Manisa Büyükşehir Kırkağaç’ta yol konforunu arttırdı

Manisa Büyükşehir Kırkağaç’ta yol konforunu arttırdı
Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı grupları, Kırkağaç ilçesinde Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yol çalışması yapılan Halkaavlu, Gökçukur ve Sakarlı mahallelerini ziyaret ederek muhtarlarla bir ortaya geldi.

MANİSA (İGFA) - Muhtarlar yapılan yol çalışmaları için Manisa Büyükşehir Belediye Lideri Cengiz Ergün başta olmak üzere emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

İl genelinde yol imal ve bakım çalışmalarına süratle devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kırkağaç ilçesine bağlı Halkaavlu, Gökçukur ve Sakarlı mahallelerini ziyaret ederek mahalle muhtarlarıyla bir ortaya geldi. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan 12 kilometrelik sathi kaplama yol çalışmalarını kıymetlendiren muhtarlar başta Manisa Büyükşehir Belediye Lideri Cengiz Ergün olmak üzere emeği geçenlere teşekkürlerini iletti. Ziyaretlerde Manisa Büyükşehir Belediye Lideri Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten gruplar, devam eden çalışmalar hakkında muhtarları bilgilendirdi tıpkı vakitte muhtarların taleplerini de ilgili dairelere iletmek üzere not aldı.

Ziyaretlerde Manisa Büyükşehir Belediye Lideri Cengiz Ergün tarafından gönderilen ikramlar de muhtarlara teslim edildi. Mahalle muhtarları, ziyaretlerden duydukları memnuniyetlerini belirterek, Manisa Büyükşehir Belediye Lideri Cengiz Ergün başta olmak üzere çalışmalarda emeği geçen tüm işçilere teşekkürlerini iletti.

Halkaavlu Mahalle Muhtarı Fehmi Törüsel, “Yolumuz evvelce problemliydi, yolda çökmeler kenarlarda daralmalar vardı. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin yapmış olduğu bu hizmet on numara oldu. Yol demek medeniyet demek. Yapılan yoldan çok mutluyuz. Bunların yanında Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak sulama havuzu kazandırdılar. Manisa Büyükşehir Belediye Lideri Cengiz Ergün’e teşekkürlerimizi sunarız” dedi.

Gökçukur Mahalle Muhtarı Hasan Hüseyin Evgin, “Manisa Büyükşehir Belediye Lideri Cengiz Ergün’e yapmış olduğu yatırımlardan yolumuzu yaptı, yolumuzu genişletti, mahallemize evvelden cazibeli su geliyordu artık sondaj yaptılar. Üst bölgelerde hayvanların su muhtaçlığı vardı, hayvanlar için 3 tane su göleti yapıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nden Allah razı olsun. Yolumuz çok hoş oldu. Evvelden katırın üstünde gidiyor üzereydik, artık at üstünde gidiyoruz üzereyiz. Çok hoş oldu yolumuz” dedi.

Sakarlı Mahalle Muhtarı Feytullah Kale, “Manisa Büyükşehir Belediye Lideri Cengiz Ergün’den çok mutluyuz. Mahallemizin yolu berbat durumdaydı. En son Özel Yönetim vaktinde yapılmıştı. Bu yıl asfaltımız döküldü, alt yapımız tamamlandı. Havaların da sıcak olmasına denk geldi, hoş bir çalışma oldu. İnşallah daha uygunlarını görürüz. Manisa Büyükşehir Belediye Lideri Cengiz Ergün’e ve emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz” dedi.