Erciyes Kayak Merkezi’nde ulusal atılım

Erciyes Kayak Merkezi’nde ulusal atılım
Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, dağcılık ve kış sporları alanında 112 kilometrelik 41 kayak pisti ve 19 mekanik tesisi ile Türkiye’nin değerli merkezlerinden birisi olan Erciyes Kayak Merkezi’ndeki pistlerde yerli ve ulusal board kullanılacağını söyledi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri’nin turizm alanında amiral gemisi olan ve kış döneminde yerli, yabancı turistlerin akınına uğrayan Erciyes Kayak Merkezi’ne yönelik turizm ve tanıtım atağına devam ediyor.

Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, bu kapsamda Erciyes Kış Sporları Projesi kapsamında yerli ve ulusal board üreten Abdullah Gül Üniversitesi Makine Mühendisliği Kısım Lideri ve Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı Çağatay ile takımını makamında ağırladı.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, Lider Büyükkılıç, “Erciyes Kış Sporları Projesi meyvelerini vermeye devam ediyor. Yerli ve ulusal boardımız üretildi. Bu kış Erciyes pistlerinde yerli ve ulusal board kullanılacak” dedi.

Milli board üretiminde emeği geçenlere teşekkür eden Büyükkılıç, “Milli boardımızın imalinde emeği geçen Abdullah Gül Üniversitesi Makine Mühendisliği Kısım Lideri ve Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı Çağatay Yılmaz ile grubuna teşekkür ederim” diye konuştu.

Başkan Büyükkılıç, konuklarıyla günün anısına yerli ve ulusal board ile hatıra fotoğrafı çektirdi.