Memduh Büyükkılıç'a toplumsal belediyecilik mükafatı

Memduh Büyükkılıç'a toplumsal belediyecilik mükafatı
Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, Lokal İdareler Dergisi’nin 9’uncu Ödül Töreni’nde, gerçekleştirdiği başarılı belediye faaliyetlerinden ötürü, Toplumsal Belediyecilik Mükafatına layık görüldü.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Belediyecilik anlayışıyla hizmetlerine ağır bir halde devam eden Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, bu yatırım ve hizmetleri ödüllerle taçlandırıyor.

Başkan Büyükkılıç, yatırım ve hizmetlerin meyvesi olarak, birbirinden özel ve manalı ödüllere layık görülürken bu defa de Mahallî İdareler Dergisi’nin 9’uncu Ödül Töreni’nde Toplumsal Belediyecilik kolunda mükafata layık görüldü.

Kayseri Vilayet Kültür Merkezi’nde gerçekleşen Mahallî İdareler Dergisi’nin 9’uncu Ödül Töreni’ne Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan, Kayseri Vilayet Turizm Müdürü Vilayet Müdürü Doç. Dr. Şükrü Dursun, Vilayet ve ilçe belediye liderleri katıldı.

Ödül merasiminde Mahallî İdareler Mecmuası Yönetimi’ne ve çalışanlarına teşekkürlerini ileten Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan, “İlimize dışarıdan gelen belediye liderlerimize güzel geldiniz diyorum. Bugün burada bir ortaya gelmemize vesile olan Lokal İdareler Mecmuası İdaresine ve çalışanlarına bizi bir ortaya getirdiğinden ötürü teşekkürlerimi sunuyorum. Herkese hürmetler sunuyorum” biçiminde konuştu.

Başkan Büyükkılıç, Lokal İdareler Dergisi’nin 9’uncu Ödül Töreni’nde, gerçekleştirdiği başarılı belediye faaliyetlerinden ötürü, Toplumsal Belediyecilik Mükafatına layık görüldü. Toplumsal Belediyecilik Ödülü’nü Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan aldı.