İnanılır Gibi Değil! Ocean Gate 2024 "Titanik Gezisi" İçin Biletleri Satışa Sundu

İnanılır Gibi Değil! Ocean Gate 2024 "Titanik Gezisi" İçin Biletleri Satışa Sundu

  Titan denizaltısında 5 kişinin hayatını kaybetmesi olayı tüm dünyada büyük bir yankıya neden olurken, OceanGate Expeditions'un bilet satmaya devam ettiği ortaya çıktı. 5 kişiye mezar olan denizaltı faciasının sorumlusu şirket, 2024 yılı için Titanik turu satmaya devam ediyor...

Haziran'da 2 Farklı Tur Yapılacak

Titanik enkazına turistik gezi düzenleyen OceanGate Expeditions, 12-20 Haziran ve 21-29 Haziran 2024 tarihleri arasında yapılacak olan iki seferin biletlerini satışa sundu. Bilet fiyatını 250 bin dolar olarak belirleyen şirket, yaşanan faciaya rağmen tura devam etmeyi planlıyor!

İlgi Çekici Pazarlama Yöntemi... 

Öte yandan yaşanan tüm bu büyük trajediye rağmen şirketin web sitesinde "tarihin derinlerine inmek ve Titanik enkazının bölgesini keşfetmek için eşsiz bir fırsat" ibaresi yer alıyor... Şirketin insanları bu geziye götürmek için "Titanik'i kendi gözleriyle gören sayılı insanlardan biri olun" şeklinde ilgi çekici pazarlama yöntemlerine devam ediyor!

5 Kişi Hayatını Kaybetmişti

Öte yandan 18 Haziran tarihinde Atlantik Okyanusu'na dalan Titan denizaltı, kısa bir süre sonra iletişimini kesmiş ve 3 gün sonra da ABD sahil güvenliğinin yetkilileri tarafından bir enkaz halinde bulunmuştu. Yapılan analizler sonucunda denizaltının parçalarında insan kalıntıları bulunurken tüm yolcuların öldükleri de belirlenmişti.