Gençler sordu, Bakan Işıkhan yanıtladı... Bakan Işıkhan'dan deneyim paylaşımı

Gençler sordu, Bakan Işıkhan yanıtladı... Bakan Işıkhan'dan deneyim paylaşımı
Kocaeli’de bir dizi ziyaret ve program gerçekleştiren Çalışma ve Toplumsal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Işıkhan, gençlerle bir ortaya geldi.

KOCAELİ (İGFA) - Çalışma ve Toplumsal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Işıkhan, Kocaeli’de bir dizi ziyaret ve program gerçekleştirdi.

Günü, Gençlik Kolları Vilayet Lideri Çağatay Çağlayan moderatörlüğünde gerçekleştirilen "Gençler Deneyim İle Buluşuyor" programında gençlerle bir ortaya gelerek sonlandırdı.

Bir çok hususta gençlere tavsiyelerde bulunarak deneyimlerini aktaran Bakan Işıkhan, içtenlikle gençlerden gelen soruları cevapladı. Gençler en çok merak edilen, “Evlenecek gençlere kredi takviyesi, gençlere yönelik istihdam çalışmaları” üzere bir çok mevzuda sorularını iletti.

KOCAELİ HER ZAMANKİ YERİNDE

Program sonunda Bakan Işıkhan’a ikram takdiminde bulunan Gençlik Kolları Vilayet Lideri Çağlayan, “Cumhurbaşkanımızın her programda solunda yer aldık. Her seferinde Kocaeli Her Vakit Yerinde, MaşAllah diyerek sol yanına döner. Sizlere de her vakit bizleri hatırlatacak bir armağan takdim etmek istedik” dedi.