Türkiye 1.’si olan Keşan'ın “Triportör”ü Kayseri'de ödüllendirildi

Türkiye 1.’si olan Keşan'ın “Triportör”ü Kayseri'de ödüllendirildi
Keşan Belediye Lideri Mustafa Helvacıoğlu, Türkiye birinciliği ile taçlanan "At Otomobilleri Triportere Dönüşüyor" projenin öteki belediyelere ve tüm Türkiye’ye örnek gösterildiğini söyledi.

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) - Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın takviyeleriyle Keşan Belediyesi tarafından hayata geçirilen “At Otomobilleri Triportöre Dönüşüyor” bu yıl 9’ncusu gerçekleştirilen Yılın Mahallî Yöneticileri merasiminde kendi kategorisinde Türkiye birinciliği aldı.

Kayseri’de düzenlenen ödül merasiminde konuşan Keşan Belediye Lideri Mustafa Helvacıoğlu, Türkiye birinciliği ile taçlanan projenin başka belediyelere ve tüm Türkiye'ye örnek gösterildiğini söyledi.

"Kendi kategorisinde Türkiye birinciliği alan etraf, istihdam ve can dostu odaklı projemiz ile Keşan'ımızı bir defa daha gururlandırdık" diyen Lider Helvacıoğlu, "Türkiye 1.’si olan triportör projemiz Kayseri'de ödüllendirildi. Bu gurur tüm Keşan’ımızın. Türkiye birinciliği ile taçlanan projemiz öbür belediyelere ve tüm Türkiye’ye örnek gösterildi. İstihdam, etraf ve can dostu odaklı ‘At Otomobilleri Triportörlere Dönüşüyor’ projemiz ile tepedeyiz. Projemize takviye olan başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Etraf Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığımıza, AK Parti Edirne Milletvekilimiz Fatma Aksal’a, AK Parti Vilayet Liderimize, AK Parti İlçe Liderimize ve Cumhur İttifakımıza teşekkür ederim" diye konuştu.