Bursa'da İnegöl Belediyesi istekli bâtın müşteri arıyor

Bursa'da İnegöl Belediyesi istekli bâtın müşteri arıyor
Bursa'da İnegöl Belediyesi, toplu ulaşımda standartların yükseltilmesi ve vatandaşların yaşadığı sıkıntıların yerinde tespiti için saklı müşteri uygulaması başlatacak. İstekli zımnî müşteriler için davette bulunan belediye, https://ebelediye.inegol.bel.tr/anket/getir/NTA5 linki üzerinden form doldurmalarını istedi.

BURSA (İGFA) - İnegöl Belediyesi toplu ulaşımda kaliteyi arttırmak ismine başlattığı master plan çalışmalarını sürdürürken, bir yandan da saklı müşteri uygulaması başlatmak için düğmeye bastı.

Objektif bir denetleme sistemi kurulması, vatandaşların yaşadığı problemlerin birinci ağızdan rapor edilmesi ve sistemin daima denetlenir olması ismine hayata geçirilmesi planlanan kapalı müşteri uygulaması için istekli vatandaşlar aranıyor.

HEDEF TOPLU ULAŞIMDA KALİTE VE KONFORU ARTTIRMAK

İnegöl Belediye Lideri Alper Taban, sürece katkı sunmak isteyen tüm vatandaşları istekli zımnî müşteri olmaya davet etti.

Başkan Taban, Büyükşehir Belediyesi'ni yönlendirici ve destekleyici çalışmalarla toplu ulaşımda kaliteyi ve konforu arttırmak ismine adımlar attıklarına dikkati çekerek, "Bugün duyurusunu yaptığımız istekli zımnî müşteri uygulaması da aslında bu çalışmalardan biri. Sürece yeni bir boyut kazandırarak daima ve yerinde, objektif bir kontrol sistemi oluşmasını sağlamak gayesiyle zımnî müşteri uygulamasını başlatacağız" dedi.

HER ÇİZGİ VE BÖLGEDEN ZIMNÎ MÜŞTERİLER BELİRLENECEK

“Gizli müşteri uygulaması ile ilgili öncelikle tabir etmek istediğimiz konu, bu uygulamanın bir fiyat karşılığı değil istekli olarak yapılacak olmasıdır" diyen Lider Taban, "Gizli müşteri olmak isteyen vatandaşlarımız https://ebelediye.inegol.bel.tr/anket/getir/NTA5 linki üzerinden formu doldurup müracaat yapmış olacaklar. Akabinde gruplarımız bu formları inceleyip tüm bölge ve sınırlardan kâfi sayıda kapalı müşteriyi belirleyecekler. Seçilen şahıslarla bağlantıya geçerek kendilerine toplu ulaşım ile ilgili anketler, formlar göndereceğiz. Saklı müşteriler seyahat esnasında bu anketlerde yer alan konulara dikkat ederek toplu ulaşım kalitesini ölçüş olacaklar. Belediyemiz ile paylaşılacak bu raporlarla bizler de gerekli dokunuşları, atılması gereken adımları atarak toplu ulaşımın kalitesini arttırmak ismine düzenlemeler yapacağız. Kentimiz ismine kıymetli bir bahis olan toplu ulaşım bilinmeyen müşteri uygulamasında yer almak isteyen vatandaşlarımızı ilgili linkler üzerinden müracaat yapmaya davet ediyorum" diye konuştu.