Kayseri Kocasinan halkına keyif verecek

Kayseri Kocasinan halkına keyif verecek
Kayseri'nin Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar, daha hoş Kocasinan için Yavuzlar, Yunusemre ve Gaziosmanpaşa Mahallesi’nde yapılması planlanan çalışmaları alanda inceledi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
18. Unsur uygulaması ile birlikte imarlı bir biçimde yapılaşmanın önünü açtıklarını vurgulayan Kayseiri'nin Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar; “Vatandaşlarımızın yaşamaktan keyif alacağı ve memnunluk duyabileceği bir Kocasinan inşa ediyoruz” dedi.

Başkan Çolakbayrakdar, Lider Yardımcısı Ali Bulu ve ilgili müdürlerle birlikte Yavuzlar, Yunusemre ve Gaziosmanpaşa Mahallesi’nde cadde cadde, sokak sokak gezerek, saha çalışması gerçekleştirdi. Herkesin daha keyifli ve daha huzurlu yaşayabilecekleri bir Kocasinan’ı inşa etmek için ağır uğraş sarf ettiklerini belirten Lider Çolakbayrakdar; “Mahallenin gereksinimlerini yerinde tespit etmek ve yapılması gereken hizmetleri teğe bir ilgili müdürlüğümüzle karar vermek için Yavuzlar, Yunusemre ve Gaziosmanpaşa Mahallesi’ndeyiz.

İmara nazaran düzenlenmesi gereken yollar, parklar ve etraf düzenlemesi ile ilgili yerinde istişarelerde bulunuyoruz. 18. Unsur uygulaması ile birlikte imarlı bir biçimde yapılaşmasının önünü açtık. Burası bundan sonra yatırımcı mahremiyetiyle hak sahipleriyle anlaşılıp, süratli bir biçimde dönüşüm gerçekleştirilecek. Bununla birlikte imarlaşma başlarsa belediye olarak süratli bir biçimde bölgenin muhtaçlıkları tamamlayabiliriz. Bilhassa imarda park ve yol çalışmalarına biz başlayacağız. En kısa vakitte bu bölgedeki vatandaşlarımızın beklemiş olduğu, çocukların oynayabileceği parkların inşaatına başlayacağımızın muştusunu buradan vermiş olalım. Çalışmalarımızla hemşehrilerimin keyif alabileceği bir Kocasinan inşa ediyoruz. Tüm çalışmalarımızın ilçemize ve vatandaşlarımıza güzel olmasını diliyorum” tabirlerini kullandı.

Daha yaşanabilir bir Kocasinan için ellerinden geldiğince titiz ve ihtimamlı bir formda çalıştıklarını belirten Lider Çolakbayrakdar, Kocasinan’ın süratli bir formda büyüdüğünü ve geliştiğini kelamlarına ekledi.