TÜGVA Kayseri'den Palancıoğlu'na ziyaret

TÜGVA Kayseri'den Palancıoğlu'na ziyaret
TÜGVA Kayseri Vilayet Lideri İsmail Vefa Bayırbaş ve İdare Şurası üyeleri, Melikgazi Belediye Lideri Mustafa Palancıoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri'nin Melikgazi Belediye Lideri Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi'de yapılan işlerin yanı sıra geçliğe de büyük yatırımlar yaptıklarını söyleyerek, “En büyük sermayemiz gençlerimizdir. Bilgili kuşak, geleceğimizin daha refah içinde olması manasına geliyor. Bu nedenle çocuklarımıza ve gençlerimize yapılan yatırımlar çok değerli. Biz de belediye olarak gençler için çok hoş projeler hayata geçiriyoruz.

Gençlerimizin gelişiminde emeğini ve uğraşını esirgemeyen, nitelikli ve sağlıklı gençler yetiştirme hayalini gerçekleştiren TÜGVA’nın belediyemizi ziyareti bizleri memnun etti. Gençlerin eğitim, kültür, toplumsal ve sportif alanlarda gelişimine katkı sunmayı hedefleyen TÜGVA'nın Kayseri Vilayet Lideri Sayın İsmail Vefa Bayırbaş ve idare şurası üyelerine yeni misyonlarının iyi olmasını dilerim. Muvaffakiyetleri daim olsun.” dedi.

Türkiye’nin en büyük gençlik yapılanması olarak bilinen TÜGVA’nın Kayseri Vilayet Lideri İsmail Vefa Bayırbaş ise; gençliğin toplumsal, fizikî, manevi gelişimlerini gözeterek, ilerlemelerine katkı sağlamaya yeni misyonlarında de devam edeceklerini belirtti.