Kayseri Vilayet Uyum Heyeti toplandı

Kayseri Vilayet Uyum Heyeti toplandı
Kamu kaynaklarının faal ve verimli bir biçimde kullanılması, uyumu gerektirecek konuların görüşülerek gerekli önlemlerin alınması emeliyle düzenlenen 2023 yılı 3’üncü periyot Vilayet Uyum Heyeti Toplantısı, Vali Gökmen Çiçek başkanlığında gerçekleştirildi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Valiliği Konferans Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Vali Gökmen Çiçek’in yanı sıra, Büyükşehir Belediye Lideri Memduh Büyükkılıç, Vali Yardımcısı Şenol Esmer, ilçe kaymakamları, ilçe belediye liderleri, kamu kurum ve kuruluşlarının bölge ve vilayet müdürleri katıldı.

Vali Çiçek toplantının açılışında yapmış olduğu konuşmada, “Toplantının ilimiz ve ülkemiz için iyi olmasını diliyorum. 2023 yılının 3’ üncü periyot Vilayet Uyum Konseyi toplantısını, 2023 yılının birinci altı ayında yapılan yatırımlar ve devam eden projelerin değerlendirmesini yapmak, kurumlar ortasında iş birliği ve uyumu gerektirecek konuları görüşmek için yapmaktayız. Katılımlarınızdan ötürü teşekkür ediyorum.” dedi

Vali Gökmen Çiçek ayrıyeten toplantıda, kurum kuruluşların 2023 yılı birinci altı ayda yapmış olduğu çalışmalar ile 2024 yılı yatırım tekliflerinin ve uyumu gerektirecek konuların değerlendirileceğini belirtti.

Vali Çiçek’in yapmış olduğu genel değerlendirmenin akabinde, yatırımcı kuruluşların bölge ve vilayet müdürleri ile temsilcileri, Kayseri'de yürütülen ve programlanan yatırım ve projelerle ilgili bilgiler verdi.