İzmit Belediyesi kaldırım işgallerine karşı bilgilendiriyor

İzmit Belediyesi kaldırım işgallerine karşı bilgilendiriyor
Kocaeli'de İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü grupları, yol ve kaldırım işgallerine karşı esnaflar ile toplantılarına orta vermeden devam ediyor.

KOCAELİ (İGFA) - İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü grupları, kentteki kaldırım ve yol işgallerine karşı çalışmalarına devam ediyor.

Halkın huzur içinde hayatına devam etmesi çalışmalarına devam eden takımlar, Kadıköy ve Erenler Mahalleleri Turan Güneş Caddesi üzerinde faaliyet gösteren endüstriyel mutfak eserleri satan işletme sahipleri ile toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya Kadıköy Mahalle Muhtarı Mustafa Akdoğan ile Erenler Mahalle Muhtarı İhsan Sarı da katıldı.

İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü takımları ve muhtarlar, yapılan toplantıda esnafların yaşamış oldukları dertleri dinleyip iletilen şikâyetlere tahlil yolları üzerinde durdular.

Toplantı sonunda, vatandaşların ailesi ile birlikte kaldırımları rahatça kullanabilmesi için alınacak tedbirler esnaflara iletildi.

Yapılan düzenleme sonrası zabıta vazifelileri tarafından bölgede aralıksız kontrol ve denetimlerin devam edeceği bildirildi.