Manisa'da kaldırımlarda motosiklet avı!

Manisa'da kaldırımlarda motosiklet avı!
Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı takımları, Ulaşım Dairesi Başkanlığı’na bağlı Trafik Zabıta grupları ve Trafik Polisi işbirliğinde İzmir Caddesi üzerinde motosiklet işgallerine yönelik kontrol gerçekleştirdi.

MANİSA (İGFA) - Şehir merkezinde vatandaşların caddeleri rahat ve inançlı bir halde kullanabilmeleri emeliyle Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı takımları, Ulaşım Dairesi Başkanlığı’na bağlı Trafik Zabıta takımları ve Trafik Polisi ile birlikte İzmir Caddesi’nde motosiklet park işgali kontrolü yaptı.

Ekipler, UKOME Genel Kurulu’na istinaden belirlenen motosiklet/bisiklet park yerleri yerine rastgele olarak park edilen araç sahiplerini uyardı, tespit edilen park yerlerine araçların park edilmesi sağlandı.

Denetime ait bilgilendirmede bulunan Zabıta Dairesi Lideri Cihan Yıldız, “Vatandaşlarımızın kaldırımları daha rahat kullanabilmeleri gayesiyle rutin denetimler yapıyoruz. Takımlarımız, bu kere İzmir Caddesi üzerinde Trafik Polisi eşliğinde kaldırıma parklanma yapan motosikletleri denetledi. Araç sahipleri uyarılarak, motosikletlerini belirlenen parklanma noktalarına almaları sağlandı. Bu kapsamda çeşitli noktalarda kontrollerimiz devam edecek” diye konuştu.