Esat Öztürk'ten başarılı öğrenciye altın

Esat Öztürk'ten başarılı öğrenciye altın
Kayseri'nin Yahyalı Belediye Lideri Esat Öztürk, YDT imtihanında Türkiye derecesi yapan Mustafa Koyuncu Fen Lisesi öğrencisi Ali Eray Karaöz’ü makamında kabul etti.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Muvaffakiyetinden ötürü Ali Eray Karaöz’ü tebrik eden Kayseri'nin Yahyalı Belediye Lideri Esat Öztürk, İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Adem Şimşek’ e, okul idarecilerine ve öğretmenlere teşekkür etti.

Kabulde muvaffakiyetinin sırlarından bahseden Ali Eray Karaöz, derslere ehemmiyet vererek disiplinli çalışmanın ve dersi vaktinde dinlemenin çok kıymetli olduğunu belirtti.

İlçeden başarılı öğrencilerin çıkmasının kendilerini keyifli ettiğini söz eden Lider Esat Öztürk; “Ali Eray kardeşimizi yürekten tebrik ediyorum. Öğrencimize emekleri geçen öğretmenlerimize, ailesine teşekkür ediyorum. Cenab-ı Allah öğretmenlerimizin nefesini, babaların kesesini ve öğrencilerimizin hevesini arttırsın diye dua ediyorum. Sizleri çok güzel yerlerde görmeyi dilek ediyoruz. Sizlerin başarısı ile biz memnun oluyoruz. Gönlümüz kaç birçok Türkiye birincilerinin Yahyalı’dan çıkmasını istiyor. Belediye olarak Yahyalı’da eğitime her vakit takviye veriyoruz. Okulların açılmadan evvel ilaçlanması, paklığı, etraf düzenlemesi ve taşıma noktasında biz elimizden geleni yapıyoruz. Biz eğitime desteğimize devam edeceğiz, kâfi ki siz başarılı olun.” Diye konuştu.