Bursa Belediyeler Birliği'nden eğitim semineri

Bursa Belediyeler Birliği'nden eğitim semineri
Bursa’nın sıkıntılarının daha süratli tahlili noktasında fikir alışverişinde bulunup daha kaliteli hizmet verebilmek ismine seminerler düzenleyen Bursa Belediyeler Birliği'nin bu yılki eğitim semineri konusu, algı idaresi, siyasal irtibat, tesirli irtibat maharetleri ile öfke ve gerilim idaresi oldu.

BURSA (İGFA) - İstanbul Üniversitesi Öğretim Vazifelisi Doç. Dr. His Zeybek ve Doğuş Üniversitesi Öğretim Vazifelisi Doç. Dr. İlknur Doğu Öztürk, İzmir’de düzenlenen toplantıya katılan birlik üyesi belediye liderleri, belediye lider yardımcıları, meclis üyeleri, belediyede misyonlu işçiye eğitim semineri verdi.

Eğitim seminerine Bursa Belediyeler Birliği Lideri Mustafa Dündar, İnegöl Belediye Lideri Alper Taban, Karacabey Belediye Lideri Ali Özkan, Gürsu Belediye Lideri Mustafa Işık, Yenişehir Belediye Lideri Davut Aydın, Kestel Belediye Lideri Başkan Tanır, belediye lider yardımcıları, meclis üyeleri, belediye bürokratları katıldı.

Toplantıda konuşan Bursa Belediyeler Birliği ve Osmangazi Belediye Lideri Mustafa Dündar, “Bursa Belediyeler Birliği olarak Bursa’nın sıkıntılarıyla alakalı bir ortaya gelip toplantılar yapıyoruz. Toplantılar öncesi vazifeli arkadaşlarımız gündemdeki problemleri araştırıp seminerlerin mevzularını belirliyor. Düzenlediğimiz bu seminerlerle birlikte bizler burada hocalarımızdan gerekli bilgileri alıp problemleri çözme noktasında yol kat etmiş oluyoruz.

Aynı vakitte burada bir ortaya gelerek kurumların birbirini daha düzgün tanımasını sağlıyoruz. Bu kaynaşma ortamının burada âlâ bir noktaya geldiğini görüyoruz. Bu ortamlar karşılıklı tanışmayı belediyelerde çalışan arkadaşların tanışmasına vesile oluyor. Bu tartışmalar sayesinde bir sıkıntıyla karşılaştığında birbirini arayarak dayanak alabileceği bir ortamın oluşmasına vesile oluyor" dedi.