Hakkında
Dünya'ya dair her ne varsa...
  • Yaşadığı yer Türkiye
  • Şehir İstanbul
  • Doğum tarihi 02 September
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Pursaklar Emlak Danışmanı Ali Saroğlu kimdir

İnternet ve resmi kurumlardan aldığı verileri harmanlayarak istatistik sunan yapıdır. Yıllık değerinin artış/azalış durumu, arz/talep durumu ve istatistiklerini teknolojiyi kullanarak hizmet sunuyoruz.

 

Gayrimenkul alımı veya satışı yapmadan önce bizden rapor edinmenizi öneririz. Bu rapora göre mülkün geçmişteki değeri ve yıllık artışı ile gelecekteki muhtemel değerini çıkarıyoruz. Emsal mülklerin kıymeti ve bölgesel karşılaştırmalarına sahip olabilirsiniz.

 

Ali Saroğlu kimdir?

EMLAK NOTU KURUCUSU

 

1990 Ankara’da doğdum ve aslen Trabzonluyum. Evli ve bir çocuk babasıyım. Lise eğitimimi Aydınlıkevler Tic. Meslek Lisesinde bilgisayar programcısı olarak tamamladım.

 

Eğitimim sonrası 2009-2011 yılları arasında Pursaklar’da özel bir inşaat şirketinde danışmanlık yaptım. Edindiğim tecrübelerle şirket değiştirdikten sonra 2011-2017 yıllarında Sakarya il merkezli olmak üzere 9 ilin bölge yöneticiliği görevini üstlendim. 2017-2019 da ise Erzurum bölgeye bağlı 11 ilin bölge müdürü sorumluluğunu üstlendim. 20’dan fazla ilde çeşitli iş faaliyetleri sürdürdüm.

 

Bugün ise RE/MAX bünyesinde kurumsal gayrimenkul danışmanlığı yapıyorum. Yaptığım işte teknolojiyi ve dijital pazarlama araçlarını en verimli şekilde kullanarak müşterilerime hizmet veriyorum.

 

Daha fazla bilgi almak için Pursaklar Emlak adresini ziyaret edebilirsiniz.

Devamını Oku
Pursaklar Emlak Danışmanı Ali Saroğlu kimdir

Şirket İçi Sohbetlerin Önemi

Şirket içi sohbetler, şirketin tüm çalışanlarını içinde barındıran bir sosyal ağ olarak tanımlanabilir. Bir kahve molasında iş arkadaşıyla edilen bir sohbet, bilhassa masa başı, bilgisayara bağlı olunan ve çevreyle iletişimi kısıtlayan işlerde çalışanların tazelenmesi için bir fırsattır. Zihnin çalışma kapasitesi dahilinde verilen molaların önemi araştırmalar tarafından da kanıtlanmıştır. Tatli.net ile sohbet odalarına devam edebilirsiniz.

 

Yüz yüze iletişime geçen birey için otomatikleşen zihinsel süreçlerden bir çıkış olarak bahsedilebilir. Bu çıkış yeniden hissedebilme yeteneğiyle paralel olarak çalışanı bir bilgisayar gibi yeniden başlatır. İşine dönen çalışan için işler artık daha kolaydır. Şirket içi sohbetler aynı zamanda örgütsel fayda sağlama açısından da önem taşıyacaktır.

 

Örgütsel Kültürün Oluşması ve Aktarılması

 

Şirket içi sohbetler örgüt kültürünün oluşmasında ve aktarılmasında etkilidir. Özellikle yeni çalışanlar için örgüt ve diğer çalışanlar hakkında bilgi almak adına iyi bir fırsattır. Bir araya gelen çalışanların sohbetleri, örgüt kültürünü belirlemede ceza veya ödüller haricinde de etkili bir yöntemdir. Zira sosyal bir varlık olan insan için kültürün oluşturduğu değerler maaş kesintisi kadar önem arz eder. İşe geç kalan ya da işini geç bitiren biri için oluşan örgüt kültürü çalışanların işe zamanında gelme ya da işini zamanında bitirme davranışlarında etkilidir.

 

Motivasyon

 

Şirket içi sohbet, çalışanların birbirlerini motive etmeleri açısından da yarar sağlar. Yaptığı işte zorlanan bir çalışan için edilen destekleyici sohbet çalışanın motivasyonunu tekrar kazanmasına yardımcı olur. Fakat bunun için grup dinamiklerinin daha önceden oturmuş ve örgüt kültürünün destekleyici bir tutumu benimsemesi gerekir. Aşırı rekabet algısı bu gibi durumlarda çalışanların zararına yönelik bir tutum ve davranışlara fırsat sunabilir.

 

İnovasyon ve Beyin Fırtınası

 

Şirket içi sohbetler, bir konu hakkında fikirler üretmek ve yenilikçi bir bakış açısını desteklemek adına da önem arz etmektedir. İlgi alanına göre takip ettiği bir yeniliği şirket bünyesine sunan bir çalışan şirket için yeni bir fikir ve üretim kaynağı sunmuş olabilir. Çalışanlar arası edilen sohbetler, bir proje ya da problem hakkında düşünmelerini, yenilikçi fikirler üretmelerini ve kendi aralarında beyin fırtınası yapmalarını teşvik edebilir.

 

Şirket içi sohbetler, şirket prosedürleri gereği uygulanan kuralların kabulünü kolaylaştıran ya da çalışanları rahatsız eden bir konunun hızlıca iş verene ulaşmasında etkili bir rol üstlenebilir.

 

ESOHBET internet platformu.

Devamını Oku
Şirket İçi Sohbetlerin Önemi

Üye Olanlara Tam 25 TL İndirim Kameya.com.tr'de

Artık internet üzerinden istediğimiz gibi alışverişler yapabiliyor olmamız ve böylelikle satın aldıklarımızı kapımıza kadar rahat bir şekilde getirterek, dolabımızı baştan aşağı değiştirebildiğimiz için, kadınların bu konuda çok daha şanslı olduklarını söyleyelim. Çünkü arayıp da bulamadıklarınızı hem bulabiliyor ve hemde internet üzerinden daha uyguna da satın alabiliyorsunuz. Şartları değerlendirmeyi seven kadınlar için, alışverişlerini bir çok indirim ile birlikte yapmaları ve harika tasarımlı kıyafetleri satın almaları mümkün olacaktır. Yeni sezondan Koton bluz almak veya harika bir tulum ile şıklığınıza şıklık katmak kaçınılmaz olacaktır. Bugün online mağazaların çok daha etkin olduğunu görebildiğimiz için, en iyi kampanyalar ile indirimli ürünler sitesi üzerinden dilediğiniz gibi alışverişler yapmış olacaksınız. Tüm kolaylıkları müşterilerine sunan ve ürün gamı ile Türkiye'nin tüm markalarını bir araya getiren www.kameya.com.tr ile indirim fırsatlarından yararlanacak ve dolabınızı yeniden dizmiş olacaksınız. 

 

_MG_9971-copy.jpg

 

Alışverişinizi Kameya İle Ucuza Getirin

 

Üstelik mağazalarda görmüş olduğunuz ama fiyatı yüksek olduğu için alamadığınız Koton bluz gibi bir çok ürünü, siteden çok ucuza almış olacaksınız. İndirimli ürünler sitesi sayesinde üye olarak alacağınız 25 TL'lik indirimin yanı sıra, her zaman geçerli olan çeşitli kampanyaları ile en uygun fiyatlara alışverişinizi yapabilirsiniz. Kadınlar için rahatlığın giyimi olan tulum için de siteden yararlanarak bir çok farklı modellerde, kesimde ve renklerde tulumlar bulabilirsiniz. Zengin ürün çeşitleri için de kaban, mont gibi kışlık giyimler ve tulum, yelek gibi baharlık elbiseleri de satın alabilirsiniz. 

 

main1.jpg

 

Yeni Sezondan İndirimli Ürünler

 

Sezona göre istediğiniz gibi alışverişler yapabileceğiniz indirimli ürünler sitesi ile tüm alışverişinizi bir arada yapmış olacaksınız. Bu süreçte size düşen sadece siteye girerek koton bluz ya da tulum gibi bir çok elbise arasından zevklerinize uygun olanı bulmak ve satın almak olacaktır. Sonrasında ise rahatlıkla beğenmiş olduğunuz elbiseleri Türkiye'nin her yerine kargo ile getirmenin keyfini de çıkaracaksınız. Elbise alışverişlerinizi siteye girerek tamamlayabilir ve kredi kartı ile de elbiseler satın alabilirsiniz. En iyi fırsatlar ile birlikte, müşterilerine ödeme kolaylıklarını da sağlıyor olmaları nedeni ile tarzınızı çok güzel bir şekilde yaşamış olacaksınız. 

 

Yeni Moda Elbiseler

 

Her zaman yeni modelleri bulabileceğiniz indirimli ürünler sitesi sayesinde, artık tulum alışverişlerini en iyi şekilde yapabileceksiniz. Tabi ki koton bluz ve bustiyer, gömlek gibi bir çok üst giyimi de bir arada bularak bunları satın alabilirsiniz. 

Devamını Oku
Üye Olanlara Tam 25 TL İndirim Kameya.com.tr'de

12 Tl’den Başlayan 1. Sınıf Tatil Kitapları

1. sınıf yarıyıl tatil kitabı Son derece bilinçli bir şekilde eğitimi destekleyen üretim koşulları, Öğretmen Evde yayınları özellikle çocukların ihtiyaçlarını karşılama noktasında önemli görevler üstlenmektedir. Hem küçük çocuklar hem de ebeveynleri yakından ilgilendiren gelişmelerde,buradaki takip süreçleri gerçekten çok iyi bir çözüm ve fırsat yaratmaktadır. Özellikle de boş süreçleri ve boş zaman dilimini değerlendirme noktasında, insanların buradaki belli bir takım kriterleri gözden geçirmesi önemli olmuştur. Son derece önemli ve kabiliyetli çalışma performansı sayesinde çocukların eğitimini tatilde devam ettirmesi mümkün olmaktadır.

 

Satın Alma Veya Kitabı İncele: https://www.ilkokulmarket.com/urun/1-sinif-yariyil-tatil-kitabi-seti-2019-ogretmen-evde/

 

1. sınıf yarıyıl tatil kitabı için gerçekten bu yaş grubundaki çocukların ihtiyaçlarını karşılayacak bir potansiyeli göstermektedir. Bir set şeklinde ortaya çıkan kitapların, aynı zamanda ihtiyaç karşılama konusunda gerçekten çok önemli bir özelliği vardır. Eğlenceli olduğu kadar eğitici yapısı ile dikkat çeken 1. sınıf yarıyıl tatil kitabı, mutlaka görülmesi ve değerlendirilmesi gereken bir seçenek gibidir.

 

2. Sınıf Yarıyıl Tatil Kitabı Çeşitleri

 

Konusuyla ve eğitim konusundaki pozisyonu ile birlikte, gerçekten 1. sınıf yarıyıl tatil kitabı çeşitleri çok önemli bir sonuç oluşturuyor. Böylesine önemli bir konuda güvendiğiniz ürünlerin, kalite ve standartlarından haberdar olmanız çok önemli. Her türlü şartta avantaj ve her türlü boyutta fırsat anlamına gelen kitap çeşitleri eğitimi çok yönlü ve avantajlı bir noktaya getirmiş. Gerçekten bu konuda hiç tereddüt etmeden yüksek standartlarda kalite hizmetlerinden faydalanmanız çok önemlidir. Bu işler maddi manevi boyutlarda insanlar için yeni ve etkileyici çözümlerin kaynağını ortaya koymak durumundadır.

 

1. sınıf yarıyıl tatil kitabı fiyatları

 

12 TL ‘den Başlyan Fiyatları ile Yarıyıl tatil kitaplarının eğitici öğretici ve aynı zamanda eğlendirici yönleri var. Özellikle de çocukların ihtiyaç olarak gördüğü pek çok konuda, bu kitap modellerinin insan hayatına çok büyük katkılarını daha yakından görmek mümkün olmuştur. Son derece eşsiz ve bilinçli çalışmalarla birlikte, burada kitap için gerçekten uzmanların becerisi dikkat çekmektedir. Bununla birlikte 1. sınıf yarıyıl tatil kitabı fiyatları ebeveynler için kesinlikle ödenir rakamları göstermektedir.Burada eğitim ve fırsat avantajları ile birlikte çözümleri çok daha makul bir şekilde değerlendirmek mümkün olmaktadır eğitim anlamında gerçekten herkesin yakından takip ettiği seçenekler burada ortaya çıkmaktadır. İlkokul Market avantajlarını buradan takip edebilirsiniz.

 

Devamını Oku
12 Tl’den Başlayan 1. Sınıf Tatil Kitapları

Onlarca kanalın yayın akışı canlitv.com’da!

Televizyon, internet karşısında her geçen gün irtifa kaybetmeye devam ediyor olsa bile bir çok ulusal kanalın yayın akışı listesinde hala izlemeye değer onlarca yapım yer alıyor. Bunlara reyting verilerinde de yola çıkarak Çukur, Afili Aşk, Benim Tatlı Yalanım, Yasak Elma, Survivor gibi yapımları örnek verebiliriz. Televizyon karşısında vakit geçirecek her iki kişiden biri “bugün tv’de ne var” araması yapıyor ve yanıt arıyor.

 

Yüzlerce televizyon kanalının sadece Türksat 4A uydusu üzerinden yayın yaptığınız göz önüne alacak olursak bunca kanalın yayın akışı listesine ulaşmanın oldukça zor olduğunu varsayabiliriz. Tam da bu noktada ziyaretçilerinin istediği kanalın yayın akışı listesine anında ulaşabilmesini hedefleyen canlitv.com, onlarca televizyon kanalının yayın akışı listesini tek bir sayfada birleştirdi.

 

Ziyaretçiler patformda yer alan yayın akışı kategorisine giriş yaparak onlarca kanalın haftalık yayın akışı listesine anında ulaşabiliyorlar. Bunun için tek yapılması gereken menü kısmında yer alan ‘yayın akışı’ sayfasına giriş yaparak, detaylarını görmek istediğimiz kanalı seçmek.

 

Bunun yanında platformda istediğiniz kanalın canlı yayınını izleyebilir, günlük reyting sonuçlarını takip edebilir, haftalık gazete tirajlarını yani satış rakamlarını öğrenebilir ve blog kısmından televizyon dünyasında yaşanan gelişmeleri takip edebilirsiniz. Nasıl mı? Dilerseniz hepsinin üzerinden kısa kısa geçelim!

 

Yayın akışı listesinde yaptığımız gibi menüde bulunan 'Reytingler' kısmına giriş yaparak günlük tv reytinglerini öğrenebilir ve alt menüde bulunan 'Televizyon Reytingleri' kısmından platformun kendi tuttuğu kanallara ait izlenme oranlarından haberdar olabilir, 'Gazete Tirajları' kısmından ise haftalık gazete satış rakamlarını öğrenebilirsiniz.

 

Bunun yanında yine menü kısmında yer alan 'Blog' sayfasında televizyon kanalları ve kanallarda yayınlanan yapımlar hakkında son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

 

Platforma girip hemen bu hizmetlerden faydalanmak için tarayıcınıza https://canlitv.com yazabilir veya 'canlı tv izle' bağlantısına tıklayabilirsiniz.

 

 

Devamını Oku
Onlarca kanalın yayın akışı canlitv.com’da!

Türkçe Dersi

Öğrenciler birçok derse girecekleri sınavları göz önünde bulundurarak çalışmaktadır. Türkçe dersi bu şekilde çalışıldığında verim alınamayacak bir derstir. Bu şekilde yapılan bir çalışma genelde ezbere dayalı olacaktır ve çok kısa zaman sonra unutulacaktır. Kullandığımız dilin bir ders mantığıyla çalışılması çok uygun görülmemektedir.

 

Türkçe dersini milli dilin öğrenilmesi mantığıyla çalışmaya başlarsak öncelikle bu dilin günlük yaşamımızda aktif olarak kullandığımız dil olduğunu düşünmeliyiz. Türkçe konuşmak ve Türkçe yazabilmek için bu dilin kurallarını bilmek gerekir. Türkçe’nin kurallarının çok iyi kavranması için bu dersin çok iyi takip edilmesi ve temel konuların eksiksiz olarak öğrenilmesi gerekmektedir.

 

 

Türkçe Dersi Müfredatı ve Bu Konular Nasıl Çalışılmalıdır?

 

Bu dersi çalışmaya başlayacak kişi için öncelikle Türkçe müfredatı dört ana bölüme ayrılmalıdır:

 

 • Anlam bilgisi

 • Dil bilgisi

 • Anlatım bozuklukları

 • İmla ve yazım kuralları

 

Anlam bilgisi öncelikli olarak kelime, cümle ve paragraf olarak planlanıp bu şekilde çalışılmaya başlanmalıdır. Anlam bilgisi konusu ve anlam bilgisi sorularının tam olarak anlaşılabilmesi için çok kitap okuma ve okuduğunu ifade etme yönünde çalışmalar yapılmalıdır.

 

Dilbilgisi konuları çalışılırken Türkçe’nin temel bilgileri çok iyi kavranmalıdır. Temel konular halledilirse daha sonra çalışılacak konularda kolaylık sağlanacaktır. Dilbilgisi konuları Türkçe’de değişmeyeceği için temelde konuların iyi kavranması ile sonrasında bu konuların bir daha çalışılmadan anlaşılması anlamına gelecektir.

 

Anlatım bozuklukları konuları Türkçe’nin anlam ve dilbilgisi konularının çok iyi kavranması ile rahatlıkla yapılabilecek konulardır. Türkçe’ye hakim olan kişi anlatım bozukluğu yapmaz ve bu konuları çok rahat çözebilir.

 

İmla ve yazım kuralları konusu ise Türkçe’nin belki de en çok çaba gösterilmesi gereken konusudur. Tüm Türkçe konularına hakim olmanın yanında yazım ve noktalama  işaretleri konusunu bilmek gerekmektedir. Bu konuların daha iyi kavranması için günlük yaşamda dili özenli kullanmak ve kurallara uymak ve bunu alışkanlık haline getirmek gerekmektedir.

 

Devamını Oku

Gebze bölgesinde reklam ve tabela hizmetleri YNS Reklam’da!

Cam filmi açık ve koyu renk tonlarıyla hem güneşin etkilerini azaltmak hem de dışarıdan görüntüyü engellemek amacıyla kullanılmaktadır. Cam filmi uygulaması pek çok alan için cazip bir uygulamadır. Evlerde, işyerlerinde, ofislerde ve ofis bölümlerinde kişilerin rahat çalışabilmesini sağlayabilecek ve dış etkenlerden korunması için etkili olabilecek bir işlemdir. Aynı zamanda koruyucu etkisi de bulunmaktadır. Cam filmi seçenekleri arasında yer alan pek çok renk ve desen bireylerin tercihi oluyor. Ancak bu konuda Gebze bölgesinde hizmet veren Gebze tabela firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünlerle birlikte tabela konusunda da sizlere destek veriyor.

 

Daha kullanışlı alanlar ve daha iyi sonuçlar alabilmek için işi ustasına bırakmalısınız. Gebze reklam ve kutu harf tabela firmamız sahip olduğu özverili çalışanları ve bugüne dek müşterilerine sunmuş olduğu sistemler ile başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. İstenen reklam ve tanıtımın daha hızlı bir şekilde sağlanabilmesini başarmaktadır.

 

Firma olarak garantili, güvenli ve uzun süre sorunsuz kullanabileceğiniz ürünlerle sizleri buluşturuyor. Zevkli tasarımlar ve en renkli ürünlerle alanlarınızda daha enerjik ve daha başarılı adımlar atabilmenizi sağlıyoruz. Sizlere özel, korunaklı ortamlar oluşturarak dış etkenlerin etkisinden kurtulmanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda güvenliğiniz açısından da koruyucu etkiye sahip olan bu ürünler camların kırılmasını engellemek için de kullanılmaktadır. Tüm avantajlarını değerlendirdiğimizde ideal ücret taleplerinin de sizleri memnun edeceği Gebze tabela firmamız ürünlerin montajını da sağlamaktadır.

 

Ürün seçenekleri, renk seçenekleri, ürün kalitesi ve fiyatları konusunda emin olabileceğiniz Gebze reklam ve kutu harf tabela firmamız uzun yıllardır sektörde edinmiş olduğu güven ile sizlerin de ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Büyük ya da küçük tüm alanlarınıza uygun cam filmi tasarımları ile beklediğinizden daha hızlı hizmet alabilmeniz mümkün olacaktır.

Devamını Oku
Gebze bölgesinde reklam ve tabela hizmetleri YNS Reklam’da!

Barış Pınarı Harekatı 16:00 İtibari İle Başladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Twitter hesabı üzerinden Barış Pınarı Harekatı'nın başladığını açıkladı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları şöyle: 

"Türk Silahlı Kuvvetleri'miz Suriye Milli Ordusu'yla birlikte Suriye'nin kuzeyinde PKK/YPG ve DEAŞ terör örgütlerine karşı Barış Pınarı Harekatı'nı başlatmıştır. Amacımız güney sınırımızda oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek ve bölgeye barış ve huzuru getirmektir."

 

"Ülkemize yönelik terör tehdidini bertaraf edeceğiz"

"Barış Pınarı Harekatı ile, ülkemize yönelik terör tehdidini bertaraf edeceğiz. Oluşturacağımız Güvenli Bölge sayesinde Suriyeli sığınmacıların ülkelerine dönmelerini sağlayacağız. Suriye'nin toprak bütünlüğünü koruyacak, tüm bölge halkını terörün pençesinden kurtaracağız."

 

"Kahraman Mehmetçiklerimize muvaffakiyetler diliyorum"

"Barış Pınarı Harekatı'nda görev alan kahraman Mehmetçiklerimizin her birini alınlarından öpüyor, kendilerine ve bu harekatta Türkiye'yle birlikte olan tüm yerel destek unusurlarına muvaffakiyetler diliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun."

 

Bir açıklama da Milli Savınma Bakanlığından geldi.

 

Bakanlığın açıklamasında, "Hudutlarımızın güvenliğini sağlamak, sınırlarımızın güneyinde bir terör koridoru oluşturulmasını engellemek, DEAŞ ve PKK/KCK/PYD-YPG başta olmak üzere milli güvenliğimize tehdit oluşturan terör örgütleri ve teröristleri etkisiz hale getirmek, yerinden edilmiş Suriyelilerin evlerine ve topraklarına dönüşleri için uygun şartları sağlamak maksadıyla Barış Pınarı Harekatı saat 16.00’da uygulanmaya başlamıştır." denildi.

 

Türk jetleri terör unsurlarını hedef alıyor

 

Öte yandan Türk jetleri Suriye'deki terör unsurlarını hedef almaya başladı. 

 

Diyarbakır 8. Ana Jet Üssü'nde hareketlilik gözleniyor. Bazı Türk savaş uçakları üsten kalkış yaparken bazıları üsse iniş yapıyor, bazı uçaklar ise pistte hazır bekletiliyor. Üsse zaman zaman askeri kargo uçakları da iniyor. 

Devamını Oku
Barış Pınarı Harekatı 16:00 İtibari İle Başladı

FxPro Güvenilir Mi? Şikayet ve Yorum Konuları Neler?

FxPro güvenilir mi? FxPro nasıl? FxPro, forex sektöründe faaliyet gösteren ve dünya çapında bilinen İngiltere merkezli forex şirketlerinden biri. Firmanın yatırımcılara sunmuş olduğu tüm hizmetlere bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

 

Yatırım yapmayı düşünenlerin aklında genellikle FxPro güvenilir mi sorusu oluyor. Hiçkimse güvenilmez bir forex şirketine para yatırmak istemez. Bir diğer önemli konu da FxPro nasıl işlem özellikleri sunuyor?

 

FxPro Güvenilir Mi?

 

Bu sorunun cevabını arayan pek çok yatırımcı var. Ancak bir forex firmasının güvenilir olup olmadığını anlamanın bir kaç yolu var. Bunlardan belki de en kilit olanı lisans ve regülasyon.

 

FxPro firması dünyaca kabul görmüş FCA, CySEC, DFSA, SCB gibi regülatörler tarafından denetlenmekte. Bu lisansları alabilmiş ve yatırımcıların tercihi haline gelmiş bir firma güvenilir olarak değerlendirilebilir.

 

FxPro forex firması müşterilerinin paralarını ayrıştırılmış banka hesaplarında güvenli bir şekilde tutuyor. Yani para yatırma ve çekme sırasında bir sorun oluşmuyor.

 

Firmanın sunduğu para yatırma ve çekme seçenekleri ise banka havalesi, kredi kartı, Skrill, Neteller, PayPal olarak belirlenmiş. FxPro para çekme konusunda hızlı bir firma olarak biliniyor.

 

FxPro Nasıl Bir Firma?

 

Firmanın sunmuş olduğu işlem özellikleri, güvenilirlikten sonra en kritik öneme sahip konu. Çünkü eğer avantajsız işlem koşulları sunan bir firma ile işlem yapmaya başlarsanız kazanç sağlamanız zorlaşır.

 

FxPro işlem koşulları bakımından en iyi forex aracı kurumlarından biri olarak gösteriliyor. Öyle ki spread konusunda piyasadaki en rekabetçi oranları sunuyorlar.

 

4 farklı hesap türü ile hizmet veren firmanın sunduğu en yüksek kaldıraç oranı 1:500 olarak belirlenmiş. Minimum yatırım tutarı ise 100$. Yatırım yapılabilecek ürünler ise döviz çiftleri, endeksler, emtialar, hisse senetleri ve değerli metaller olarak karşımıza çıkıyor.

 

FxPro MetaTrader 4, MetaTrader 5 ve cTrader olmak üzere 3 farklı işlem platformu sunuyor. Firma ayrıca Türkiye’deki yatırımcıları düşünerek Türkçe destek vermekte.

 

FxPro Şikayet ve Yorum Konuları Neler?

 

Forex aracı kurumları hakkında bilgi edinirken müşteri yorumları dikkate alınmakta. Bu nedenle FxPro şikayet ve yorum konusunda nasıl diye araştırma yapmak gerekiyor. Firmanın güvenilirlik yönünden bir sorunu yok. Para çekme ve yatırma konularında da şikayet yer almıyor.

 

Türkçe destek konusunda ise firmanın müşteri desteği mevcut olduğundan herhangi bir sıkıntı yaşatmıyor.

Devamını Oku
FxPro Güvenilir Mi? Şikayet ve Yorum Konuları Neler?

Reborn TV yardım için ‘Eyvallah’ dedi

Reborn TV, Youtube’daki yayın hayatına ‘Eyvallah’ adlı programla başladı. Eyvallah’ın modertörlüğünü başarılı televizyoncu Mesut Yar’ın üstlendi. Yar, programı iş insanı Selçuk Çobanoğlu ile birlikte sunuyor.

 

YAŞANMIŞ GERÇEK ÖYKÜLER VE KAHRAMANLARI

 

Yaklaşık 30 dakika süren ‘Eyvallah’ adlı program her pazartesi günü, saat 19:00’da Reborn TV YouTube kanalı'nda birbirinden ilginç konu ve konuklarıyla izleyici karşısına çıkacak. Her hafta farklı bir yaşanmışlığın konu alacağı programda, ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatan insanlar ve onların hikayeleri olacak.

 

İlk bölümü, linkten izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=QC5ND_pY_kI

 

REYTİNG KAYGIMIZ YOK, YARDIM ELİMİZ VAR

 

İlk programda iş insanı Yılmaz Çalış’ın hayatlarına dokunduğu ailenin dramı yer alırken, kapanış 7 yaşında çocuk felci olan Kenan Tüblek’in müziğiyle son buldu. Sadece Youtube üzerinden yayın yapacak olan kanalda müzikten magazine, sağlıktan eğitime pek çok konuda programlar yer alacak.

 

Mesut Yar ¨Böyle bir teklifle gelen kim olursa olsun hemen kabul ederdim. Selçuk Çobanoğlu bana ‘Taşın altında bizim elimiz var elimizden geleni yapacağız, kalplere dokunup hayır duası alacağız, sadece yardım için varız, reyting kaygımız yok’ deyince hemen başladık. Gelin, hep birlikte ‘Eyvallah’ diyelim¨ diye konuştu.

Devamını Oku
Reborn TV yardım için ‘Eyvallah’ dedi