Kayseri Büyükşehir'den tabiat kampı

Kayseri Büyükşehir'den tabiat kampı
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından Sarımsaklı Barajı’nda 'Doğa Seni Çağırıyor' sloganıyla düzenlen tabiat kampı vatandaşlar tarafından ağır ilgi görüyor. Yaz uzunluğu devam edecek tabiat kampına akın eden ebeveynler, çocukları ile eğlenirken, tabiatın keyfini çıkartmayı ihmal etmedi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından ‘Doğa Seni Çağırıyor’ sloganıyla düzenlenen ve klâsik hale gelen tabiat kampı Kayserililerin ağır ilgisiyle karşılaşıyor.

2 gün süren aktiflik programlarında 1’inci gün, Fizyospor Merkezi Önü Servis ile hareket eden iştirakçiler, bölgeye ulaştıklarında çadır ve tulum dağıtımı yapılıyor. Saat 16.00’da oyun alanları etkin edilip, 19.00’da akşam yemeği akabinde akşam sporu yapılıyor.

Spor A.Ş. Genel Müdürü tarafından çocuklar için Sertifika takdimi yapılırken, daha sonra Canlı Müzik / Çocuk Sineması, Karaoke, Tabu, Bilgi Yarışı üzere sahne oyunlarının yanı sıra Gece Çorbası veriliyor. Aktifliğin ikinci günü ise Tabiat Yürüyüşü, Sabah Sporu, Kahvaltı ile kamp sona eriyor.

Vatandaşlar tarafından ağır ilgi gören tabiat kampında aileler, çocukları ile birlikte keyifli vakit geçirmenin yanı sıra birbirinden farklı etkinliklere katıldı. Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından organize edilen kampta, bu hafta sonu aileler çocuklarıyla birlikte survivor parkuru, voleybol, okçuluk üzere oyun alanları, sabah sporu, kamp ateşi, canlı müzik, müsabakalar ve birçok aktiflikle tabiatın keyfini doyasıya çıkardı.

Kayserililer kentin gürültüsünden uzak, tabiat ile iç içe böylesi manalı bir aktifliği düzenleyen başta Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

DOĞA KAMPI, HAFTA İÇİ DE DEVAM EDİYOR

Öte yandan Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Spor A.Ş. tarafından Sarmısaklı Barajı’nda gerçekleştirilen tabiat kampı başladığı birinci günden itibaren ağır ilgi görürken, ağır talep üzerine hafta sonu gerçekleştirilen kamplar hafta içi de düzenleniyor.

Vatandaşları tabiatın keyfini doyasıya çıkaracağı harika bir kamp beklerken, kamp mühletince ulaşım, sabah kahvaltısı, akşam yemeği, çadırlar ve uyku tulumu Spor A.Ş. tarafından temin ediliyor. Kayıtlar sadece Kayseri Büyükşehir Belediyesi yanında Fizyospor Merkezi’nden 08.00-21.30 saatleri ortasında alınıyor. 0-6 yaş için fiyatsız olan kamp, 7-13 Yaş İçin 300 TL, 14 Yaş ve üzeri İçin 350 TL olarak belirlenirken, vatandaşlar 0352 222 87 50, 0549 695 00 38 ve 0549 696 00 38 telefonlarından kamp ile ilgili ayrıntılı bilgi alabiliyor.