Kayseri Kocasinan'da dev sıhhat yatırımı

Kayseri Kocasinan'da dev sıhhat yatırımı
Kayseri Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi tarafından Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi’nde imali devam eden aile sıhhat merkezini inceledi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Vatandaşların ömür kalitesini yükseltmek için dev sıhhat yatırımlarını hayata geçirdiklerini vurgulayan Kayseri'nin Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar, belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sıhhat alanındaki yatırımlarla da Türkiye’ye örnek olduklarını söyledi.

Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi’nde aile sıhhat merkezi çalışmalarını denetim eden Lider Çolakbayrakdar, her alanda olduğu üzere sıhhat alanında da dönüşümü devam ettirdiklerine dikkat çekerek; “Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi’nde üretimi devam eden aile sıhhat merkezimizi, bu yıl içerisinde bölgede yaşayan hemşehrilerimizin hizmetine sunmuş olacağız. Bölgede süreksiz olarak bir aile sıhhat merkezi vardı lakin burası daha kapsamlı bir biçimde hemşehrilerime hizmet verecek, hoş bir yeni aile sıhhat merkezi olacak. Bilhassa hayırseverimize teşekkür ediyoruz. Tamamlandığı vakit 4 hekimlik bölgeye hitap edecek olan merkez, Kocasinan’ımıza kıymet katacak. Mahallelerimizin muhtaçlıklarını birer birer tamamlamaya çalışıyoruz. Yenilenen yapılarla birlikte Kocasinan’ımızın yeni bir çehreye kavuşuyor. Bütün mahallelerimizde muhtaçlık olan hizmetlerin yerine getirilmesi noktasında ağır uğraş ediyoruz. Yapılan hizmetler Kayserimize ve Kocasinan’ımıza iyi uğurlu olsun” tabirlerini kullandı.

Sosyal belediyeciliği ön plana çıkartacak kıymetli projelere imza attıklarının altını çizen Lider Çolakbayrakdar; “Hemşehrilerimizin talepleri doğrultusunda mahallelerimizin muhtaçlıklarını birer birer yerine getirmeye devam edeceğiz” diyerek kelamlarını noktaladı.