Kayseri Melikgazi'de mahalle buluşmaları başladı

Kayseri Melikgazi'de mahalle buluşmaları başladı
Kayseri Melikgazi'de her kısma hitap eden birçok kültürel aktifliğe imza atan Melikgazi Belediyesi, farklı mahallelerde sürdürdüğü mahalle buluşmalarına Engelliler Sitesi ile devam etti.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Vatandaşların yüzünü güldürecek projelere devam ettiklerini söyleyen Kayseri'nin Melikgazi Belediye Lideri Dr. Mustafa Palancıoğlu, "Birçok mahallede düzenlediğimiz şenlik havasında geçen etkinliklerimizle vatandaşlarımız toplumsallaşarak eğlenceli vakit geçiriyor. Mahalle olma kültürümüzü, birlik ve beraberliğimizi canlandırmak ismine düzenlediğimiz etkinliğimizle 7'den 70'e herkes katılıyor.

Kardeşliğimizi pekiştiren, muhabbetimizi güçlendiren bir etkinlikler yapmayı daha çok önemsiyoruz. Tüm mahalle halkının katıldığı ve renkli imgelere sahne olan programda canlı müzik, palyaço, maskotlar, oyunlar ve daha bir sürü aktiflik ile aileler ve çocuklar doyasıya eğlendi. Mahalle Buluşmaları’mızda hemşehrilerimizin teveccühü, muhabbeti ve samimiyeti hepimizi çok keyifli ediyor. Bir diğer mahalle buluşmasında tüm vatandaşlarımız ile bir ortaya gelmeye devam edeceğiz." dedi