Kayseri Melikgazi'de Ali Erkara Cami'nde geri sayım

Kayseri Melikgazi'de Ali Erkara Cami'nde geri sayım
Kayseri Melikgazi Belediye Lideri Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, hayırsever ile Komando Caddesi üzerinde yaptıkları Ali Erkara Cami’nin imal etaplarını inceleyerek caminin en kısa vakitte hizmete açılacağını söyledi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Her mahallede birçok alanda çeşitli hizmetler yapıldığını söyleyen Kayseri'nin Melikgazi Belediye Lideri Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Melikgazi Belediyesi olarak Melikgazi'nin birçok bölgesinde farklı mahallelerinde okullar, mescitler sıhhat ocakları, toplumsal tesisler, Akıl Küpü Kütüphaneleri olmak üzere daima gece gündüz çalışıyoruz. Grup arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hayırseverlerimizle el ele Melikgazi'nin, Kayseri'nin gelişmesi için büyük hizmetler veriyoruz. Bunlardan bir tanesi de artık Komando Caddesi üzerinde Erciyes Üniversitemize yakın bir bölgede Ali Erkara Cami’nin üretimi devam ediyor inşaatı bitmek üzere. Buradaki eksikler ve düzenleyeceğimiz yeni çalışmalar ile ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Cenab-ı Allah en kısa vakitte tamamlamayı nasip etsin yazın sonuna kadar da büyük bir ilerleme kat edip en kısa vakitte açacağız. Güzel olsun” dedi.

Hayırsever Ali Erkara ise, “Camimizin imalinde Mustafa Liderimizin emeği çok büyük bize çok yardımcı oluyor. Sağ olsun. İnşallah cemaati bol olsun. Melikgazi Belediyemize emeği için çok teşekkür ederim.” diye konuştu.