Tokat heyetinden Memduh Büyükkılıç'a ziyaret

Tokat heyetinden Memduh Büyükkılıç'a ziyaret
Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, Tokat Belediye Lideri Eyüp Eroğlu, AK Parti Tokat Vilayet Lideri Ali Özer ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, el ele, gönül gönüle, birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde çalışmalarını sürdürürken, öteki vilayetlerin belediye liderleri ile istişarelerine de devam ediyor.

Bu kapsamda Tokat Belediye Lideri Eyüp Eroğlu, AK Parti Tokat Vilayet Lideri Ali Özer, Tokat Belediye Lider Yardımcısı Osman Altınoğlu, Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Lideri Fatih Gökdere ve idare şurası üyelerinden oluşan heyet, Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Bir dizi ziyaretler için kente gelen Tokat heyeti Lider Büyükkılıç’a misafirperverliğinden ötürü teşekkür ederken, Büyükkılıç da ziyaretten duyduğu memnuniyeti lisana getirerek, Tokat Belediye Lideri Eyüp Eroğlu ve heyet ile birlikte yapılan çalışmalara ait görüş alışverişinde bulundu.

Günün anısına hatıra fotoğrafı da çekilen ziyarette, Lider Eroğlu, Lider Büyükkılıç’a Tokat Honça Tepsisi ikram takdim ederken, Büyükkılıç da Eroğlu’na yün kilim ikram etti.