Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

İnstagram'da Çalınan Hesapların Kurtarıcısı !

Özellikle son dönemde Instagram başta olmak üzere birçok sosyal medya platformunda hesap hırsızlığı yeniden artışa geçti. Kişisel mahremiyeti hiçe sayarak vatandaşları zor durumda bırakan siber dolandırıcılar, tehditle para istiyor.

Hesabı geri vermek için çoğu şantajla para istiyor. Vermeyenlerin ya hesapları deşifre ediliyor ya da onun adı kullanılarak arkadaşları dolandırılmaya çalışılıyor.

Bu durumda mağdur kişi sayısı oldukça yüksekte ve İlk başvurdukları yer Sosyal Medya Uzmanı "Muhammed Kokulu" oluyor. Çalınan hesapları tek seferde geri alabilen Muhammed Kokulu şu an için 450.Kişinin hesabını geri alıdğını ve güvenlik önlemleri için #İnstagram hesabında ikili faktör açılmasını gerektiğini söylüyor. Aynı zamanda İnstagram gibi platformun bu açığı kapanmaz ise dolandırıcı virüsünün daha çok artıcağını da söylüyor.

 

Muhammed Kokulu Kimdir?

Muhammed Kokulu Sosyal medya hizmetleri ile tanılan genç yetenekli biri olarak tanınıyor. Sosyal medyada verdiği hizmetler sayesinde bir çok sanatçı,ticaret sayfaları, instagram fenomenleri ile de çalışan Muhammed KOKULU bugünkü popüler sosyal medya uzmanı olarak tanınmaktadır. Sosyal medyada yaptığı işler (Grafik Tasarım, Web Site Tasarımı, Sosyal Medya Hesap Yönetim) gibi birden çok aktif hizmet vermektedir. Son zamanlarda çalınan İnstagram hesapları ile de mevcut bilinirliği artış göstermiş durumda. Virüs gibi yayılan bu dolandırıcılık çetesi ile Muhammed Kokulu herkesin hesabını geri alarak artık Hesapların Kurtarıcısı olarak bilinmektedir.

 

#muhammedkokulu #muhammed kokulu kimdir #insatgram #çalınaninstagramhesapları

Devamını Oku
İnstagram'da Çalınan Hesapların Kurtarıcısı !

Yunus ALTINPA ​İtalya'dan Box Teklifi !

Yunus ALTINPA uğraştığı spor dalından muhteşem bir teklif geldi. İtalya'da İnstagram'dan Yunus ALTINPA hesabına ulaşan İtalyan Boxer Yunus ALTINPA ile Box Maçı Teklifi yaptı, Yunus ALTINPA teklifi geri çevirmeyerek olumlu kabul etti. Türkiye için maça katılacağını bildiren Yunus ALTINPA Türkiye'den ve İnstagram kitlesinden muhteşem destekle İtalya İçin hazırlıklara başladı. Şu anda son hız kesmeden hazırlıklara devam eden Yunus ALTINPA Rakibi ile Yurt Dışındaki maçına hazırlanıyor.

#yunusaltınpa #yunusaltınpakickbox #yunus altınpa #yunusaltınpaitalya
#yunusaltınpahakkında

Devamını Oku
Haberler

Muhammed Kokulu Kimdir ?

Muhammed Kokulu Sosyal medya hizmetleri ile uğraşan genç girişimci olarak tanınıyor. Sosyal medyada verdiği hizmetler sayesinde bir çok sanatçı,ticaret sayfaları, instagram fenomenleri ile de çalışan Muhammed KOKULU bugünkü popüler sosyal medya uzmanı olarak tanınmaktadır. Sosyal medyada yaptığı işler (Grafik Tasarım, Web Site Çalışması, Sosyal Medya Hesap Yönetim) gibi birden çok aktif hizmet vermektedir. Yeni sosyal medya hafızalara kazınan genç yıldız sosyal medyada en iyisi olma yolunda ilerliyor.

#muhammedkokulu #muhammedkokulu kim #muhammedkokuluhakkında #kokulu #muhammedkokuluhaber

Devamını Oku
Haberler