Yahyalı Belediyesi personellerinden Öztürk'e artırım teşekkürü

Yahyalı Belediyesi personellerinden Öztürk'e artırım teşekkürü
Kayseri Yahyalı Belediyesi emekçileri toplu iş mukavelesini imzalayan Yahyalı Belediye Lideri Esat Öztürk’ e ziyarette bulundular.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Kayseri'nin Yahyalı Belediyesi emekçileri toplu iş mukavelesiyle maaşlarına yüzde 46 artırım yapan Lider Esat Öztürk’ e teşekkür etti.

Ziyarette konuşan Lider Esat Öztürk; “ Belediye çatısı altında vazife yapan tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Geçen gün Hizmet İş Sendikası ile yapılan toplu iş kontratı ile emekçilerimize yüzde 46 oranında artırım yaptık. Ağız tadıyla yesinler. Bu ilçeye severek hizmet ediyoruz. Biz insanımızı, ilçemizi seviyoruz. Nazik ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Ağaç kısmı ile budağı derler. İlçemize yaptığımız hoş çalışmaları Esat Öztürk tek başına yapmıyor. Sabahın erken saatlerinde iş başı yaparak akşama kadar bu ilçenin kahrını çeken sizler yapıyorsunuz. Sizler bizim kılcal damarlarımızsınız. Aldığınız artırımı çocuklarınız ve aileniz ile birlikte hoş günlerde yiyiniz" diye konuştu.

İşçiler ismine konuşan Hasan Hüseyin Aydoğan’ da artırım vesilesiyle Lider Esat Öztürk’e teşekkür ederek, ilçe için en düzgününü yapmaya çaba ettiklerini söyledi.