Bilecik Polisi Uyuşturucu Operasyonunda 2 Kişiyi Tutukladı

Bilecik Polisi Uyuşturucu Operasyonunda 2 Kişiyi Tutukladı
Bilecik Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, son bir hafta içerisinde gerçekleştirdiği operasyonlarla uyuşturucu madde ticareti yapan ve kullanıcı olan 6 kişiyi gözaltına aldı.

Elde edilen bilgilere göre, Bilecik İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, son 6 gün içerisinde başarılı bir şekilde gerçekleştirdiği 5 operasyonla toplamda 73.22 gram metamfetamin maddesi, 35.59 gram skunk, 10 adet captagon, 2.15 gram sentetik kannabinoid (bonzai), 0.98 gram eroin, 0.29 gram esrar ile 2 hassas terazi ele geçirdi.

Bilecik Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü son bir hafta içinde düzenlediği uyuşturucu operasyonlarında uyuşturucu madde ticareti yapan ve kullanan 6 kişiyi gözaltına aldı.

Edinilen bilgiye göre, Bilecik İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından 6 gün içinde yapılan 5 başarı operasyon ile 73,22 gram metamfetamin maddesi, 35,59 gram skunk, 10 adet captagon, 2,15 gram sentetik kannabinnoid (bonzai), 0,98 gram eroin, 0,29 gram esrar, 2 hassas terazi ele geçirildi.

bilecikte-uyusturucu-operasyonu2-min.jpg

Olayla ilgisi olduğu düşünülen 6 kişi gözaltına alındı. Yakalanan 6 kişiden 4 nün hakkında uyuşturucu madde kullanmak ve satın almak suçlarından işlemleri başlatıldı.

Yakalanan Ö.F.D ve C.T. hakkında ise uyuşturucu madde imal ve ticaret suçlarından tutuklanarak Bilecik M Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

Haber Editörü