Memduh Büyükkılıç'tan 'Şeffaf Oda' ziyareti

Memduh Büyükkılıç'tan 'Şeffaf Oda' ziyareti
Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, Talas Belediye Lideri Mustafa Yalçın’ı Mevlana Mahallesi’ndeki Şeffaf Oda'da ziyaret etti.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Birliğin, beraberliğin ve dayanışmanın en hoş örneklerini sergilemeye devam eden Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, bu kapsamda ise Kayseri’nin en büyük mahallesi olan Mevlana’da bulunan Talas Belediyesi’nin hizmeti ayağa getiren projesi Şeffaf Oda’da Talas Belediye Lideri Mustafa Yalçın’ı ziyaret ederek, vatandaşlarla da bir ortaya geldi.

Mevlana Mahallesi Meydan Parkı’nda vatandaşa hizmet veren Şeffaf Oda'yı inceleyen Lider Büyükkılıç, burada Talas Belediye Lideri Mustafa Yalçın ile de değerlendirmelerde bulundu.

Mahalle sakinlerinin sıcak ve samimi ilgisi ile karşılaşan Büyükkılıç, “Talas Belediye Liderimiz Mustafa Yalçın’ı Şeffaf Odası’nda ziyaret ederek, hem Mustafa Lider ile Talas’ımızda yapacağımız çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunduk hem de vatandaşlarımızın taleplerini dinleyerek Büyükşehir’den beklentilerini dinledik” diye konuştu.

Talas Belediye Lideri Yalçın ise Lider Büyükkılıç’a takviyelerinden ve ilçeye yaptığı yatırımlardan ötürü teşekkür ederek, Şeffaf Oda'da Baş Başa uygulaması hakkında bilgiler verdi.

Ziyarette Lider Büyükkılıç ve Lider Yalçın, Şeffaf Oda'ya gelen vatandaşları dinleyip, beklenti ve tekliflerini öğrendi.