Mustafa Palancıoğlu'ndan Büyük Bürüngüz'e muştular

Mustafa Palancıoğlu'ndan Büyük Bürüngüz'e muştular
Mahalle Buluşmaları kapsamında Büyük Bürüngüz Mahallesi’nde vatandaşlarla bir ortaya gelen Melikgazi Belediye Lideri Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, Büyük Bürüngüz'e yeni muştular verdi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Büyük Bürüngüz Mahallesine doğalgaz geleceğini, nitelikli bir toplumsal tesis yapacaklarını ve mahalledeki sulama suyu meselesini çözeceklerini vurgulayan Lider Palancıoğlu, “Melikgazi’mizin her mahallesinde, tüm hemşehrilerimizin gereksinimleri için çalışmalara devam edeceğiz. Büyük Bürüngüz Mahallemiz için ağır bir çalışma yaparak Doğalgaz ile ilgili çalışmaları Kayserigaz tamamladı.

Çalışmalar bu hafta itibariyle başladı. Burasının en büyük sorunlarından bir tanesi içme suyuyla ilgili asbestli borulardı. Kayserigaz’a ve KASKİ’ye teşekkür ederiz. Eş vakitli olarak alt yapı çalışmaları devam edecek. Yaz sonunda bu çalışmalar bittikten sonra bizde asfalt ve parke çalışmalarını tamamlayacağız. Alt yapı ve üst yapı ile birlikte mahallemiz daha nitelikli bir hale gelecek. Tüm kurumlarımız, yetkililerimiz ve çalışma arkadaşlarımızla birlikte ağır bir mesai harcayarak inşallah Büyük Bürüngüz'ü doğalgazla buluşturacağız. Güzel olsun.” diye konuştu.

İkinci bir müjde olarak mesire alanına bir toplumsal tesis yapacaklarını da söyleyen Lider Doç. Dr. Palancıoğlu, “Büyük Bürüngüz’de bulunan Şahin Doruğu Mesire Alanına hoş bir toplumsal tesis yapacağız. Yalnızca mahalle halkı değil tüm Kayseri’de buraya akın akın gelecek. Ayrıyeten mahallemizin sulama suyuyla ilgili yeni sondaj noktaları tespit ederek su sorunun çözmek için de uğraş edeceğiz. Elimizden gelen her türlü takviyesi vererek mahallemizin güzelleşmesi için elimizden geleni yapacağız. Çalışmalarımız güzel olsun.” dedi.