Hakkında
Dünya'ya dair her ne varsa...
  • Yaşadığı yer Türkiye
  • Şehir İstanbul
  • Doğum tarihi 02 September
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Link Kısaltma Hizmetleri

 

Link Kısaltma fonksiyonu genel olarak uzun ve karmaşık yapıda olan URL uzantısının, aynı sayfaya daha kısa bir IP adresi linki üzerinden ulaşılmasına olanak tanıyan hizmetlerdendir. URL kısaltma işlemi bilişim dünyasının en tercih edilen, kazanç işlevi ve desteği ile kullanıcıların bir numaralı tercih alanlarından olmayı başarmıştır. Özellikle  google,youtube ,twitter,sözlük  uygulamaları, blog siteleri  gibi    dev organize  şirket ve servislere  hizmet eden  işlemlerin  başında  gelmektedir. Teknolojiyi Url Kısaltma işlevi ile yeni bir boyut kazandırıcı işlem olarak görmek sevindirici ve umut verici bir zaman yolculuğu seyrine dalmak gibidir. Bilisim hizmetleri bu sayede zaman kavramını en verimli hali ile kullanarak yenilik ve servis hareketine ticari bir boyut kazandırmıştır.

 

 

  • CPM oranlarının her geçen gün salınım hareketliliği ile değişim göstermesi, kullanıcıların URL Kısaltma işlemlerine daha çok önem ve dikkat kesilmelerini zorunlu bir ihtiyaç olarak görmesine dayanak oluşturmuştur. URL kısaltma hizmetleri yasal çerçevede kullanılması öngörülmüş olup, saygı ve adap kurallarına ters düşmeden, toplumu bilgilendirilmek ve yeni bir bilgi vermek ya da faydalı olan her şeyi kullanıcılara enjekte edilmesi yönünde hareket edilmelidir. Hizmetlerini tıklama sayısına yönlendirmek en doğru ve kaliteli bir uzmanlık servis ihtiyacını gerekli kılacaktır.Link kısaltma hizmetleri HTTP yönlendirme servislerini kullanarak uzun ve karmaşık yapıdaki URL linklerini kısa ve daha anlaşılması kolay bir biçime dönüştürerek,hızlı ve verimli bir sistem planı oluşturmaktadır. URL kısaltma işlemleri ve ticari bir gelir limiti olarak kullanıcılarına sunduğu ek gelir kaynağı yaratma fırsatı ile mali nitelikteki blog ve servislere geniş ölçekte kâr payı sunmaktadır.

 

  • URL kısaltma servisi ve kullanıcılarına destek amaçlı kurduğu teknoloji vasıtası yönetim organizasyonlarına, kazandığı pay oranının neredeyse tamamını dağıtarak finansal ölçekte, bilişim dünyası farkını ve marka bilincini tüm dünyaya kanıtlayan hizmetlerden olmayı başarmıştır. Link kısaltma hizmetleri ödemelerini zamanımda yapma politikası, CPM oranlarına göre kar payı dağıtım limitlerini artırıcı adımlar atması yönüyle kamuoyu güven ve desteğini alan son dönemlerin en çok kazandıran ve kitleleri peşinden sürükleyen kaliteli teknik uzmanlık hizmetlerinin başında gelmektedir. Site çeşitliliği bakımından estetik kaygısı taşıyan her kullanıcı URL Kısaltma servis ve linklerinden faydalanarak kusa ve hızlı bir şekilde yorucu olmadan, sanal hizmet pazarında rahatlıkla gezinebilmektedir.

 

  • Link kısaltma hizmetleri kullanıcı farkı gözetmeksizin eşit değer prensibi ile hareket eden, arama motorlarında kısa ve net bir şekilde gösterim alanı bulan, teknoloji nimeti yeni en çok para kazandıran uygulamaların başında gelmektedir.Müşteri servis planı ve organizasyonu önceden yasal çerçevede korunmuş olan bu hizmet;dijital devi yeni dünya sistem araçlarının en kaliteli  ve güvenir  servis ağı görünümü  çizmesine  olanak sağlamıştır.URL kısaltma  hizmetleri  çağın  en bilindik ve kazançlı  gelir ortaklığı  şeması  çizen en başarılı tekno finans hizmetlerindendir.
Devamını Oku
Link Kısaltma Hizmetleri

Deniz TÜZÜNER Yılın Genç Girişimci Ödülüne Layık Görüldü

 

Dünya Basın Mensupları Derneği (DBMD) tarafından düzenlenen ödül töreni 2 Ocak tarihinde Çırağan Sarayı'nda yapıldı. Geceye siyaset ve sanat dünyasından birçok isim katılım gösterirken, Türkiye'nin önemli bir çok ismine de ödülleri takdim edildi. 

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ile DBMD tarafından ortak düzenlenen yılın en'leri ödül töreninde, Müge Anlı, Organ Gencebay, Burak Özçivit, Viltan Atasever, Bülent İnal, Nuri Alço ödül alırken, gecede ödül alanlar arasında en dikkat çekici isim Deniz Tüzüner oldu. 

Vh5ipb.jpg

Gayrimenkul Sektöründe Yeni Dönem

Yılın Genç Girişimci Ödülünü alan Deniz Tüzüner, gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getirerek, dijital bilişimle birleştirerek, danışmanlık hizmetlerini yürütüyor. Aktif, başarılı bir ekip ile insanlara hizmet vermeyi amaç edinen Tüzüner, yapmış olduğu çalışmalar ve gelişmeler neticesinde, gayrimenkul sektörünün gelişmesine ciddi katkı sağlıyor. 

Deniz Tüzüner, kurmuş olduğu şirket üzerinden arazi, konut, müstakil yapı gibi taşınmazlar için özel çalışmalar hazırlayarak, müşterilerini bilinçlendiriyor ve bu sayede müşterinin maksimum verim almasını sağlıyor.

Vh5Dct.jpg

Doğru Analiz = Doğru Yatırım

Gayrimenkul sektöründe gerek alıcının ve gerekse de satıcının yararına olan çözümleri sunarken, yatırım yapacaklar için düşlerini gerçeğe dönüştürecek veriler ile en iyi fırsatları yakalamalarını sağlıyor.

İyi bir projeyi hayata geçirmek isteyen ve gayrimenkul danışmanlığını profesyonel olarak almak isteyenlerin tercihleri arasında yer alan Deniz Tüzüner, alınacak taşınmazın çevresel faktörlerini değerlendirirken, müşterilerini de en şeffaf hali ile bilinçlendiriyor.

Teknoloji ve gayrimenkul sektörlerini bir araya getirerek, doğru veriler ve doğru analiz neticesinde, arazi almak isteyen, yatırım yapmak isteyenler için, doğru çözümleri de bu sayede sağlıyor. Bugün Türkiye'de kullanılmayan bir çok veriden yararlanarak, bunların analiz edilip, müşterinin bilgilenmesini sağlayarak, yatırımlarından edineceği faydaları da tamamı ile görmesini sağlıyor.

Vh5K0P.jpg

 

Emlak Sektörü Teknoloji İle Buluşuyor

Yaptığı çalışmalar neticesinde, danışmanlık hizmeti verdiği kişi, kurum ve kuruluşlar tarafından maksimum verim alınmış olmasından dolayı, 2019 yılı için "Yılın Genç Girişimci" ödülünü almış oldu.

Girişimci olarak taşınmazların ve teknolojinin bir arada kullanılarak, en doğru yatırımın yapılmasını sağlıyor olması nedeni ile yaptıkları çalışmalar neticesinde, gayrimenkul sektöründe, özellikle İstanbul'da gelecekte çok fazla projeyi yöneteceği konuşuluyor.

Devamını Oku
Deniz TÜZÜNER Yılın Genç Girişimci Ödülüne Layık Görüldü

Borsa 22 ayın zirvesini yaşıyor

Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 4,53 değer kazancıyla 117.990,45 puandan tamamlayarak 13 Mart 2018'den bu yana en yüksek kapanışını gerçekleştirdi.

BIST 100 endeksi, önceki kapanışa göre 5.114,39 puan artarken, toplam işlem hacmi 16,4 milyar lira rekor seviyeye ulaştı. Bankacılık endeksi yüzde 6,75, holding endeksi yüzde 4,02 değer kazandı. Sektör endeksleri arasında kaybettiren olmazken, en fazla kazandıran bankacılık oldu.

Güne artan küresel risk iştahı ile yükselişle başlayan BIST 100 endeksi, döviz kurları ve tahvil faizlerindeki düşüşün pozitif etkilediği bankacılık hisseleri öncülüğünde 22 Mart 2018'den bu yana en yüksek seviyesi olan 118.144,62 puanı gördü.

Endeks, günü yüzde 4,53 değer kazancıyla 117.990,45 puandan tamamlayarak 13 Mart 2018'den bu yana en yüksek kapanışını gerçekleştirdi.

Analistler, ABD Başkanı Donald Trump'ın dün akşamki açıklamaları sonrası ABD ile İran arasındaki gerilimin azaldığını belirterek, buna paralel dünya borsalarında yükseliş, petrol ve altın fiyatlarında düşüşler görüldüğünü ifade etti.

Karşılıklı askeri atakların yerine ekonomik yaptırımların gündeme gelmesi ve NATO vurgusu ile diplomasinin geri geleceğinin anlaşılmasının, piyasalarda iyimserliği artırdığını dile getiren analistler, Türk lirası varlıklarındaki pozitif seyrin devam etmesinin beklenebileceğini söyledi.

Analistler, yarın yurt içinde beklenti anketi ve iş gücü istatistikleri, yurt dışında ise tarım dışı istihdam başta olmak üzere veri gündeminin takip edileceğini belirterek, teknik açıdan BIST 100 endeksinde 119.000 seviyesinin direnç konumunda olduğunu kaydetti.  

Kaynak: AA

Devamını Oku
Borsa 22 ayın zirvesini yaşıyor

Top Mermisini Satıp, Kebap Yediler

Edinilen bilgiye göre, Zonguldak’ın Kilimli ilçesinde yapımı devam eden İlçe Kaymakamlık inşaatında ekiplerin kazı yaptığı sırada çalışanlar tarafından tanesi 300 kilogramı bulan 2 adet top mermisi bulundu. Kepçe yardımıyla çıkartılan top mermileri çalışanlar tarafından hurdacıya verildi. Hurdadan aldığı parayla kebap yemeye giden çalışanlar yapılan soruşturma sonrasında kebapçıdan ifade vermek için karakola gitti. İlk başta hurda sanılan malzemenin top mermisi olduğunun anlaşılması üzerine çalışanlar durumu polis ekiplerine haber verdi. Yaşanan olay üzerine hurdacıya giden polis ekipleri satılan top mermilerini alarak muhafaza altına aldı. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma sürüyor.

 

Kaynak : Cnnturk

Devamını Oku
Top Mermisini Satıp, Kebap Yediler

İran'dan Füzelerle İlgili Açıklama Geldi

Rızayifer, İran resmi ajansı IRNA'da yer alan açıklamasında, uçağın pilot havalimanına dönmeye çalıştığı sırada düştüğünü, dolayısıyla "füzeyle vuruldu" iddiasının doğru olmadığını belirtti.


Söz konusu iddianın Kaza İnceleme Komisyonunun özel toplantısında ele alındığını ve geçersiz olduğu görüşüne varıldığını aktaran Rızayifer: "Eğer roket ya da füze isabet etseydi uçağın o anda patlaması gerekirdi. Dolayısıyla uçak dönüşe geçemezdi. Oysa pilot, uçağı kontrol edebilmek ve düşmekten kurtarmak için havalimanına dönmeye çalışıyordu." diye konuştu.


Sosyal medyada paylaşılan "kazanın yaşandığı bölgede füze başlığı bulunduğu" yönündeki fotoğrafın gerçeği yansıtmadığını vurgulayan Rızayifer, şunları kaydetti:


"Bu fotoğrafı reddediyoruz. Bu fotoğraf, ilk defa yabancı bir internet sitesinde ve twitter hesabında yayınlanmıştır. İran Sivil Havacılık Kurumu Kaza İnceleme Komisyonu Başkanı olarak bunu yayınlayan twitter hesabıyla konuştum. Onlar da sitelerinde fotoğrafı güvenilir olmayan bir kaynaktan aldıklarını açıkladı. Kaza yerinde hiçbir füze parçasına rastlanmamıştır."


Ukrayna'nın başkenti Kiev'e gitmek üzere Tahran İmam Humeyni Uluslararası Havalimanı'ndan havalanan Boeing 737 tipi yolcu uçağı, dün sabah kalkıştan kısa süre sonra düşmüş, uçaktaki yolcu ve mürettebattan oluşan 176 kişi hayatını kaybetmişti.

Kaynak : Cnnturk

Devamını Oku
İran'dan Füzelerle İlgili Açıklama Geldi

Erdoğan'a Hakaret Davasında Şiir Ezberleme Şartı

Haklarında 'Erdoğan'a hakaret' davası açılan iki çocuk, 'özür dileme' ve 'şiir ezberleme' koşuluyla affedildi, Çocuklardan biri 10 kıtalık 'İstiklal Marşı'nı, diğeri 34 kıtalık 'Yağmur' şiirini ezberledi.

Habertürk'ten Fevzi Çakır'ın haberine göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan avukatı aracılığıyla Nurullah Genç'in Yağmur şiiri ve İstiklal Marşı'nın 10 kıtasının ezberlenmesi koşuluyla şikayetinden vazgeçti. Çocuklar bu koşulları yerine getirince soruşturmalar uzlaşma ile sonuçlandı.

26 Kasım 2016'da Ceza Muhakemesi Kanunu'na eklenen yeni bir hükümle "suça sürüklenen çocuklar bakımından üst sınırı üç yılı geçmeyen hapis veya adli para cezasını gerektiren suçlar" uzlaştırma kapsamına alındı. Bu kapsamda Van Cumhuriyet Başsavcılığı, Erdoğan'a hakaret içerikli paylaşım yapan iki çocuk hakkında uzlaştırma sürecini işletti.

ŞİİRİ EZBERLEDİ
Başsavcılık, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başbakanlığı dönemindeki paylaşımı nedeniyle hakkında kamu görevlisine hakaret suçundan soruşturma başlatılan V.E. hakkında önce iddianame düzenledi. Van 1. Çocuk Mahkemesi uzlaştırma kapsamında olduğu anlaşılan dosyayı Van Cumhuriyet Başsavcılığı Uzlaştırma Bürosu'na gönderdi.

Durum Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Avukatı Hüseyin Aydın'a da bildirildi. Aydın, pişman olduğunu ifade eden V.E.'nin "Nurullah Genç'in Yağmur şiirini ezberleyerek okuması ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan özür dilemesi" koşuluyla uzlaştırmayı kabul etti. Suça sürüklenen çocuk V.E. bu koşulu yerine getirince uzlaştırma tamamlandı. Ve V.E. hakkındaki dosya kapatıldı.

"İSTİKLAL MARŞI'NI EZBERLEMESİ" ŞARTI
İkinci uzlaştırma kararı ise Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı döneminde işlenen bir hakaret dosyası kapsamında alındı. Van Cumhuriyet Başsavcılığı, 28 Mart 2014'te Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yine sosyal medya üzerinden hakaret ettiği belirlenen A.Ç.'nin dosyasını Uzlaştırma Bürosuna gönderdi.

Durum yine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatına görüş için bildirildi. Avukat Aydın, pişman olduğunu belirten A.Ç.'nin "İstiklal Marşımızın 10 kıtasını ezberleyerek okunması ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan özür dilemesi" koşuluyla uzlaşmayı kabul etti. Suça sürüklenen çocuk A.Ç. bu koşulu yerine getirince uzlaştırma tamamlandı. Böylece A.Ç. hakkındaki soruşturma dosya kapatıldı.

Kaynak : Cumhuriyet

Devamını Oku
Erdoğan'a Hakaret Davasında Şiir Ezberleme Şartı

Karakter Savaşları ve Geliştirme Oyunları Pvp Serverler’de

 

Metin 2 pvp server oyunları ayrıca metin2 online mmo oyunları, sanal olarak özel bir şekilde oyuncularla iletişime geçilerek, online bir şekilde eğlenceli ve hızlı şekilde karakterinizi geliştirebileceğiniz bir mmo oyun türüdür.

Metin2 pvp serverler ise bu oyunun daha da eğlenceli ve sınırsız imkanlarla oynanabilmesi için ücretli veya alması güç olan şeyleri, ücretsiz veya daha kolay bir şekilde elde etmeyi sağlar. Pvp serverlerde çok daha hızlı bir şekilde karakterinizi güçlendirip, geliştirebilir, metin 2 gibi oyunda pvp server tadının çok daha farklı bir şekle sahip olduğunu anlayabilirsiniz. En.iyiliste.net internet adresimizden oyunlar ile ilgili gerekli tanıtım rehber bilgileri alabilir, ve oyunu çok daha usta bir şekilde oynama imkanı yakalayabilirsiniz.Daha çok oyunlar ve arkadaşlarla buluşmak için metin2 server oyunları size göre olur çünkü  metin2 pvp serverler oyunları ile çok eğlenceli dakikalar yaşayacaksınız.

Metin 2, çeşitli imparatorluklar seçerek, bu imparatorluklar arasındaki savaşları konu alan hikayesi olan bir oyun türüdür. Normalde birbirleri ile savaş halinde olmayan bu üç imparatorluğun başına metin 2 taşları düşer ve bitki örtülerini etkileyip, salgınlar başlatarak, yaşanan anlaşmazlıklar da baş göstermeye başlar. İşte bu oynadığınız karakter ile de bu imparatorluklar arasındaki çekişmeli süreci, kendi becerileri ve gücü ile kanıtlamaya çalışan bir karakter. Savaş halinde geçen bu hikayeli oyunlar ayrıca Metin 2’nin pvp serverlerinde de mevcuttur. Online oyunlar kategorisinden olan Metin 2 yi yerli Türk oyuncuları ile değil de yabancı insanlar ile de oynamak isterseniz, metin 2 private top server listesine giderek oyunlardan birini seçmeniz yeterlidir. Oynama stili olarak diğerleri ile hemen hemen aynı düzene sahip olan bu oyunda farklı olarak İngilizce ve almaca dilleri de yaygınlık göstermiştir. Ancak lider olarak metin 2 pvp server oynayan iki ülke ise Çin ve Türkiye’dir. Diğer online oyunlar için de de en çok oynanan online oyunlar arasında olan Metin 2, uzun süredir listenin başlarında ki yerini korumaya devam etmektedir. Eğer oyunlarda yönetici iseniz metin2 de gm kodları size bir çok bilgi sağlayacaktır.

Bu muhteşem oyun içinde hikayeniz ve karakterinizle yolu koyulup, çeşitli kişilerle ittifak kurabilir ve diğer karakterler ile grup oluşturarak gücünüze güç katabilirsiniz. Üstelik bu oyunu hem pvp olarak hem de orijinal kendi sitesinden indirerek te oynama avantajına sahipsiniz.

Etiketler: pvp serverler, metin2 pvp serverler

Devamını Oku
Karakter Savaşları ve Geliştirme Oyunları Pvp Serverler’de

Sosyal Medya Dahisi

Sosyal medya günümüzde önlenemez bir şekilde yükselmiş konumdadır. Bu yüzden sosyal medya hesabı hem firmalar için hem de bireyler için ciddi bir önem arz etmektedir. Sosyal medya hesaplarının en iyi şekilde yönetilmesi adına ve sosyal medyanızda takipçi sayınızın her geçen gün artması için bu alanda profesyonel isimlerle çalışmanız gerekmektedir. Sosyal medya dahisi sayesinde sosyal medyada hem firmanızın hem de kişisel hesaplarınızın ilerlemesini daha iyi konuma getirebilme imkanına sahip olursunuz. Bu şekilde sosyal medya uzmanları sizlere hizmet verirken alanında iyi bir sosyal medya uzmanı bulmanız gerekmektedir.

Vc6QyH.jpg

https://www.instagram.com/mcanunverdi Sosyal medya hesabından ulaşabilirsiniz.

 

En İyi Sosyal Medya Yöneticisi

 

 

Sosyal medya hesaplarının teslim edilmesi ve gerçekten doğru bir şekilde yönetilmesi noktasında iyi bir sosyal medya yöneticisi tercih etme yoluna gitmeniz gerekmektedir. Bir sosyal medya yöneticisi tercih edeceğiniz sırada bu alanda iyi olan isimlerin sayısının çok az olduğunu görebilirsiniz. Sosyal medya dahisi olarak bakıldığı zaman öne çıkan isimler çok azdır. Can Ünverdi ise sosyal medyada en ön plana çıkan isimlerin arasında yer almaktadır. Kendisinin sosyal medya noktasında bir dahi olarak tanınmasının sebebi ise; bu alanda gerçekten çok iyi şekilde ilerlemesi ve profesyonel bir sosyal medya yönetimi yapmasından gerçekleşmektedir.

Vc6uNf.jpg

 

 

Sosyal Medya Yöneticisi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

 

Sosyal medya hesaplarınızın yönetimini teslim edeceğiniz sırada mutlaka bu alanda güvenilir olan ve sorunsuz hizmet vermekte olan kişileri tercih etmelisiniz. Bazı kişilerin sosyal medyada hizmet verdiğinde profesyonel olmadığı için insanları mağdur ettiği görülebiliyor. Sosyal medya dahisi olan Can Ünverdi ise hem ünlülere bu noktada hizmet verirken aynı zamanda büyük firmalara da hizmet vermektedir. Bu yüzden kendisinin bu alanda son derece profesyonel bir isim olduğunu görebiliyoruz.

 

 

Can Ünverdi her zaman sosyal medya yönetimi noktasında detaylı şekilde incelemeler neticesinde sosyal medya hesabınızın neye ihtiyacı olduğu belirlenir ve buna göre hesap yönetimi yerine getirilmektedir. Hesabınızın yönetimi bu şekilde yapılırken sizlere hiçbir sorun çıkarılmaz ve yönetimin en iyi şekilde yerine getirilmesi gerekir. Sosyal medya hesaplarınızda desteklerinizi Ünverdi’den almanız hesaplarınızın istediğiniz gibi yönetilmesini sağlar.

 

Devamını Oku

Ben Fero Hakkında Önemli Bilgiler


Ben Fero, rap dünyasında oldukça hızlı giriş yapan, yeni nesil popüler şarkıcılardan biridir. Kısa sürede Youtube’da milyonlarca izlenen videolara sahip olmaya başaran şarkıcı için yotube ünlüsü sıfatını kullanabiliriz. Günümüzde, Youtbe’ın ünlü ettiği onlarca kişi vardır. Son dönemin Rap akımı, Ben Fero ve benzeri şarkıcılarının sayısının artmasına yardımcı olmuştur.

 


Gerçek ismi Ferhat Yılmaz olan Ben Fero, Almanya’nın Bonn şehrinde dünyaya gelmiştir. 2009-2014 seneleri arasında Sabancı Üniversitesi’ni okumuş, sonrasında da İzmir’e dönüş yapmıştır. Ben Fero 2005-2010 ve seneleri arasında rap müzik dinleyerek, ilham kaynağı olan Ezhel’in yolundan gitme kararı aldı ve bu şekilde rap dünyasında adım attı.Ben Fero, bir senede Türkiye’de en fazla dinlenen isimlerden biri haline geldi. Aynı zamanda Demet Akalın ile çektiği klip ile uzun süre adından söz ettirmeyi başardı. Hatta, şarkısında da ismini geçirdiği Demet Akalın’ı şarkısının isminde de kullandı. Şarkının klibi de oldukça beğenildi. Sitemiz üzerinden Ben Fero’nun kliplerini takip etmeniz mümkündür.

 


Ben Fero Mp3 indir

 


Ben Fero ile alakalı müzik Mp3 için sitemizi takip edebilirsiniz. Kimlerdensin, Mahallemiz esmer, 3-2-1, Demet Akalın, Babafingo ve Demet Akalın gibi çok fazla sevilen şarkıları seslendiren rapçi, milyonlarca kişiye hitap etmeyi başardı. Günümüzde de konserler veren ve rap dalında bir çok ödül alan Ben Fero’nun yeni projelere de imza atması bekleniyor. Şarkının yeni eserlerini de sitemiz üzerinden çok rahat bir şekilde takip etmeniz mümkündür.

 


Ben Fero bunun yanında bir takım kitle tarafından oldukça yoğun eleştiri de almıştır. Rap müziğin, özellikle son yıllarda büyük çıkış yapmasından rahatsız olan kişilerin olduğunu ifade edebiliriz. Buna karşın her geçen gün Rap müzik dinleyicisi ve sanatçısı artmaktadır.

 


Rapçi Ben Fero sürekli olarak yeni şarkılar çıkarmak yerine, döneme damgasını vuracak şarkılar yapmayı tercih etmektedir. Fakat konserler ve çeşitli aktiviteler ile dinleyenlerine yakın olmaya devam ettiğini de rahat bir şekilde ifade edebiliriz. Ben Fero ile alakalı mp’leri sitemiz üzerinden takip etmeniz mümkündür. 

Devamını Oku
Ben Fero Hakkında Önemli Bilgiler

Meme Küçültme

 

Göğüslerinizin normal oranlara göre daha büyük olduğu zaman hem sağlık açısından çeşitli sorunlar yaşayabileceğiniz gibi hem de estetik açıdan kendinizi daha kötü hissedebilmeniz mümkündür. Meme küçültme operasyonu sayesinde yaşamış olduğunuz bu sağlık sorunlarını önleyerek kendinizi daha iyi hissedebilme imkanınız bulunmaktadır. Göğüslerinizin büyük olmasının sizlerde yaşatacağı sağlık sorunları şu şekildedir:

  • Sırtta, omuzda ve boyunda ağrılar meydana gelebilir.
  • Göğüsleriniz genellikle karın yüzeyiyle temas eder ve bundan dolayı kötü bir koku meydana gelerek pişik oluşabilmektedir.
  • Birçok fiziksel aktivitelerde kısıtlamalar meydana gelebilmektedir. Ek olarak istediğiniz kıyafetleri giyememe durumu da yaşayabilirsiniz.
  • Sütyen askısından dolayı omzunuzda çukur şeklinde bir iz meydana gelecektir.

Meme küçültme operasyonları noktasında doktor seçimleri de çok ciddi bir önem arz etmektedir. Tercih edeceğiniz doktor sayesinde operasyonlardan tam olarak istediğiniz sonucu alabilmeniz mümkündür. Op. Dr. Özgür Hürkal ve Op. Dr. Zeynep Yasavur sizlere meme küçültme operasyonlarında en iyi şekilde hizmet vermeye özen göstermektedir. İkili hangi sebeple olursa olsun meme küçültmede hastalarının istedikleri göğüs boyuna sahip olmasına yardımcı olmaktadır.

 

Ankara’da EN İyi Estetik Cerrahi

 

Ankara’da yaşayan kişiler meme küçültme operasyonu olacakları sırada bu noktada kendilerine gerçekten profesyonel ve sorunsuz şekilde hizmet vermekte olan kliniklerle cerrahları araştırma yoluna gitmektedir. Plastik ve estetik cerrah olan Op. Dr. Zeynep Yasavur ve Op. Dr. Özgür Hürkal bu noktada en iyi ve profesyonel şekilde hizmet vermekte olan isimler şeklinde karşımıza çıkmaktadır. İkili hizmetlerini sunmuş olduğu sırada meme küçültmek isteyen kişilerin bu noktada sağlık ve estetik açıdan sorunlarının giderilmesine yardımcı olmaktadır.

 

Meme küçültme operasyonları yapılacağı sırada özellikle simetrik problemleri meydana gelmemesi hem de kişinin göğüslerinin tam olarak istedikleri boyutlarda olabilmesi adına doğru bir klinik ile doktor seçimi yapmanız gerekir. Yasavur ve Hürkal gerek göğüs küçültme gerekse göğüs büyütme noktasında her zaman profesyonel hizmet verdiği için bu alanda yüksek bir hasta memnuniyetine de sahiptir. Ankara’da yaşayan kişilerin her zaman ilk tercih etmiş olduğu estetik ve plastik cerrah olarak geçmektedir.

 

https://www.instagram.com/opdrzeynepyasavur/

https://www.instagram.com/drozgurhurkal

Devamını Oku
Meme Küçültme