Erdoğan'dan 'yerel' mesaj!

Erdoğan'dan 'yerel' mesaj!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2024 yılında yapılacak lokal seçimlerde gayelerinin en ülkü adayı tespit için seçimlerden en başarılı halde çıkmak olduğunu söyledi.

İSTANBUL (İGFA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazı için İstanbul'da Kerem Aydınlar Camii’ne gitti.

Namaz sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erdoğan, Rusya Devlet Lideri Vladimir Putin'in önümüzdeki günlerde yapacağı Türkiye ziyareti ile ilgili soruya karşılık verdi.

Erdoğan, "Henüz tarih netleşmedi. İstihbarat Liderim Dışişleri Bakanım gerekli görüşmeleri yapıyor. Ağustos ayı içinde bu ziyaret gerçekleşecek." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mahallî seçim mesajı

Erdoğan, önümüzdeki mahallî seçimlerle ilgili ise, "Türkiye'yi tarıyoruz, taramaya devam edeceğiz. Amacımız en ülkü aday tespiti ile seçimlerden en başarılı formda çıkmak" dedi.

Yerel seçimlerle ilgili olarak gerekli bütün alt yapı çalışmaları devam ettiğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Başta şahsım olmak üzere bütün MKYK, MYK üyelerim, milletvekillerimiz, belediye liderlerimiz Türkiye genelinde hazırlanan programa nazaran vazifelerine başladılar. Türkiye'yi tarıyoruz, taramaya devam edeceğiz. Gayemiz en ülkü aday tespiti ile seçimlerden en başarılı halde çıkmak" diye konuştu.

https://twitter.com/Akparti/status/1687420549289652224