Manisa Saruhanlı’da yangınzedelerin yanında

Manisa Saruhanlı’da yangınzedelerin yanında
Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü, orman yangınlarıyla sarsılan Saruhanlı’da yaraların sarılması için seferber oldu.

MANİSA (İGFA) - Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü, yangının ortaya çıkardığı aksiliklerin giderilmesi noktasında çalışmalarını sürdürürken, yangın bölgesinde çalışan gruplara akşam 250 kişilik tavuklu pilav ve ayran, gündüz de kumanya dağıtımı gerçekleştirildi.

Genel Sekreter Yardımcısı Ergün Aksoy da, Toplumsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı gruplarıyla birlikte yangından en çok etkilenen mahalleleri ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü, orman yangınlarıyla sarsılan Saruhanlı’da birinci andan itibaren vatandaşların yanında oldu. Yangının denetim altına alınması için ilgili kurumlarla birlikte ağır bir formda çalışma gerçekleştiren Büyükşehir ve MASKİ grupları, yaraların sarılması noktasında da seferber oldu. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ergün Aksoy, Lider Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Muhtarlık İşleri Dairesi Lideri Onur Pabuçcuoğlu, MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Şube Müdürü Güray Coşkun ve Toplumsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı yetkilileri, yangından en çok etkilenen mahallelerden olan Sarısığırlı Mahallesi’ni ziyaret etti.

Sarısığırlı Mahalle Muhtarı Kazım Özkan ile bir ortaya gelen Büyükşehir ve MASKİ heyeti, mahallelilere Manisa Büyükşehir Belediye Lideri Cengiz Ergün’ün selamlarını ve geçmiş olsun dileklerini iletti. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak yangının getirdiği aksiliklerin giderilmesi noktasında üzerlerine düşeni yapacaklarını belirten Genel Sekreter Yardımcısı Ergün Aksoy, hem Manisa Büyükşehir Belediyesinin hem de MASKİ Genel Müdürlüğünün tüm gruplarıyla bölgede çalışma yürüttüğünü söyledi.