Malatya son iki ayda 35 bin defa 'alo' dedi

Malatya son iki ayda 35 bin defa 'alo' dedi
Malatya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Davet Merkezi 2 ayda vatandaşlara süratli bir formda yardımcı olabilmek ismine 7/24 aslıyla ağır uğraşlar göstererek, 34.633 davete yanıt verdi.

MALATYA (İGFA) - Malatya Büyükşehir Belediyesi Davet Merkezi, Büyükşehir’in lokal idare hizmetlerini aktif ve kaliteli bir biçimde Malatyalılara ulaştırması için anlık meselelerin tahlili ve aksaklıkların giderilmesi noktasında, 7 gün 24 saat ulaşılabilen tahlil merkezi olarak vatandaşlara kolaylık sağlamaya devam ediyor.

Çağrı Merkezi tarafından son 2 ayda 34 bin 633 davet cevaplanırken, vatandaşlardan gelen talep, teklif ve şikâyetler titizlikle incelenerek sonuçlandırıldı.

Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluk alanındaki her mevzuda hassasiyetle hizmet veren 444 51 44 Davet Merkezi numarası ile ulaşım, fen işleri, park bahçeler, zabıta kontrollerinden etraf ve veterinerlik hizmetlerine kadar pek çok mevzuda vatandaşa anlık tahlil sunuyor.

Büyükşehir Belediyesi, ürettiği proje ve yaptığı hizmetlerle vatandaşa konforlu bir kent hayatı sunarken, başka taraftan da irtibat ve erişilebilirliğin kıymetli olduğu günümüzde 444 51 44 Davet Merkezi ile 7/24 vatandaşın yanında yer alıyor.