Tofaş, Çalışanları ve Ailelerini Buluşturan "Tofaş Günü" Etkinliğiyle 100. Yıl Coşkusunu Yaşadı

Tofaş, Çalışanları ve Ailelerini Buluşturan "Tofaş Günü" Etkinliğiyle 100. Yıl Coşkusunu Yaşadı
Tofaş’ın tüm çalışanlarını ve ailelerini bir araya getiren geleneksel “Tofaş Günü” etkinliği 17 Eylül'de Bursa’da gerçekleştirildi.

Tofaş, her yıl düzenlediği ve tüm çalışanlarını ve ailelerini bir araya getiren geleneksel "Tofaş Günü" etkinliğini bu yıl 17 Eylül'de Bursa'da gerçekleştirdi. Tofaş Fabrikası'nda çalışanlar ve ailelerine özel düzenlenen bu özel günde yaklaşık 15 bin davetli, unutulmaz anlar yaşadı.

Kırmızı-beyaz temalı etkinlik, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yıl coşkusunu özel bir etkinlikle yansıtarak festival havasında geçti. Aileler fabrikayı gezdi, çocuklarıyla birlikte farklı etkinliklere katıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Tofaş Üst Yöneticisi (CEO) Cengiz Eroldu, Tofaş çalışanlarına teşekkür ederek, "Arkamızdaki en büyük güç, ailelerimiz. Bugün ailelerimizi ağırlamaktan çok mutluyuz." ifadelerini kullandı.

Cumhuriyetin 100. yılının kutladığı özel bir yılda Tofaş ailesi olarak bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu ifade eden Eroldu, şunları kaydetti:

"Hem Tofaş'ın 55. yılını, hem de ülkemizin bu büyük yıl dönümünü birlikte kutlamak heyecanımızı daha da artırıyor. Tofaş'ın son başarılarına baktığımızda, üretim ve AR-GE yetkinliklerimizi sürekli artırdığımızı, 'En İyi Otomotiv ArGe Merkezi olmamızı', 5 yıldır üst üste iç pazar liderliğimizi, 'Egea'nın 7 yıldır Türkiye'nin en çok tercih edilen otomobili olma başarısını’ görmekteyiz.

Koç Topluluğu'nun değerli bir parçası olarak 55 yılı aşkın süredir otomotiv sektörüne öncülük eden Tofaş, diğer ana hissedarımız global otomotiv devi Stellantis tarafından da en iyi fabrika ve Ar-Ge merkezlerinden biri olarak kabul ediliyor.

Bu başarıların arkasında, işine hakim, rekabete karşı kendini sürekli geliştiren ve ekip ruhuyla çalışan değerli çalışma arkadaşlarımız yer alıyor."

Tofaş’ı geleceğe taşıyan çalışmalar, çaba ve emekleri için çalışma arkadaşlarına teşekkür eden Eroldu,"Cumhuriyetimizin 100. yılı, şirketimiz açısından da, gelecek için de çok önemli adımlar attığımız, başarılı iş sonuçları elde ettiğimiz özel bir yıl oldu. Bizler çocuklarımız, ülkemiz için çalışmaya, üretmeye ve başarılarımızla işlerimizi geleceğe taşımaya devam edeceğiz." diyerek sözlerini tamamladı.

Tofaş'lılar, gün boyu süren etkinliklerin devamında sahne alan Nil Karaibrahimgil’in konserini izledi.

Haber Editörü