Hakkında
Dünya'ya dair her ne varsa...
  • Yaşadığı yer Türkiye
  • Şehir İstanbul
  • Doğum tarihi 02 September
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 18 Mart Açıklaması

  • Çanakkale'de verilen mücadeleyi kavramayan kimseye, bu ülkenin ekmeği de suyu da havası da helal olmaz. Çanakkale'yi hazmedemeyen, İstiklal Harbimizin kodlarını çözemez. Çanakkale Savaşı'nı savaşlardan bir savaş sananın, bu topraklarla da bu milletle de bu ülkeyle de ilgisi yok demektir. Çanakkale'yi ruhunun derinliklerinde yaşatmayan hiç kimsenin bu ülkeyle ve bu milletle ilgili tek cümle dahi kurmaya hakkı yoktur.
  •  Allah bir daha bu milleti Çanakkale'deki gibi bir imtihana tabi tutmasın. Şayet böyle bir durum ortaya çıkarsa emin olun ki tıpkı 104 yıl önce olduğu gibi Çanakkale'nin denizini de topraklarını da o düşmanlara mezar etmekten asla çekinmeyiz.
  • Türkiye'nin sabrını ve kararlılığını aradan geçen bir asra rağmen sınamaya devam ediyorlar. Ülkemizden 16 bin 500 kilometre uzaklıkta, Yeni Zelanda'da verdikleri mesajlarla bizi sınıyorlar. Mesajınızı aldık, niyetinizi anladık. Kininizin canlı olduğunu anladık… Biz buradayız, Çanakkale'deyiz.

'DEDELERİMİZ TABUTLA GERİ DÖNDÜ, SİZİ DE DEDELERİNİZ GİBİ UĞURLAYACAĞIZ'

  • Dedeleriniz geldi, kimi ayaklarının üzerinde kimi tabutla geri döndü. Aynı niyetle gelecekseniz bekleriz. Sizi de dedeleriniz gibi uğurlayacağız. Kıyamete kadar burada olacağız. İstanbul'u Konstantinapol yapamayacaksınız.
  • Biz tarihi Çanakkale'de kanımızla yazdık. Gazi Mustafa Kemal'in liderliğinde yazdık. Bugün yine yazacağız, yine yazacağız, yine yazacağız.
  • İsrail'in başındaki zatın oğlunun ifadeleriyle Yeni Zelanda'daki teröristin ifadeleri aynı. Aynı kaynaktan besleniyorlar.
  • Dünyanın neresinde olursa olsun tüm masumlara, tüm Müslümanlara ve Türklere kalkan ellere karşı yazacak tarihimiz var. Asım'ın nesli karşımda. Dostça gelirseniz sizi ağırlayacaklar, düşmanca gelirseniz de ona göre muamele edecekler. Tıpkı çukur eylemleriyle ülkemize kafa tutmaya kalkışan teröristlere, tıpkı Suriye sınırımıza musallat olan DEAŞ'lı ve PKK/PYD'li katillere yaptığımız gibi hepinizi ayak bastığınız yere gömecekler.
Devamını Oku
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 18 Mart Açıklaması

Mustafa Kemal Atatürk'ün 18 Mart Açıklaması

“Bu memleketin topraklarında kanlarını döken kahramanlar!


Burada, dost bir vatanın toprağındasınız. Huzur ve sükun içinde uyuyunuz. Sizler, Mehmetçiklerle yanyana koyun koyunasınız. Uzak diyarlardan evlatlarını harbe gönderen analar! Gözyaşlarınızı dindiriniz. Evlatlarınız bizim bağrımızdadır. Huzur içindedirler ve rahat uyuyacaklardır. Onlar bu topraklarda canlarını verdikten sonra, artık bizim evlatlarımız olmuşlardır.”

Devamını Oku
Mustafa Kemal Atatürk'ün 18 Mart Açıklaması

PAZARLAMANIN YEN – GEÇ MODELİ

İsimlerindeki iddia ve farklılık dikkatimi çekti. Zira isimlerini Crabs ( Yengeç ) ten alan bu firma rakiplerinizi yenmenizi sağlamakla kalmıyor onların önüne geçmenize de destek oluyor. Ve tüm bunları yaparken;  sizi hem bir marka haline getiriyor, hem para kazanmanızı sağlıyor ve hem de internet hırsızlarından koruyor.

 

Bende, sizler için en çok merak edilenleri;  Crabs Media Dijital Pazarlama Ajansı sahipleri ; Burak Önal ve Hüseyin Cesur’a tek tek sordum.

 

mMy1d8.jpg

 

Dijitalde Başarının İlk Sırrı: İşini Tutkuyla Yapmak

 


İnternetin matbaadan sonraki en büyük küresel değişimlerden biri olduğunu herkes biliyor. Bütün Dünya, elimizin altında.

 

Instagram, YouTube, Facebook, Twitter, ve Linkedin gibi sosyal medya ağlarında işinizi büyütmek, daha çok para kazanmak, rakiplerinizin önüne geçmek,  bir marka olmak ve tüm bunları yaparken daha az zaman ve para harcamak istiyorsanız; şanslısınız.  Çünkü yeterince motivasyonu, sabrı ve büyük rüyaları olan herkese eşi ve benzeri görülmemiş fırsatların sunulduğu bir çağda yaşıyorsunuz. 

 


“ Ama benim Teknoloji ile aram iyi değil” “ Ben digitalden hiç anlamıyorum “ diyorsanız; korkmayın.  Yetenek ucuzdur, tutkuysa paha biçilemez. Tutku bulaşıcı bir şeydir. Tutkunuzu nitelikli içerik oluşturmaya kanalize ederseniz ve bu içeriği,sosyal medya araçlarıyla yayarsanız dijital pazarlama konusunda uzmanlarla çalışıp içeriği doğru sununca insanlar anında size gelir. Çünkü sosyal medyada herkese yer var.

 

Sosyal Medyada Fenomen Olmak Dikkat Çekmek

 

Sosyal medya sizin başarınızı oluşturmaz sadece hızlandırır. Başarınız sadece size bağlıdır. Bunun için, sizi mutlu eden ne ise onu yapın. Basit olsun. Sosyal medya sizin başarınızı oluşturmaz, sadece sizi hızlandırır. Sosyal medya ağları, modern dünyanın kalyonlarıdır. Sizi yeni dünyalara götürürler, tutkularınızı başkalarıyla paylaşmanızı, rakiplerinizden farklılaşmanızı, markanızı mümkün olan en geniş kitleye ulaştırmanızı sağlarlar. Başarının sırrı neyi nasıl yaptığınızda gizli… Kendiniz olun ve mutlaka bir uzmandan destek alın. “ Taklitler aslını yaşatır “ sözü, digital dünya için geçerli değildir. İçeriğinizi oluşturmak ve yaymak için eğer zorlanıyorsanız mutlaka bir dijital pazarlama ajansından destek almalısınız. İyiyseniz insanlar sizi bulacak ve takip edecek, sizinle konuşacaktır. İnsanları konuşturmak ise işin özüdür. Bunun için online olabilmeli ve gecikmesiz yanıt verebilmelisiniz.

 

Emd5bz.jpg

 

Ürününüz ne olursa olsun kaliteyle donatılmalı. Nitelikli içerik, blogunuza dikkatleri çekmek için sosyal medya ağlarına pompalayacağınız şeydir.

 

Marka olmak; dünyaca ünlü olmak demek değildir. Takipçi sayısı değil de takipçileriyle aralarındaki etkileşimin kalitesi en önemli konudur burada. Fırsatlar, bakışların yöneldiği yerde bulunur. 

 

X kuşağı mensupları, markalarını televizyon, sinema, radyo, dergi ve gazeteleri kullanarak oluşturdu. Yeni nesil de aynı işi daha düşük maliyetle ve kimsenin onayını almaya gerek duymadan internet ile yapmaya başladı ve yapacak da…  Yerinizi alın, çünkü büyük fırsat yağmuru yağmaya başladı.

 

Bu Yepyeni Bir Dünya ve Kılavuzunuzu Doğru Seçmelisiniz

 


Gelecekte iş dünyası, yetenekli herkesin oyun sahası olacak, çünkü insanlar, eski tip kurumların koydukları sınırların içinde var olma mecburiyetinden kurtulacak.

 

Paranın geleceğini biliyoruz çünkü hepimizin bildiği gibi bakışlar nereye yönelirse para oraya gider. İş dünyasını etkileyen değişimler kalıcı. İnternet nedeniyle müzik ve haber sektörleri ciddi bir sarsıntı yaşadı, ancak devrimin burada duracağını düşünmeyin. İnsan etkileşimine öyle veya böyle dayanmayan bir sektör düşünebiliyor musunuz? 

 


Değişim İçin Siz De Kolları Sıvayın

 


Günümüz girişimcileri, toplumu sonsuza kadar değiştiren, sosyal medya ağlarından çok daha derin bir temele oturuyor.

 

İnternet oksijen kadar güçlü, ama bütün yeteneklerini henüz görmedik. Önünde çok uzun bir yol var. Onunla birlikte değişmeye hazır olun. 

 

Gerçek başarı, ister finansal, ister kişisel veya mesleki, ailenizi sevmek, çok çalışmak ve tutkunuzu yaşamaktır. Hikayenizi anlatmaktır. Özgürlük, azim ve sabırdır. Küçük ve büyük şeylerle aynı hararetle ilgilenmektir. İyi bir ismi paranın önünde tutmaktır. Sosyal medya şimdilik bunun önemli bir parçasıdır ama yarın olmayabilir. Oysa, bir sonraki yeni iş platformu veya toplumsal fenomen her ne olursa olsun bu kavramlar sonsuza kadar geçerli olacaktır.

Devamını Oku

Ses Yarışması Birincisi PKK/KCK Propagandasından Göz Altına Alındı

DİYARBAKIR, (DHA)- BİR televizyon kanalında yayınlanan ses yarışmasında birinci olan şarkıcı Ferat Üngür (34), sosyal medyada terör örgütü PKK/KCK propagandası yaptığı iddiasıyla Diyarbakır'da gözaltına alındı.
İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, bir televizyon kanalında katıldığı ses yarışmasında birinci olan şarkıcı Ferat Üngür'in sosyal medya üzerinden PKK/KCK propagandası yaptığını belirledi. Operasyon düzenleyen ekipler, Üngür'ü, evinde gözaltına aldı. Üngür, ifadesinin alınması için emniyete götürüldü.

 

Kaynak : CNN

Devamını Oku
Ses Yarışması Birincisi PKK/KCK Propagandasından Göz Altına Alındı

En Etkin Topuk Dikeni Çözümleri

Özellikle topuk dikeni nedir diye merak ediyorsanız eğer, haberimiz ile birlikte bunların tamamını da öğrenmiş olacaksınız. Böylelikle sizlerde artık topuklarınızda çıkmış olan bu sorundan kurtulabileceksiniz. Bunun her hangi bir şekilde kalıcı bir çözümünün olmadığını belirtelim. Daha doğrusu geciktirebilirsiniz. Ve ayrıca topuk kısmında ki kemiğin deformasyonu ile kemikten kopan parçaların diken olmasından dolayı, topuğunuzun sabit durması gerekmektedir.

 

Bunu da özel terlikler ile yapabiliyorsunuz. Bunlara ise topuk dikeni terliği deniliyor. Bu terlikler ayağınızın yani topuğunuzun sabit kalmasını sağladığından dolayı, kemiğin deformasyon olmasını da engelliyor. Bir çok farklı detayı da bulunduğu gibi, Selüter Terlik firmasından en net şekilde topuk dikeni nedir üzerine bilgi alabileceğinizi de belirtelim. 

 

 

Untitled-3_1_1.png

 

 

Topuk Dikeni İçin En Net Çözümler

 

Topuk dikeni ile yaşamak artık sizin hayatınızın bir parçası oldu ise eğer, şüphesiz ki topuk dikeni bitkisel çözüm ile topuk dikeni evde tedavi yöntemlerinin bir çoğunu biliyorsunuzdur. Ancak ilk defa karşılaşanlar için en iyi tıp bilgileri alabilecekleri www.seluterterlik.com adresini ziyaret etmelerini öneriyoruz.

 

Böylelikle daha rahat bir şekilde topuk dikeni bitkisel çözüm yöntemlerini de öğrenebilir ve akabinde topuk dikeni evde tedavi hakkında da bilgi alarak, artık sizlerde bu sorunu hayatınızdan çıkarmaya başlayabilirsiniz. Özellikle site üzerinden terlikleri de inceleyerek, faydalarını da en iyi şekilde görebilirsiniz. 

 

 

4-terlik.png

 

Topuk Dikeni Ağrılarına Son

 

Sonuç olarak en doğal tedavi ile birlikte, artık sağlık sorunlarınızı hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Böylelikle ameliyat ya da ilaç tedavisi ile uğraşmadan, kendi imkanlarınız ile hem çıkmış olan dikeni çıkarabilecek ve hemde terlik sayesinde, yeniden oluşmasını da engellemiş olacaksınız. 

 

Buna göre topuk dikeni bitkisel çözüm ya da topuk dikeni evde tedavi ile birlikte, artık sizler için de aradığınız her konuda bilgi alabileceğiniz iyi bir adresten yararlanarak, rahatlıkla topuk dikeni nedir üzerine de sorularınıza cevap bulmuş olacaksınız.

 

Selüter Terlik İle Sağlıklı Kalın

 

Rahat bir şekilde istediğiniz gibi ayaklarınızı yere sağlam basmak, Selüter Terlik ile artık çok daha kolay ve keyifli olacaktır. 

Devamını Oku

Kilis'te Süt Sağım Makinesi Dağıtıldı

Kilis'te, GAP idaresinin desteğiyle Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği üyelerine süt sağım makinesi dağıtımı yapıldı.


Tarım ve Orman İl Müdürlüğü bahçesinde yağmur altında süt sağım makinesi için tören düzenlendi. Törende bir konuşma yapan Tarım ve Orman İl Müdürü Songül Kadıoğlu, Her zaman çiftçi ile üreticilerin yanında olduklarını ifade ederek, "Kurum olarak çiftçilerimize yardımcı olmak için kurulan bir kuruluşuz. Tüm teşkilatlarımız, ülkemiz tarımına hizmet etmek üretimi attırmak, sürdürülebilirliğini attırmak üzere çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlimiz çiftçilerine farklı sektörlerde, bitkisel üretimde, hayvancılıkta sebzecilikte destekliyoruz, desteklemeye de devam ediyoruz. Bugünde Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğine hazırladığımız projede bir aradayız. Proje kapsamında süt sağım makineleri, hayvan refahı için dağıttığımız yataklar, dezenfektanlar, travaylardan oluşmaktadır" dedi.


Kilis milletvekili Ahmet Salih Dal, GAP idaresinin desteğiyle dağıtılacak olan sağım makinelerinin çiftçilere hayırlı olmasını ifade ederek, "İktidarımız dönemnde çiftçilerin yanında olduk, olmaya devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımızın destekleriyle her zaman çiftçilerimizi, hayvan yetiştiricilerimizin yanlarındayız""dedi.


Kilis milletvekili Mustafa Hilmi Dülger, GAP idaresinin desteği, Tarım ve Orman İl Müdürlüğünün koordinatörlüğünde Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği üyelerine süt sağım makinesini dağıttıklarını ifade ederek, "Dünyanın kendi kendine yeten 7 ülkesinden birisi olduğumuzu iddia ediyoruz. Bununda devamını getireceğimizi biliyoruz. İktidara geldiğimiz günden beri çiftçimizin üreticimizin her zaman yanında olduğumuzu söylüyoruz. Sadece söylemiyoruz, bunu fiiliyata da döküyoruz" diye konuştu. Kilis Valisi Recep Soytürk'te Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği üyelerinden müracaat eden herkese GAP idaresinin de desteğiyle süt sağım makinelerini dağıttıklarını ifade etti.


Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Ahmet Çıkımoğlu, katkılarından dolayı protokol üyelerine plaket takdim etti. - KİLİS


Kaynak: İHA

Devamını Oku

Mavvo

Mavvo olarak müşterilerimizle beraber büyümek ve gelişmekten memnuniyet duyuyoruz. İlk günkü şevkini koruyan bir firma olarak dijital dünyaya uyum aşamalarında müşterilerimizle aynı heyecanı paylaşıyoruz. Dijital dönüşüm ve süreç geliştirme aşamalarında müşterilerimize en büyük desteği vermek için çalışıyoruz.

 

Mavvo dijital dönüşüm ile hem kendini hem dost ve müşterileri olan firmaları yenilemeye devam etmektedir. Mavvo ve Dia iş birliği müşterilerini günümüzün teknolojisiyle buluşturup yarının teknolojilerine hazırlamaktadır.

 

Dia Erp

 

Dia Erp’nin diğer Erp yazılımlarından farkları vardır. Dia Erp her firma için firmaya özel çözümler sunar. Örneğin KOBİ’ler için Dia KOBİ standart Erp yazılımını tercih edebilirsiniz. Bu yazılım KOBİ’lerin ihtiyaç duymadığı hiçbir hizmeti içerisinde barındırmaz. KOBİ’ler için gerekli olan iş süreçlerini içerisinde barındırır.

 

Eğer daha çok çalışana sahip büyük ve kurumsal bir firma iseniz Dia EnterpriseErp yazılımını tercih edebilirsiniz. Daha büyük çapta, tek bir noktadan çalışmayan, çalışan sayısı ve iş yoğunluğu fazla olan firmalar için uygundur. Bu firmaların verileri KOBİ’lere göre daha çok yer kaplayacaktır. İçerisinde daha fazla iş süreci barındırır. Veri yoğunluğu yüksek olan firmalar için uygundur.

 

DİA Mobil ERP Sistem çözümü ile ise tüm çalışanlar ellerindeki mobil cihazlar le gerekli verilere ulaşıp iş süreçlerini hızlıca yürütebiliyorlar.

 

DİA E Ticaret Entegrasyonu e ticaret süreçlerinin daha başarılı yönetebilmenizi sağlıyor.

 

Mavvo büyük firmalara, KOBİ’lere, eğitim kurumlarına hizmet vermektedir. Sayısız proje üretmiş çeşitli sertifikalara sahip olmuştur. 15.000’den kullanıcı ve mobil kullanıcıya sahiptir. Bu başarısının arkasında yatan kurulduğu günkü gibi kalmayıp her daim kendini yenilemiş olmasıdır. Dia ve Mavvo birlikte gelişerek bugüne ulaşmıştır.

 

Mavvo ekibi yenilikçi ve çözüm odaklı çalışanlardan oluşmaktadır. Mavvo ekibi firmaların ihtiyaçlarını analiz ederek yeni sistemler geliştirmeye devam etmektedir. Mavvo, müşterileri için her zaman ulaşılabilir ve iletişim kolaylığı sağlayan bir firma olmuştur. Size en uygun dijital dönüşüm sürecinden geçmeniz için ekip arkadaşlarımız sizi dinledikten sonra önerilerini sunacaklardır. Telefon görüşmeleri veya yüz yüze görüşmelerde şirketinizin istek ve ihtiyaçlarını anlayıp uyum sağlayan çözüm önerileri üretmekte usta bir ekiple karşılaşırsınız.

 

Devamını Oku
Mavvo

Somali'de Hayvan Pazarına Bombalı Saldırı Düzenlendi

Somali’nin güneybatısındaki bir canlı hayvan pazarında el yapımı patlayıcıların infilak etmesi sonucu 5 kişi hayatını kaybetti.

Pazarın yaklaşık 30 kilometre uzağında yer alan Baidoa şehri sözcülerinden Nuradin Yusuf, AA muhabirine yaptığı açıklamada, terör örgütü Eş-Şebab’ın pazarda alışveriş halinde olan masum insanlara el yapımı patlayıcılarla saldırdığını söyledi. Yusuf, saldırıda 5 kişinin öldüğünü dile getirdi. Patlamalar nedeniyle 40’tan fazla kişinin de yaralandığını belirten Yusuf, yaralalıların bölgedeki hastanelere nakledildiğini kaydetti. Eş-Şebab, saldırının sorumluluğunu üslendi.

 

Kaynak : Star.com.tr

Devamını Oku
Somali'de Hayvan Pazarına Bombalı Saldırı Düzenlendi

Kitap Alıntıları, Şarkı Sözleri ve Güzel Sözler

İnternet teknolojisi ile birlikte, artık insanların aradıklarını anında doğru siteler üzerinde bulabilmeleri ile birlikte, özellikle bir çok kişinin günlük yaşantısında internet sitelerini etkin bir şekilde kullanarak keyifli zamanlar geçirdiklerini söyleyebiliriz. Tabi ki internetin bu günlere gelmesi ve sürekli olarak gelişmesi ile birlikte yerli ya da yabancı siteler üzerinde zaman geçirerek, evimizde en keyifli zamanları geçirebildiğimiz gibi ayrıca teknolojinin gelişmesi ile birlikte, artık tabletlerden ve akıllı cep telefonlarından da anında interneti kullanabiliyoruz. Burada güzel sözler veya kitap alıntıları için doğru bir siteyi tercih ederseniz eğer, dünyanın çeşitli yerlerinde büyük öneme sahip olan bilgileri de alabilirsiniz. Tabii ki kitap seçimleri için de büyük bir fayda sağladığını da söyleyebiliriz. 

 

biraz-yagmur-bile-her-gun-nehirleri-doldurabilir-afrika-atasozu.jpg

 

Türkiye'nin En Güzel Sözleri Bir Arada

 

Güzel sözler her zaman etkileyici olmayabiliriz. Bazen can yakıcı, bazen ders çıkarıcı ve bazende hayat felsefesi tadında olabilir. Hepsini bir arada bulmak için yapmanız gereken sadece www.sozler.in adresine girmek olacaktır. Bu sayede siteden hem bu tür sözleri ve hemde kitap alıntıları da okumaya başlamış olacaksınız. Bu tür alıntılar, kitapların özetinden ziyade bizlere sunduğu farklı çarptırımlardır. Yani içerisinde geçen en ufak bir söz, büyük önem taşıyabiliyor. İşte bunu da sitede ki sözler sayesinde görmüş olacaksınız. 

 

Müzik Severler İçin Şarkı Sözleri

 

Müzik anlamında sizlere vermiş oldukları bir çok farklı paylaşımlar da bulunuyor. Her anlamda bilgiyi site üzerinden alabileceğinizi düşünürsek eğer, sizlerde interneti kullanmak ve site üzerinden her istediğinizi alabilmeniz mümkün olabilecektir. Bunun için sizlerde şarkı sözleri öğrenmek için siteye girerek, her türlü şarkının sözlerini inceleyebileceksiniz. Ayrıca bu sayede yeni şarkılar ile birlikte, eski şarkıları da inceleyebileceğinizi, okuyabileceğinizi ve kim tarafından yazıldığı ile kim tarafından yorumlandığını site üzerinden anında öğrenebileceksiniz.  

 

f54515d64c8ec709e955f6e581343988--ali-comment.jpg

 

Kitaplardan Alıntılar Bu Sitede

 

En güzel sözler ve kitap alıntıları ile sizlerde bulunmuş olduğunuz ortamlarda, öğrenmiş olduğunuz bu sözlerin engin derinliklerini, sizi dinleyenler ile paylaşabilirsiniz. Sadece şarkı sözleri ile şarkılara eşlik etmek için değil, özellikle edebi değeri yüksek olan kitap alıntıları için de siteden en güzel şekilde yararlanabilirsiniz. 

Devamını Oku

Yeni Çıkan Kitaplar BKMKitap'ta

Her zaman kitap tutkunları için iyi bir kaynak bulmak ve bulmuş oldukları bu kaynaklarda ki kitapları incelemek ve tabii ki aradıklarını en uygun fiyatlara satın almak oldukça keyif verici olmaktadır. Bundan önceki dönemlerde insanların kitap bulmak için sahafları gezmesi, ya da kitap satan kırtasiye üzerinden alışveriş yapmaları kaçınılmaz bir gerçektir Ancak hayatımızda tam 35 yıldır var olan Bkmkitap ile aradığınız tüm yayınları tek bir adresten bulmuş olacaksınız. Artık internet üzerinden özellikle ofis malzemesi ihtiyacı olanlar için kırtasiye ürünlerinin de satışını yaptıklarından dolayı, rahat bir şekilde ihtiyaçlarınızın tamamını tek bir adresten karşılamış olacaksınız. 

 

KAMPANYALAR_BANNER.jpg

 

Aradığınız Kitap Bkm'de Yoksa, Öyle Bir Kitap Yoktur

 

Günümüzde hem kitap bulmak zor bir durum olmakta ve hemde bir o kadar pahalı olarak da bizlere sunulmakta. Bu süreçte insanların kitap alması oldukça zor bir duruma sokmaktadır. İşte bunu aşmak için, hem en uygun indirimler ile kitap ve kırtasiye ürünleri satışı yapıyorlar ve hemde kapıda ödeme kitap satışı da yaparak, nakit olarak da kitaplar almanızı sağlıyorlar. Günümüzde kitap almak ve okumak BKM Kitap internet sitesi sayesinde oldukça kolay ve keyifli bir hal almaktadır. Bunun için de sizlere %100 güvenli ticaret ile istediğiniz en iyi kitaplara en uygun fiyatlar ile ulaşacağınız web sitesi olan www.bkmkitap.com adresine girmenizi öneriyoruz.

 

k%C4%B1rtasiye-min.jpg

 

Uygun Fiyatlara Ofis ve Kırtasiye Ürünleri

 

Böylelikle ve en güzel kitaplar ile yeni bir arşiv oluşturmanızı ve bu arşivi, oldukça uygun fiyatlara getirerek, en güzel kitapları içtenlik ile okumanızı mümkün olacaktır. Özellikle kapıda ödeme kitap almak isteyenler için en iyi seçenek olmasından dolayı, rahatlıkla eski ve yeni yayın tüm kitapları bulabilirsiniz. Kırtasiye ürünleri, kpss kitapları, kağıt ürünleri, boya ürünleri gibi aradığınız kalem ve kağıt üzerine ne varsa anında bulmuş olacaksınız. Ucuz kitap için de tercih edebileceğiniz bir adres olmasından dolayı, polisiye, kurgu, tarih ve daha bir çok farklı türlerde kitapları bulabilirsiniz. 

 

kmpset06.jpg

 

BKM Kitap Kampanyaları

 

Sizlerde kitap okumayı seviyor ve en güzel yayınlara ulaşmak istiyorsanız eğer, teknolojinin sağladığı imkanları kullanabilirsiniz. Dışarıda ki fiyatların yarısına kitap satın alabilir, en uygun fiyatlar ile kırtasiye ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Ücretsiz kargo kampanyaları da bulunduğu gibi, her anlamda kendinizi şanslı hissederek ihtiyaçlarınızı karşılamış olacaksınız. Harika kitaplara ve kırtasiye ürünlerine ulaşmak için hemen BKM Kitap web sitesine girerek, ürünlerin tamamını incelemeye başlayabilirsiniz. 

Devamını Oku