Kayseri Büyükşehir'den kırsala değerli yatırım

Kayseri Büyükşehir'den kırsala değerli yatırım
Kayseri Büyükşehir Belediyesi, 16 ilçede kırsal mahallelere yönelik hizmetlerini aralıksız sürdürürken, mahallelerde minare imali, mescitlerde çatı tamiratı ve halı yenileme, istinat duvarı imali, çoban ve taziye konutu imali, toplumsal tesis üretim, bakım ve tamirat çalışmalarına devam ediyor.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Lider Dr. Memduh Büyükkılıç’ın özel değer verdiği kırsalda sürdürdüğü hizmetleriyle mahalle sakinlerinin konforunu arttırmayı aralıksız sürdürüyor.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı, kırsal mahallelerde toplumsal tesis imal, bakım, tamirat çalışmaları kapsamında hizmetlerine devam ediyor. Bu çerçevede, Büyükşehir Belediyesi takımlarının kırsal mahallelerde minare imali, mescitlerde çatı tamiratı ve halı yenileme, istinat duvarı üretimi, çoban ve taziye meskeni imali, öğrencisi olmayan okulların toplumsal tesis gayeli kullanıma dönüştürülmesi üzere işlerin üretim, bakım ve tamirat çalışmaları devam ediyor.

Hizmetlerden faydalanan kırsal mahalle sakinleri de Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen bu hizmetlerden duydukları memnuniyeti lisana getirerek Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç’a ve Büyükşehir Belediyesi gruplarına teşekkür ettiler.

Kent merkezinde hizmetlerin kalitesi ne ise ilçelerde de birebir kalitede hizmet sunma uğraşında olan Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı, ilçeler ve kırsal mahallelerde yol, asfalt, kilitli parke, toplumsal tesislerin üretim, bakım ve tamirat üzere hizmetleri sonuçlandırmak için çalışmalarını sürdürüyor.