Sakarya Ferizli'de belediye emekçilerine orta artırım

Sakarya Ferizli'de belediye emekçilerine orta artırım
Ferizli Belediyesi İşçi Limited Şirketi'nde çalışan emekçilerin maaşlarına, Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şubesi ve Ferizli Belediyesi ortasında sağlanan mutabakat ile yüzde 50 oranında bir orta artırım uygulanması kararlaştırıldı.

SAKARYA (İGFA) - Ara artırım kararı, Ferizli Belediye Lideri İsmail Gündoğdu ile Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şubesi Lideri Mesut Gökdemir ortasında imzalanan ek protokolle resmiyet kazandı.

Ferizli Belediye Lideri İsmail Gündoğdu, hususa ait olarak yaptığı açıklamada, "Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şubesi Liderimiz Mesut Gökdemir ve sendika temsilcilerimiz ile yaptığımız istişareler sonucunda, personellerimizin maaşlarına yüzde 50 oranında bir orta artırım yapma kararı aldık. Emekçilerimizin huzuru ve ömür standartlarını yükseltmek her vakit önceliğimiz olmuştur. Bu mutabakatın tüm çalışanlarımız ismine iyi olmasını dilerim," dedi.

Gelişmeyi memnuniyetle karşılayan Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şubesi Lideri Mesut Gökdemir, çalışanların ömür standartlarında değerli bir düzgünleşme sağlayacak bu artırım kararına dikkat çekti. Gökdemir, yüzde 50 oranındaki artırımın çalışanların maaşlarında değerli bir güzelleşme sağlayacağını belirterek, anlayış ve takviye için Ferizli Belediye Lideri İsmail Gündoğdu'ya teşekkür etti.