Kayseri Kocasinan'da yatırım toplantısı

Kayseri Kocasinan'da yatırım toplantısı
Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar’ı ziyaret ederek, ilçede yapılan ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, 16 ilçe belediye lideri ile birlikte birlik, beraberlik, dayanışma içerisinde çalışmalarını sürdürürken, bu kapsamda Kocasinan Belediyesi’ne ziyaret gerçekleştirdi.

Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar’ı makamında ziyaret eden Lider Büyükkılıç, ilçede yapılan ve yapılacak olan yatırımlar ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

16 ilçeyi ötekileştirmeden hizmet ettiklerini vurgulayan Büyükkılıç, “Kocasinan Belediye Liderimiz Ahmet Çolakbayrakdar’ı ziyaret ederek, Kayseri’miz ve ilçemiz için yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Her şey Kayseri için diyerek ahenk içinde çalıştığımız Ahmet Liderimize ve takımına teşekkür ederim” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti lisana getiren Lider Çolakbayrakdar ise Lider Büyükkılıç’a, ilçeye verdiği dayanak ve hizmetlerden ötürü teşekkürlerini iletti.