Kayseri Hacılar'da sanayiciye dayanak

Kayseri Hacılar'da sanayiciye dayanak
Kayseri'nin Hacılar Belediye Lideri Bilal Özdoğan, Karpuzsekisi Çayırkaşı Mevkiinde ürettikleri sanayi alanı ile sanayiciye dayanak verdiklerini söyledi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri'nin Hacılar Belediye Lideri Bilal Özdoğan yaptığı açıklamada; “İlçemizde Bakanlığımızın bize verdiği rezerv alanlarıyla sanayi alanları oluşturuyoruz. Kayseri OSB’nin çabucak bitişiğinde bir sanayi alanının oluşması çok kıymetliydi. Biz sanayicimiz için yeni alanlar açıyor, yer temin ediyoruz, saha temin ediyoruz. Bu manada da sanayicimize takviye oluyoruz. Zira sanayicilerimiz tarafından OSB'de önemli bir talep var. Sanayicilerimizin rahatlıkla iş yapabileceği alanları oluşturmanın değerli bir çalışma olduğunu biliyoruz.” Sözlerine yer verdi.

Hacılar Belediyesi’nce düzenlenen arsa satış ihalelerine vatandaşlar tarafından çok fazla ilgi olduğuna dikkat çeken Lider Özdoğan, “bizler ilçemizin her alanda gelişimini sağlamak için uğraş gösteriyoruz. Bu manada organize sanayi bölgesinin çabucak yanı başındaki bu alanı açarak sanayicimizin kullanımına sunuyoruz. Arsa talep eden vatandaşlarımız için de çalışmalarımız devam ediyor.” diyerek kelamlarını tamamladı.