Kayseri Melilkgazi'den konut satışı

Kayseri Melilkgazi'den konut satışı
Kayseri'nin Melikgazi Belediyesi 16 Ağustos Çarşamba günü ihale ile Kazım Karabekir ve Anbar Mahallesinde bulunan 35 adet dairenin satışını gerçekleştirecek.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
İhalenin 16 Ağustos Çarşamba günü saat 14.00'te Kayseri'nin Melikgazi Belediyesi Tiyatro Salonunda yapılacağını söyleyen Melikgazi Belediye Lideri Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, "Şehrimizin kalkınması, ilçemizin daha da güzelleşmesi için tüm mesai arkadaşlarımızla uğraş gösteriyoruz. Birçok mahallede kentsel dönüşüm çalışması yapıyor vatandaşlarımızı yeni meskenlerine kavuşturuyoruz. Bu kapsamda Kazım Karabekir ve Anbar Mahallesinde bulunan 35 adet dairenin ihale ile satışını yapacağız. 3+1 ve 2+1 olmak üzere 120 metrekareden 175 metrekareye kadar daireler yer alıyor.

İhale şartnamesini almak için Ruhsat ve Kontrol Müdürlüğümüze gelebilir yada www.melikgazi.bel.tr internet sayfasından ve dairelerle ilgili de Kentsel Dönüşüm Müdürlüğünden bilgi alabilirler. İhaleye 16 Ağustos Çarşamba gününe kadar müracaat yapabilirsiniz. İhalelerden elde ettiğimiz gelir daha âlâ ve daha kaliteli hizmetler olarak vatandaşlarımıza geri dönüyor. Kazım Karabekir ve Anbar Mahallemiz yaptığımız tüm çalışmalarla daha itibarlı hale geliyor. Gelişiyor ve büyüyor. Melikgazi'mizin yaşam kalitesinin artmasına katkı sağlamak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. İhaleye katılmak isteyen tüm hemşerilerimizi daire satış ihalemize bekleriz." dedi.