Hulusi Akar'dan Mevlana Meydanı'na tam not

Hulusi Akar'dan Mevlana Meydanı'na tam not
Kayseri Talas Belediyesi tarafından projesi yarışla belirlenerek yaptırılan ve 12 Ağustos Cumartesi günü görkemli bir programla açılan Mevlana Mahalle Meydanı, evvelki periyot Ulusal Savunma Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar’dan tam not aldı.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
AK Parti Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı, Büyükşehir Belediye Lideri Memduh Büyükkılıç ve Vali Yardımcısı Adnan Tezcan ile birlikte meydanda bulunan toplumsal tesisleri gezen Akar, meydanın çok kullanışlı olduğuna dikkat çekti ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Meydanda bayanlar tarafından işletilen yerleri de gezen Akar’a burada, Talas Belediyesi’nin dayanaklarıyla faaliyetlerini sürdüren Başakpınar UMAY Bayan Teşebbüsü Üretim ve İşletme Kooperatifi üyeleri tarafından el üretimi eserler ikram edildi.

“SON DERECE HOŞ BİR ESER”

Meydanın epey kullanışlı olduğunu söyleyen Akar, “Sayın belediye liderimizin grubuyla birlikte büyük fedakârlıkla, ilgiyle, titizlikle son derece hoş bir eser meydana gelmiş. Bu meydan hakikaten bizlerin, eşlerimizin, çocuklarımızın, arkadaşlarımızın rahat ve huzur içinde yaşayabilecekleri bir ortam. Mustafa Yalçın liderimiz ve takımını tebrik ediyorum.” dedi.