Antalya'yı söndüren Kayseri itfaiyesi kente döndü

Antalya'yı söndüren Kayseri itfaiyesi kente döndü
Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı’na bağlı itfaiye takımı, Antalya'nın Kemer ilçesinde yangınlarla gayret çalışmalarını tamamlayarak, kente döndü.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kent genelinde doğal afetler ve trafik kazaları başta olmak üzere birçok olaya anında müdahale eden Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı grupları, Antalya ili Kemer ilçesinde yaşanan doğal afet olaylarına duyarsız kalmayarak, çalışmalara katıldı.

Sıcak havalarda artış gösteren yangınlarda söndürme çalışmalarına dayanak olmak ismine misyon alan Büyükşehir İtfaiyesi, Antalya’daki yangın bölgesinde canla başla misyon yaptı.

Yangının denetim altına alınmasının akabinde Kayseri İtfaiyesi takımları kente dönerken, Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, yangın bölgesinden sık sık bilgiler alarak, mevzuyu şahsen takip etti.

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR İTFAİYESİ YURDUN HER KÖŞESİNDE

Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç idaresindeki Kayseri Büyükşehir Belediyesi, sahip olduğu donanımlı ve tecrübeli itfaiye teşkilatı ile yalnızca Kayseri’de değil yurdun her köşesinde kıymetli hizmetini gerçekleştiriyor. Bu kapsamda meydana gelen yangın, sarsıntı ve sel üzere afetlerde can ve mal kaybını en aza indirmek için çaba gösteren Büyükşehir İtfaiyesi, cansiperane çalışmaları ile afet bölgelerinde yaraları sarmaya çaba etti.