negatif yönlü iyonların sayesinde mümkün olur. tuz lambası ise negatif yönlü iyonların yaşam alanlarında yaygınlaşmasını mümkün kılar. Böylece çok daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam alanının oluşması sağlanır.

Tuzun titreşim frekansı aynı bizim bedenimizin frekansı gibi olduğundan, tuz kristal lambaları bu konuda çok önemli görev yapmaktadır. Örneğin bizim beynimizin elektriği ölçtüğümüz 8 Hertz civarındadır, aynı frekansı tuz lambaları da vermektedir.

Televizyon seyrederken 100 – 160 Hertz. civarında frekanslara maruz kalıyorsunuz. Bu yüzden uzun süre televizyon seyrettiğimizde sinirli olmamız kaçınılmaz. Bedeniniz televizyon ve bilgisayarla doğal elektriğinin 20 misli frekansa maruz kalıyor. Bunun yaptığı tahribatı siz düşünün. Tuz lambaları ile bu durumu düzeltmek mümkün.

Evlerimiz bilgisayar, televizyon gibi cihazların yaydığı pozitif yüklü iyonlarla doludur. Havadaki artı iyon, elektronlarını hava kirliliği yoluyla kaybetmiş metalleşmiş bir moleküldür. Kristal tuzun içerisindeki lamba yandığı zaman tuz hafif ısınır ve odadaki nemi lamba üzerinde toplar. Bu kristal tuzun yüzeyinin hafif ıslanmasına yol açar. Ve böylelikle kristal tuz çevreye negatif yüklü iyonlar saçar. Negatif yüklü bu iyonlar çevrenin pozitif yüklü iyonlarıyla birleşerek ortamın nötr hale gelmesine  yardımcı olur.

Yüksek enerji ve pozitif bir ruh hali için negatif iyon gereklidir. Sağlığa faydaları nedeniyle birçok ülkede negatif iyon yayan cihazlar kullanılmaktadır. Bunların çoğu insan yapımı makinelerdir. Tuz lambaları bu cihazlara göre çok daha uygun fiyatlı, göze ve ruha hitap eden % 100 doğal bir alternatiftir.

Tuz lambası hava temizleyicisi olarak çalışır ve sağlık açısından yerinde bir seçimdir. Gerçek tuzu bulabileceğiniz en saf tuzlardan biridir. Hatta genellikle elle işlenir. Kaya tuzu, rafine edilmiş sofra tuzundan çok farklıdır. Sofra tuzu çok fazla işlenir ve mineralleri yok olur. Ticari sofra tuzu işlem gördüğü için doğallığını kaybetmektedir. Tuz lambasında kullanılan kaya tuzu ise tamamen doğal olduğu için rahatlıkla kullanılan bir üründür.

Doğal tuz eksikliği; iştahsızlık, konsantrasyon azlığı, dikkat eksikliği, yorgunluk, baş ağrısı, uyku bozuklukları, tükenmişlik hissi, ağız tadının bozulması ve susuzluk gibi belirtilere yol açar. Tuz lambası, yüksek mineral içeriği nedeniyle daha iyi daha dinlendirici bir uykuya yardımcı olur. Tuz lambası gece uykusunun anahtarıdır demek yanlış olmaz.

Son olarak Tuz Lamba; Stres, fiziksel, ruhsal yorgunluk, uykusuzluk, egzama, sedef hastalığı, deri iltihabı ve ağrılara iyi gelir. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Canlılık, zindelik verir. Kemik yapısını güçlendirir. Tuzlu su, doğal antioksiden görevlerini yapar ve vücudu zehirli artıklardan temizler.

Devamını Oku
Tuz Lambasının Faydaları

Sakarya Çiçek Siparişi Göndermenin Yolu

Çiçek Market'deki yüzlerce çiçek arasından dilediğinizi seçip çiçek siparişi verebilir, çiçek teslimatında İndirimli fiyatlarla çiçek aranjmanları hızlı Çiçekçi Cicekmar.com Sakarya ve ilçelerine çiçek gönder, aynı gün ya da dilediğiniz gün, en taze haliyle teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. İnternetten online çiçek sipariş sistemi ile, birkaç dakika içinde Sakarya ilindeki tüm arkadaşlarınız ve aileniz için güzel bir buket veya çiçek aranjmanını Sakarya çiçek siparişi verebilirsiniz. Sakarya ilinde bulunan sevdiklerinizi çiçeklerle buluşturuyoruz. 
Sakarya'nın lider Çiçekçi uzmanının gücü artık bizimle. Attığımız her adımda daha da büyüyen, bizi her gün daha yukarı taşıyan. Sakarya önemli bir il olduğu kadar Türkiye için de önemi büyüktür. Çiçek siparişi sevdiklerinize en önemli anlarında yanında olduğunun bir göstergesidir. Çiçek siparişi verirken tercih edeceğiniz Çiçekçi çok önem taşımaktadır. Çiçekçi ilk olarak sanattan anlayan, çiçek tasarım sanat eğitim almış, uzun yıllar tecrübesi olan ustalar çalıştırmalıdır. Diğer bir faktör ise çiçeklerin tazeliğidir. Çiçekçi seçiminde hazırlanması kadar önemli olan çiçeklerin tazeliği, sevdiklerinize çiçek gönderimi yapıldıktan sonra yedi gün boyunca tazeliğini korumalı. Son olarak çiçeğin teslim edildiği andır. Çiçek son derece bakımlı ve kibar bir kişi tarafından sunulması gerekmekte. İşte bu nedenle Çiçek Market Sakarya çiçekçi siparişi denilince ilk akla gelen firma olmuş ve müşterilerimiz çiçek siparişi için Çiçek Market'i tercih etmişlerdir.

Devamını Oku
Sakarya Çiçek Siparişi Göndermenin Yolu

Google uyardı: Bu uygulamaları telefonunuzdan silin!

Google, telefondan silinmesi gereken uygulamaları paylaştı. Bu uygulamalar; kredi kartınızın çalınmasına, kişisel bilgilerinizin ele geçirilmesine ve sesinizin üçüncü parti uygulamalarla paylaşılmasına sebep olabilir.

 

İşte Google'ın uyarıları doğrultusunda mutlaka telefondan silmeniz gereken uygulamalar:

Call Recorder: Telefon görüşmelerinizin kaydını tutan bu uygulama, gizliden gizliye sesinizi üçüncü parti uygulamalarla da paylaşıyor.

Realtime Booster: Telefonunuzu hızlandırdığını iddia ediyor, ancak bilgilerinizin çalınma riski bulunuyor.

SmartSwipe: Bu uygulama telefonunuza yüklüyse hemen kaldırın; kredi kartı bilgilerinizin çalınma riski bulunuyor.

 

Silmeniz gereken diğer uygulamalar:

Pro Camera Beauty

Art Effect

Cartoon Art Photo

Emoji Camera

Art Filter

Artistic effect Filter

Art Effect

Beauty Camera

Selfie Camera Pro

Wallpapers HD

Horizon Beauty Camera

Super Camera

Art Effects for Photo

Awesome Cartoon Art

Art Filter Photo

Art Editor

Art Filter Photo Effects

Cartoon Effect

Cartoon Art Photo Filter

Photo Editor

Magic Art Filter Photo Editor

Fill Art Photo Editor

Art Flip Photo Editing

Cartoon Art Photo

Prizma Photo Effect

Art Filter Photo Editor

Pixture

Photo Art Effect

Cartoon Photo Filter

 

Devamını Oku

En Uygun Maltepe Kına Salonları

Maltepe düğün salonları buradan ulaşabilir, mekanların fotoğraflarını ve yorumlarını inceleyebilir, Maltepe’de en uygun düğün salonunu bulmak için düğün salonumuzdan fiyat teklifi alabilirsiniz. Salon Bağdat Maltepe‘ de Düğün, Balo, Nişan, maltepe kına salonları gecesi , Sünnet ve daha bir çok planlanan organizasyonun , bir salon ortamında gerçekleştirilebilir. Salonumuzda profesyonel aşçı ve garsonlardan oluşan güler yüzlü bir ekip hizmet vermektedir. Damak tadı konusunda uzman ve hijyen konusunda hassas olan ekibimiz, bundan önce olduğu gibi sonrasında da aynı hizmet anlayışı ile çalışmalarınızı sürdürecektir. Siz arkanıza yaslanın ve eğlenmenize bakın, biz sizin için gerekli tüm tedbirleri aldık. Maltepe düğün salonları birçok organizasyona göre hizmet verebilecek yapıdadır. Kartal düğün salonları Yemekli toplantı ve düğünlerinizde birçok menü seçeneği sizlere sunulmakta ve program öncesi tercihiniz alınarak usta aşçılarımıza bildirilmektedir. Siz sadece ne istediğinizi söyleyin, gerisini bize bırakın...

Devamını Oku