Memduh Büyükkılıç'tan Melikgazi'ye ziyaret

Memduh Büyükkılıç'tan Melikgazi'ye ziyaret
Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Lideri Mustafa Palancıoğlu’nu ziyaret ederek, yapılacak projeler ile ilgili istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
İlçe belediye liderleri ile yapılan yatırımları değerlendirmeye ve yapılacak hizmetlerle alakalı talepleri yerinde dinlemeye özel ehemmiyet veren Lider Büyükkılıç, bu kapsamda Kayseri’nin nüfus bakımından en büyük ilçesi olan Melikgazi’de Lider Palancıoğlu ile bir ortaya geldi.

Melikgazi Belediyesi’ni ziyaret eden Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, Palancıoğlu ile birlikte ilçede yapılan, üretimi devam eden ve programa alınan yatırımlar ile kentin geleceğine yönelik projeleri görüştü.

Tüm ilçe belediye liderleri ile birlikte istişareye itina gösterdiklerini vurgulayan Lider Büyükkılıç, “Melikgazi Belediye Liderimiz Mustafa Palancıoğlu’nu ziyaret ederek, ilçemize yönelik yürüttüğümüz çalışmalar ve yeni projelerle ilgili değerlendirmelerde bulunduk” dedi.

Kayseri için belediye liderleriyle omuz omuza verip, dur durak bilmeden çalışmaya devam edeceklerini vurgulayan Lider Büyükkılıç, konut sahipliği için Melikgazi Belediye Lideri Palancıoğlu’na teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti lisana getiren Lider Palancıoğlu da, Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç’a ilçeye yaptığı hizmet ve yatırımlardan ötürü teşekkürlerini iletti.