Citroen'in hafif ticari araç modelleri Türkiye'yi gezecek

Citroen'in hafif ticari araç modelleri Türkiye'yi gezecek
Citroen Hafif Ticari Araç Ailesi, Türkiye'deki iş dünyasının önde gelen isimleri ile buluşmak üzere "Le Manufacture Roadshow" etkinliği kapsamında yola çıkıyor.

Citroën Hafif Ticari Araç Ailesi, "Le Manufacture Roadshow" etkinliği ile Türkiye'deki ticaret profesyonelleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Citroën'ün açıklamasına göre, 18 Ekim tarihine kadar Türkiye'nin 15 farklı ilinde gerçekleştirilecek olan bu etkinlik, iş dünyasının önemli isimlerini bir araya getirecek.

Etkinlik, sırasıyla İstanbul, Sakarya, Kocaeli, Bursa, İzmir, Denizli, Ankara, Eskişehir, Antalya, Adana, Gaziantep, Kayseri, Sivas, Erzurum ve Samsun gibi Türkiye'nin farklı bölgelerinde düzenlenecek. Bu yolculuk sırasında Citroën'ün hafif ticari araçları, iş dünyasının ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak tanıtılacak.

Türkiye’nin farklı illerindeki Citroen bayileri ile birlikte gerçekleştirilen aktivitede, Berlingo Van, Jumpy Van, Jumpy Cityvan, Jumpy Spacetourer ve Jumper modelleri tanıtılıyor. "Le Manufacture Roadshow" etkinliği kapsamında ziyaretçilere Citroen'in hafif ticari araç modellerini test etme ve mevcut kampanyalarından faydalanma fırsatı sunuluyor.

Açıklamaya göre, söz konusu etkinlikte, kombivan sınıfında modüler tasarımlı Citroen Berlingo Van, ergonomik tasarımını teknolojik donanımlarla bünyesinde birleştiren Jumpy Van, Jumpy Cityvan, Jumpy Spacetourer ve yüksek kapasite ile konforu bir arada sunan Jumper modelleri 15 ilde ticaretin ustalarıyla buluşacak.

Haber Editörü