Memduh Büyükkılıç'tan AK Parti Talas'a ziyaret

Memduh Büyükkılıç'tan AK Parti Talas'a ziyaret
Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Talas İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek, teşkilat üyeleri ile bir ortaya geldi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
AK Parti Talas İlçe Başkanlığı bahçesinde parti üyeleri ile bir ortaya gelen Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç’a, Talas Belediye Lideri Mustafa Yalçın, AK Parti Kayseri Bayan Kolları Lideri Emine Timuçin, AK Parti Talas İlçe Lideri Mustafa Kiraz, meclis üyeleri ve partililer eşlik etti.

İlçe Başkanlığı’nın İdare Şurası Toplantısı’na da katılan Büyükkılıç, burada partililerin sıcak ve samimi ilgisiyle karşılaştı.

Burada partililere seslenen Lider Büyükkılıç, “Talas’ımızın yeri başkadır. Hem gelişmekte olan hem de canlı ve canlı olan teşkilatımız, birebir vakitte eğitimin merkezi olan bir ilçemiz olduğu için kıymet arz etmektedir” dedi.

Büyükkılıç, dayanışma içerisinde çalışmaları sürdüreceklerini tabir ederek, “Hem gönüllerde yer edeceğiz hem de daima bir arada çalışarak, hizmetleri bekleyen kardeşlerimizin beklentilerine karşılık vereceğiz” diye konuştu.

Yatırımdan yatırıma koştuklarını vurgulayan Lider Büyükkılıç, “Gerek Büyükşehir gerekse ilçe belediyeler olarak yatırımdan yatırıma, hizmetten hizmete koşuyoruz. Hem ilçeleri hem de merkeziyle artık bir Kayseri belediyeciliğinden kelam ediliyor, Kayseri ve Haseki modelinden bahsediliyor. Zira lokal idaredeki emeğini, uğraşını, her noktadaki hizmetini hepimiz bilmekteyiz. Kendisine teşekkür ediyoruz” sözlerini kullandı.

Büyükkılıç, teşkilatların da birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde olduğunu, kentte hizmetlerin süreceğini anlattı.

Başkan Büyükkılıç, günün anısına teşkilat üyeleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi