Kayseri Kocasinan'da 'Pilav Şenliği'

Kayseri Kocasinan'da 'Pilav Şenliği'
Kayseri Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar, Taşhan Mahallesi’nde birinci kere düzenlenen ‘Pilav Şenliği’ Programına katıldı.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Vatandaşların ağır ilgisiyle karşılanan Kayseri'nin Kocasinan Belediye Lider Ahmet Çolakbayrakdar; “Bu vatan topraklarında Ay Yıldızlı Bayrağımızın gölgesi altında huzur içerisinde daha birçok yıllarda bir ortada olmayı Mevlam nasip eylesin” dedi.

Hafta sonu Taşhan Mahallesi’ni ziyaret eden Lider Çolakbayrakdar, vatandaşların ilgi ve sevgisiyle karşılandı. Çocuklarla yakından ilgilenip, beğenilen sohbetlere imza atan Lider Çolakbayrakdar; “Öncelikle hasatlarımız bereketli olsun. Taşhan Mahallemize yurt dışından, Kayseri’mizden ve farklı yerlerden gelen hemşehrilerimiz var. Yurt dışından gelen hemşehrilerimize güzel geldiniz diyorum. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin. Bu türlü hoşluklar içerisinde her vakit bir ortada olmayı nasip eylesin. Kocasinan Belediyesi olarak her mahallemizde vatandaşlarımıza daha hoş hizmetler sunabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bilhassa kırsal mahallelerimiz tarım, hayvancılık ve ziraatla geçinen mahallelerimizdir. Ellimizden geldiğince mahallelerimizin gereksinimlerini karşılamaya çalışıyoruz. Kırsal mahallelerimizdeki vatandaşlarımızın daha keyifli ve daha huzurlu yaşamaları için projeler üretiyoruz. Bölge sakinlerimize daha uygun hizmet sunmak için hizmetlerimize sürat kesmeden devam ediyoruz ve mahallelerimizin kıymetlerine bedel katıyoruz. Bu vesileyle bu vatan topraklarında Ay Yıldızlı Bayrağımızın gölgesi altında huzur içerisinde daha kaç yıllarda bir ortada olmayı Mevlam nasip eylesin” tabirlerine yer verdi.

Başkan Çolakbayrakdar, kırsal mahallelerin kıymetine bedel katmaya devam edeceklerini kelamlarına ekledi.