Çayırova'da üstyapı güçlendiriliyor

Çayırova'da üstyapı güçlendiriliyor
Çayırova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü takımları, ilçe genelinde asfalt çalışmalarına orta vermeden devam ediyor. Vatandaşların konforlu ve rahat ulaşımı için yolları asfaltlayan gruplar ilçenin üst yapısını güçlendiriyor.

KOCAELİ (İGFA) - Çayırova’da üstyapı çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Çayırova Belediyesi, ilçede yaşayan vatandaşların konforlu ve rahat ulaşımı için asfalt seferberliği çalışması başlatmış ve belirlenen 6 mahallede bozulan ve yeni açılan yollara asfalt serim çalışmalarına sürat kazandırmıştı. Bu kapsamda ağır bir çalışma temposuna giren Çayırova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü takımları, planlanma doğrultusunda belirlenen yollara asfalt serimine tüm süratiyle devam ediyor. İlçe sakinlerinin ulaşım noktasında yaşadıkları sıkıntıları çözmek için harekete geçen gruplar, belirlenen takvimde çalışmaları tamamlayacak.

İlçede belirlenen altı mahallede yürütülecek asfalt serimi, ağır bir tempoyla devam ederken, çalışmalar tamamlandıktan sonra toplamda 15 bin ton asfalt serimi gerçekleştirilmiş olacak. Fen İşleri Müdürlüğü takımlarının yürüteceği çalışmaların akabinde Çayırova’daki yollar şoförler için daha konforlu ve daha rahat bir hale gelecek. Belediye takımları, tüm belirlenen noktalarda çalışmaların en kısa müddette tamamlanarak, yolların vatandaşların kullanımına açılacağını lisana getirdi.