Yapı Kredi'den Okula Dönüş Kampanyası: 240 TL Worldpuan Kazanma Fırsatı!

Yapı Kredi'den Okula Dönüş Kampanyası: 240 TL Worldpuan Kazanma Fırsatı!
Yapı Kredi World kullanıcıları, eylül ayında okul alışverişlerinde avantajlı kampanyadan faydalanabilir. Banka tarafından yürütülen kampanya detayları haberimizde...

Yapı Kredi, müşterilerine 1-30 Eylül tarihleri arasında geçerli olan "Okula Dönüş Kampanyası" ile büyük bir avantaj sunuyor. Bu kampanya kapsamında, Yapı Kredi World üye iş yerlerinde yapılan giyim, kırtasiye, kitap, saat, optik ve oyuncak alışverişlerinde müşteriler toplamda 240 TL değerinde Worldpuan kazanma fırsatına sahip olacaklar.

Bankadan gelen açıklamaya göre Yapı Kredi müşterileri kampanyadan yararlanmak için World Mobil uygulamasını veya SMS'i kullanarak kolayca dahil olabilecekler. Kampanya, özellikle okul alışverişlerini tamamlamak isteyen müşterilere büyük bir avantaj sunuyor.

Kampanya detaylarına baktığımızda, ilk 750 TL ve üzeri alışverişlerden sonra her 750 TL ve üzeri alışverişte 25 TL değerinde Worldpuan kazanma imkanı sunuluyor. Ayrıca World Pay ile yapılan ödemelerde ekstra 15 TL Worldpuan kazanma fırsatı da mevcut. Böylece müşteriler, okul alışverişlerini yaparken hem tasarruf ediyor hem de Worldpuanlarıyla ödüllendiriliyorlar.

World Mobil uygulaması üzerinden "Hemen Katıl" butonuna tıklayarak kampanyaya katılabilen Yapı Kredi müşterilerinin ayrıca SMS ile OKUL yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454'e göndermeleri de yeterli oluyor.

Yapı Kredi World üye iş yerlerinden yapılan alışverişlerde geçerli olan kampanyaya, World Mobil uygulamasının "Fırsatlar" menüsünden veya Yapı Kredi Mobil ve World Mobil uygulamalarındaki "PAY" menüsünden "Hemen Katıl" butonuna tıklayarak katılım sağlanabiliyor.

Haber Editörü