TürkTraktör Türkiye Genelinde Çiftçileri Toplu Bakım Etkinliğiyle Buluşturdu

TürkTraktör Türkiye Genelinde Çiftçileri Toplu Bakım Etkinliğiyle Buluşturdu
TürkTraktör 14 Eylül tarihinde gerçekleşen "Toplu Bakım Etkinliği," ile New Holland markalı traktör sahiplerini buluşturdu ve tarım makinelerinin gücünü artırmak için önemli bir fırsat sundu.

Gerçekleştirilen etkinlikte traktör sahipleri, ücretsiz traktör kontrolü ve ücretsiz bakım işçiliği gibi avantajlardan yararlanma şansı elde etti. TürkTraktör'ün desteğiyle gerçekleşen bu organizasyon, çiftçilere traktörlerinin sağlığını kontrol etme ve bakımını yapma fırsatı sundu.

Etkinliğin katılımcılarına sürprizler de sunuldu. New Holland hediye kitleri dağıtılarak çiftçiler ve aileleri mutlu edildi. Ayrıca, gün boyunca uzmanlar tarafından verilen bilgilendirme sunumları ile çiftçiler tarım makineleri hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı buldular.

Açıklamada görüşlerine yer verilen TürkTraktör Ticari İş Lideri Ahmet Canbeyli, "'Tarımı Dönüştürür Geleceğe Hazırlar' amacımızın bir simgesi olarak Türkiye'nin dört bir köşesine yayılan bayi ve servis ağımız ile Türk tarımının en büyük ailesiyiz. Bu büyük aileyi yıl boyunca farklı vesilelerle bir araya getirmenin tarif edilemez mutluluğu ve heyecanını yaşıyoruz. Çiftçimizin her ihtiyacında yanında olmayı misyonumuzun bir parçası olarak görüyoruz. Tarımsal üretimin kilit unsurlarından biri olan traktörlerin bakımını hatırlatmak ve teşvik etmek üzere düzenlediğimiz dünyada eşine az rastlanan ve Türkiye'de tek olan bu etkinliğe gösterilen yoğun ilgiden dolayı mutluyuz. Geniş bayi ve servis ağımız ile ülkemizin her köşesinde yüksek hizmet kalitesini sunmaya devam ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Verilen bilgiye göre, Türkiye'nin en çok tercih edilen traktör markası New Holland'ın ülke geneline yayılmış uzman kadroları 81 ilde gerçekleştirdikleri 99 farklı nokta ziyaretleriyle gün boyunca toplamda 2 bin 200 traktörün ücretsiz kontrolünü yaparken, çok sayıda traktörün daha verimli çalışmasını sağlayacak birçok bakım ve onarımı da gerçekleştirdi.


Haber Editörü