Kayseri itfaiyesinden Antalya yangınına takviye

Kayseri itfaiyesinden Antalya yangınına takviye
Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, Lider Dr. Memduh Büyükkılıç’ın talimatları doğrultusunda ülkede meydana gelen yangın felaketlerinin hasarını azaltmak üzere dayanağını sürdürüyor. Bu kapsamda Büyükşehir, Antalya ili Kemer ilçesinde yaşanan yangın söndürme çalışmalarında vazife almak üzere 5 işçi ve araç gereci bölgeye sevk etti.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Daha evvel de yangın felaketlerinde misyon almak üzere araç gereç, materyal ve işçi takviyesinde bulunan Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, bu takviyesini sürdürüyor. Büyükşehir itfaiye işçisi, gerekli ekipmanı ile yangın felaketi yaşanan Antalya için yola çıktı.

Sıcak havalarda artış gösteren yangınlarda söndürme çalışmalarına takviye olmak ismine vazife alan Büyükşehir İtfaiyesi, Antalya’daki yangın için 1 adet 4x4 arazi yangınlarına müdahale aracı kâfi sayıda arazi yangınlarına müdahale için ekipman ve 5 çalışanını yangın bölgesine gönderdi.

Antalya için yola çıkan işçi, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Lideri Mustafa Metin Kızılkan’ın da iştirakiyle Büyükşehir Belediyesi İtfaiye binasından mesai arkadaşları tarafından uğurlandı.

KAHRAMAN İTFAİYE ÇALIŞANI, ANTALYA İÇİN GECE YARISINDA YOLA ÇIKTI

Sadece Kayseri’de değil Türkiye’deki muhtaçlık olan her bölgede takviyeye koşan kahraman Büyükşehir İtfaiye grubu, Antalya ili Kemer ilçesinde meydana gelen yangın felaketinde misyon almak üzere gece saat 02.00’de Kayseri’den yola çıktı.

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR İTFAİYESİ YURDUN HER KÖŞESİNDE

Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç idaresindeki Kayseri Büyükşehir Belediyesi, sahip olduğu donanımlı ve tecrübeli itfaiye teşkilatı ile yalnızca Kayseri’de değil yurdun her köşesinde değerli hizmetini gerçekleştiriyor. Bu kapsamda meydana gelen yangın, zelzele ve sel üzere afetlerde can ve mal kaybını en aza indirmek için uğraş gösteren Büyükşehir İtfaiyesi, cansiparane çalışmaları ile afet bölgelerinde yaraları sarmaya çaba ediyor.