Hakkında
Dünya'ya dair her ne varsa...
  • Yaşadığı yer Türkiye
  • Şehir İstanbul
  • Doğum tarihi 02 September
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Evcil Hayvanlar Hakkında Tüm Bilgiler

En çok merak edilen kedi ve köpek cinslerini öğrenmek istiyorsanız eğer, bunun hakkında bilgi alabileceğiniz Hayvan Evreni sitesi sayesinde, artık daha kolay bir şekilde canlı dostlarda edinmiş olacaksınız. Tabii ki sitede sadece belirli hayvanlar değil, sürekli olarak gelişiyor olmasından dolayı, bir çok farklı türlerde hayvanları da bulabiliyorsunuz. Bunlara bir örnek vermek gerekirse site üzerinden uçan tilki hakkında da bilgi alabileceğinizi söyleyebiliriz. Yarasa türleri arasında bulunan bu canlı, ülkemizde yaşamıyor. Tropik ormanların yoğun olduğu, Avustralya, Endonezya gibi ülkelerde daha sık görülüyor. Bir gün bu ülkeleri ziyaret ederseniz eğer, uçan tilki görmeniz de mümkün olacaktır. 

 

ucan-tilki-yarasa.jpg

 

Evcil Hayvan Bakımı ve Eğitimi

 

Evinizde beslemek için kedi ya da köpek veya kuş, balık gibi canlıları sahiplenmek istiyorsanız eğer, ilk olarak www.hayvanevreni.com sitesine girebilirsiniz. Çünkü site üzerinden birbirinden farklı bilgiler alacaksınız. En güzel uzun tüylü kediler denildiğinde akla ilk gelen kedi türleri ülkemizin ve kültürümüzün bir sembolü olan Habeş kedisi olmaktadır. Her ne kadar ismi Habeş kedisi olsa da, ev ortamına çok daha hızlı bir şekilde adapte olduğu için tercih edilmektedir. Ankara kedisi, İran kedisi gibi ülkemizde çok sevilen kedi türleri de bulunmaktadır. Bunların tamamı kedi olsa da, kendi içlerinde farklı özellikle taşımaktadır.

 

habes-kedisi-yavru.jpg

 

Evde Beslenecek Kediler

 

Habeş kedisi köpekler ile de yaşayabilir. Bu kedilerinin kendilerine has yürüyüşleri vardır yürürlerken kuyruklarını sırtlarına doğru yatık tutarlar, bu kediler oldukça sıcakkanlı, uysal, oyuncu ve sahiplerine düşkün kedilerdir ancak çok hareket etmeyi sevmezler ve tüylerinin uzunluğu sebebiyle bakımları ilgi ister. Tüyleri ipeksi yapıdadır ve çok hoş bir görünüşleri vardır. Bunun gibi olan ve çok sevilen köpek türü ise Malta köpeği olmaktadır. 

 

malta-kopek.jpg

 

Apartmanda Köpek Bakılır Mı ? 

 

İyi bir köpek sahiplenmek ve evinizde bakmak istiyorsanız eğer, malta köpeği iyi bir seçim olacaktır. Özgürlüklerine çok düşkün olmayan bu köpekler, aile ortamında olmaktan hoşlanırlar. Özellikle Avrupa da çok ünlü olan bu köpek türleri, ne yazık ki bazı kişiler tarafından süs eşyası gibi de kullanılıyor. Ancak bunun baştan yanlış olduğunu da söyleyelim. Malta köpeği gibi canlılar, oldukça da korumacı türlerdir. İşte bunlar hakkında aradığınız her türlü bilgiyi artık sizlerde sitesine girerek öğrenebilirsiniz. 

Devamını Oku
Evcil Hayvanlar Hakkında Tüm Bilgiler

Yıldırım Paylaştı, İmamoğlu Teşekkürleri Aldı

YSK’nin İstanbul seçimlerine yönelik iptal kararı sonrası mazbatası elinden alınan Ekrem İmamoğlu, ulaşım ve su fiyatlarında indirim yapılması talimatı vermişti. Binali Yıldırım, İmamoğlu’nun projelerini kendi vaadi gibi sunarak “İstanbullulara müjdeli haber” dedi. İmamoğlu sayesinde yapılan indirim sonrası binlerce kullanıcı Ekrem İmamoğlu’na teşekkür etti.Binali Yıldırım, İmamoğlu’nun vaatlerini kendi projesi gibi sunarak “İstanbullulara müjdeli haber: Daha önce söz verdiğimiz gibi; kişi sayısı daha fazla olan hanelerde daha çok indirim olmak üzere, su tüketiminde aylık ortalama yüzde 40 indirim yapılacak. Öğrenci Akbil’i aylık 85 liradan 40 liraya düşürülecek. Hayırlı olsun. #DahaGüzelOlacak” yazdı.

 

İmamoğlu’nun tweet’inin ardından İBB Meclisi’nde İmamoğlu’nun projeleri arasında yer alan indirimler yapıldı. Sosyal medyada binlerce kullanıcı İstanbul halkına hizmetinden ötürü, Yıldırım’ın tweet’inin altında Ekrem İmamoğlu’na teşekkür etti. 

Devamını Oku
Yıldırım Paylaştı, İmamoğlu Teşekkürleri Aldı

İzmir tabela üretimi

İzmir tabela üretimi yapan firma seçiminde dikkat edilmesi gereken çok sayıda kriter bulunmakta. Reklam hizmetinizi alırken ilk beklentiniz işinize faydalı olacak bir kampanya olacağına hiç şüphe yok. İyi bir reklam tabelası işinize değer katmalı ve müşterileriniz tarafından olumlu olarak fark edilmeli. Müşterilerinizde bu algıyı oluşturmak için seçilecek reklam malzemeleri işinize ve yerinize uygun olmak şartıyla size özel tasarım asıl belirleyicidir.

 

Ahşap Tabelacı üretim prosesine keşif ile başlar ve işin yapılacağı yerin analiz sonuçlarına göre uygun tasarımı hazırladıktan sonra sizin de onayınızla üretime başlar. Verilen hizmetler içinde Ahşap tabela, krom kutu harf, pleksi kutu harf, ahşap harf, kompozit tabela yönlendirme gibi reklam ürünleri ışıklı ve ışıksız olarak üretimi ve yerine montajı bulunmakta. Online tabela siparişleri ve fikir edinmek için https://www.ahsaptabelaci.com sitesinden ulaşarak ücretsiz tasarımınızı hızla yaptırabilirsiniz.

 

Ahşap Tabela Üretimi

Firmamızın rakiplerinden öne çıktığı en önemli noktalardan birisi de Ahşap malzemeri reklam ürünlerinde kullanım başarısıdır. Günümüzde çoğu iş yerinin birbirinden farkını ortaya koymakta zorluk çektiğini göz önünde bulundurduğumuzda farklı malzeme kullanımlarının sizi çevrenizden daha göze çarpıcı göstermesi oldukça kolay. Bu noktada ahşap ve çeşitli ışıklı ürünlerin kaliteli işçiliği ve tasarım hayati bir önemdedir. İzmir tabela firmaları arasında Ahşap tabela üretimi ve uygulamaları bizim en güçlü olduğumuz alanlardan birisi Ekibimiz ve teknolojimiz hem planlama hem de işin ortaya konulmasında benzersiz bir seviyede.

 

En Yakın Tabelacı İzmir

 

En yakın tabelacı izmir firması olarak bize bir merhaba demenizi bekliyoruz. Ayrıca web sitemizden sadece tarafımızdan yapılabilen reklam ürünlerimizi de incelemenizi ve size özel dikkat çekici tasarımlara sahip olmak için de iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Devamını Oku
İzmir tabela üretimi

Clasy Net Mask Saç Bakım Ürünü

Clasy Net Mask güçlü saçlar için tercih edebileceğiniz en iyi ürünler arasında bulunmaktadır. Eğer saçlarınız çok bakımsızsa, istediğiniz gibi dolgun değilse ve rengi soluksa eğer, sizlerde bu ürünü kullanarak, saç gücüne kavuşabilecek ve böylelikle en iyi şekilde saçlarınızı güçlendirme şansına sahip olabileceksiniz.

Dünyanın en çok tercih edilen ürünleri arasında bulunuyor olması ve bir çok dünya ülkesinde oldukça yoğun bir şekilde kullanılıyor olmasından dolayı, sizlerde ürünü kullanmaya başlayarak, en iyi şekilde saçlarınızda kaliteyi yaşayabilecek ve böylelikle Clasy Net Mask kalitesini sizlerde doğru bir şekilde yaşamış olacaksınız. En iyi teknoloji ile üretiliyor olması ve bitkisel olarak sizlere istediğiniz kaliteyi veriyor olmasından dolayı, hem sağlıklı bir şekilde saçlarınızı güzelleştire bileceksiniz ve hemde saçlarınızın kısa süreler içerisinde uzamasını da bu ürün ile sağlamış olacaksınız.

 

netmask03.png

 

Saçınız İçin Clasy Net Mask Zamanı

 

Saç bakımı için özel bileşenlere sahip olması ve bu bileşenler ile sizlere istediğinizi veriyor olmasından dolayı, sizlerde ürünü kullanarak saçlarınızda ki değişimi kısa süreler içerisinde fark edebileceğiniz için, sizlerde Clasy Net Mask kullanmaya başlayabilir ve saç bakımını ve onarımı için en iyi ürünü kullanabilirsiniz. Saçlarınız geç uzuyor ve bakımsızsa eğer, bunun için de doğru bir ürün kullanmak sizin elinizde olacak ve en uygun fiyatlar ile sizlerde ürün satın alabileceksiniz. 

 

kullanimi.png

 

Clasy Net Mask Saç Uzatma Maskesi

 

En etkili saç bakım maskeleri arasında yer alıyor olmasından dolayı, Clasy Net Mask ürününü satın alarak istediğiniz gibi kullanabilir ve en iyi bakımı saçlarınıza bu özel ürün ile yapabilirsiniz. Artık sizin için istediğiniz gibi saç maskesi kullanmak ve saçlarınızı gürleştirmek mümkün olabilecektir.

 

Clasy Net Mask Saç Bakım Ürünü

 

İstediğiniz gibi güçlü saçlara sahip olmak için artık Clasy Net Mask kullanmaya sizlerde başlayabilir ve böylelikle sizlerde saç bakımı için en iyi saç maskesi ürününü kullanarak istediğiniz gibi saçlarınızda bu kaliteyi sonuna kadar yaşamaya başlayabilirsiniz. Bu sayede saçlarınızda kaliteyi uzun yıllar hissetmenin avantajlarını sizlerde yaşayabilirsiniz. 

 

Düzenli bir şekilde Clasy Net Mask kullanmak ve saç bakımı için artık çok kolay olacağı için, sizlerde hemen https://clasynetmask.com adresine girerek ürün özelliklerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. 

Devamını Oku

Sultanbeyli Firmalarını Hemen Bulun

Yoğun çalışma temposu, iş stresi derken, kendimize zaman ayıramadığımız gibi, ayrıca işlerimizi de aksatabiliyoruz. Tabii ki bu durum her şey için geçerli olmasa da, ev arayanlar için, aradıkları evi bulma telaşı ile nakliyat işlerini geri plana atabiliyoruz. Bu durumlarda en yakın veya internet üzerinden anında arayarak ulaştığımız firmayı buluyor ve ne kadar fiyat olsa da, anlaşarak evimizi taşıtıyoruz. Üstelik yol durumu, kaçıncı katta oturduğunuz veya evinizi kaçıncı kata taşıyacağınıza göre de fiyatlar değişim gösterebilmektedir. İşte Sultanbeyli evden eve nakliyat firması arıyorsanız eğer, bunun için önereceğimiz site üzerinden acil durumlarda bile birden fazla seçenek arasından size uygun olanı en kısa sürede seçmiş olacaksınız.

 

Tabi ki size yakın yerlerden nakliyatçılara ulaşmanın daha kolay bir hale geleceği için, tüm bu arayışlarınızı Hizmetler.com.tr sitesine girerek halledebilirsiniz. Burada anında bu siteden Sultanbeyli evden eve nakliyat firması bulabilecek ve taşınma işlerinizi de en kolay şekilde yapmış olacaksınız. Ayrıca site üzerinden nakliyatçılar ile birlikte hizmet veren firmalar da bulabilecek ve tabi ki en iyi şartları sizlere sunan firmalardan hizmet almaya başlayabilirsiniz. 

 

Klima Servisi Bulmak Çok Kolay

 

İstediğiniz gibi siteyi inceleyerek kolay bir şekilde Sultanbeyli klima servisi bulmanın çok kolay olduğunu da görebileceksiniz. Tabi ki sizlere kaliteli hizmetler veren ve buna göre klima servis ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız firmalar ile çalışarak, hem klimalarınızı güvenli ellere emanet edebilir ve hemde fiyatları da kendi lehinize göre uygun hizmetler veren firmalar ile halledebilirsiniz.

 

Bir kaç dakikalık arama ve görüşmeler sonrasında, bulunduğunuz yere en yakın olan hizmet alacağınız Sultanbeyli klima servisi de bulabileceksiniz. Üstelik bunları çok uygun fiyatlar ile hizmet veren firmalar ile halletmiş olacak ve klima tamirlerini ve bakımlarını yaptırabileceksiniz. Böylelikle artık klima için en iyi firmaları bulabileceğiniz iyi bir siteyi kullanmaya başlamış olacaksınız. 

 

Sultanbeyli Araba Kiralama Sitesi

 

Aslında sitenin firma arama motoru olduğunu söyleyelim. Sadece hizmet alacağınız firmalar değil, bunun yanında Sultanbeyli araç kiralama firmaları da bulabilirsiniz. Çünkü her türlü hizmetleri alabilecek ve tabii ki birden çok rent a car bularak bunlar arasından çok daha iyi bir şekilde seçiminizi sizlerde yapmış olacaksınız. En kolay şekilde Sultanbeyli araç kiralama ihtiyaçlarınızı en uygun araçlar ile karşılamak için, en iyi hizmetleri veren firmaları tercih edebilirsiniz. Size en yakın olan oto kiralama firmalarını siteden sıraladıktan sonra, bir kaç tanesi ile görüşerek vermiş oldukları hizmetleri öğrenebilirsiniz. 

 

İnternetin Firma Arama Motoru

 

Artık evinizde, aracınızda yada iş yerinde ki sorunlarının tamamı için aradığınız kalitede firmaları www.hizmetler.com.tr üzerinden hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Sunmuş oldukları hizmetleri inceleyerek, en iyi şartlara göre sizlerde yararlanabilirsiniz. 

Devamını Oku
Sultanbeyli Firmalarını Hemen Bulun

En İyi İzmir Şoförlü Araç Kiralama Firması

İzmir'e gezi planınız varsa eğer, yorucu bir araç yolculuğu yapmak yerine, uçakla İzmir'e gidebilir ve buradan ise İzmir rent a car firması ile araçlarınızı temin edebilirsiniz. Özellikle firmanın İzmir araç kiralama olarak da sizlere hizmet veriyor olmasından dolayı, havaalanı kapısında aracınızın hazır olmasını sağlamanız mümkün olacaktır. Bu nedenle sizlerde en iyi araçları, en kaliteli firma üzerinden tedarik edebilecek, araç kiralama için uygun fiyatlar ile işlerinizi halletmiş olacaksınız.

 

Bunun yanında İzmir şoförlü araç kiralama hizmetlerinden de yararlanmanız mümkün olması nedeni ile artık tüm İzmir gezilerinizde, istediğiniz özelliklerde ve modellerde, günlük, haftalık ve süresiz olarak da araç kiralama için www.zgr.com.tr firmasını tercih ederek, araçlarınızı güvenli ellerden teslim alacaksınız.

 

 

142-3-citroen-c-elysee-rental-campaign-in-izmir.png

 

İzmir Araba Kiralama Firması

 

Tüm araçların özel bakımlı olması ve ayrıca full araç kiralama kaskosuna sahip olmasından dolayı, İzmir araç kiralama ile yola çıkmanız ile birlikte, 7/24 yol yardımı alabilecek ve bu sayede yolda kalmanız durumunda, anında yeni aracınız size teslim edilerek, yolunuza tam gaz devam etmenizi sağlamaktadırlar. İzmir rent a car firması, araç filosu bakımından oldukça güçlü olduğu için, her markanın binek aracını bulabileceksiniz.

 

Tabi ki ticari araç ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz gibi, ayrıca vip İzmir şoförlü araç kiralama ile birlikte, özel şoförünüz ile birlikte, istediğiniz yerlere gidebileceksiniz. Bu sayede İzmir rent a car ile tüm işlemlerinizi artık yapabileceğinizden dolayı, internet siteleri üzerinden online olarak araç kiralama rezervasyonu da yapabilirsiniz.

 

izmir rent a car

 

Araç İhtiyaçlarınız İçin İzmir Rent A Car Firması

 

İzmir şoförlü araç kiralama ile kaliteyi her anlamda yaşamak, vip araçlar ile istediğiniz gibi gezilerinizi yapmak Zgr.com.tr ile mümkün olacaktır. Bu sayede İzmir araç kiralama işlerinizin tamamını en iyi firma ile yapabileceksiniz. Artık İzmir rent a car ile gezileriniz için ihtiyacınız olan aracı anında bulmuş olacaksınız.

Devamını Oku
En İyi İzmir Şoförlü Araç Kiralama Firması

Seçim İptal Twittlerinde Olay Çıktı

Ekrem İmamoğlu'nun YSK'nın İstanbul seçimlerini iptal etmesinin ardından çağrısına destek veren Yeşim Salkım sosyal medya hesabından takipçisine verdiği Gülben Ergen cevabıyla sosyal medyada çok konuşuldu. Bir sosyal medya kullanıcısı Yeşim Salkım'ın İmamoğlu için attığı destek mesajına, "Gülben Ergen-Yeşim Salkım ortak paydada buluşmuş vay be" yorumunu yaptı. Salkım, Gülben Ergen için, "Niye şaşırdın kocama da ortaktı bir zamanlar."ifadelerini kullandı.

 

Ekranlardan bir süredir uzak olan Yeşim Salkım, sosyal medya hesabından takipçisine verdiği Gülben Ergen cevabıyla sosyal medyada çok konuşuldu.

 

"Kocama da ortaktı bir zamanlar"

Bir sosyal medya kullanıcısı Yeşim Salkım'ın İmamoğlu için attığı destek mesajına, "Gülben Ergen-Yeşim Salkım ortak paydada buluşmuş vay be" yorumunu yaptı.Yeşim Salkım ise o mesaja, "Niye şaşırdın kocama da ortaktı bir zamanlar." mesajıyla cevap verdi. 

 

Kaynak : T24

Devamını Oku
Seçim İptal Twittlerinde Olay Çıktı

Cem Yılmaz'dan Eleştirilere Büyük Tepki

Sanatçı Cem Yılmaz, Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) İstanbul seçimini iptal kararına gösterdiği tepki sonrası bazı sosyal medya kullanıcılarının eleştirileriyle karşılaştı. Yılmaz, kendisini eleştiren takipçilerinin mesajlarını “Size bazı ibretlik insanlar sunayım” ifadesiyle paylaştı.

 

Cem Yılmaz, Twitter hesabından YSK’nın iptal kararı sonrası “Bunu memleketimiz hak etmiyor” paylaşımını yapmıştı. Bu paylaşımından sonra bazı Twitter kullanıcıları kendisine “şehitlik” üzerinden eleştirmeye çalıştı. Yılmaz, “Size bazı ibretlik insanlar sunayım” başlığıyla bu yorumları paylaştı.

 

Cem Yılmaz 5 gün öncesinde Türk Emniyet Teşkilatı Şehitleri Malülleri Dul ve Yetimlerinin Eğitim ve Yardım Vakfı’nın yararına sahneye çıkmış ve geceden toplanan paralarla 100’ün üzerinde çocuğunun yıllık üniversite eğitim bursunu karşılamıştı.

 

‘Siyasetten de hiç hoşlanmam’

 

Cem Yılmaz yapılan yorumlara “Ben vatanını, milletini seven sade bir vatandaşım ? Siyasetten de hiç hoşlanmam Sen bir adayı seversiiiiin, ben öbür adayı severim ..öyle değil mi güzel kardeşim ( tane tane anlat cem abi ) Sen “bazı” insanları seversin, ben “herkesi “severim….Belki de farkımız budur?” paylaşımıyla cevap verdi.

 

Devamını Oku

Evinizde Besleyeceğiniz Kedi Cinsleri

Bir hayvan sahiplenmek günümüzde oldukça önem verilen ve ilgi gören bir davranış. Bir canlı ile evinizi paylaşmak büyük bir mutluluğa da sahip olmanız demektir. Size karşılıksız bir sevgi ile bağlı olan bu canlar vereceğiniz bir mama veya göstereceğiniz ufak bir sevgi ile sonsuz sadakat içerisinde olacaklar. Evinizin içerisinde sürekli bir koşuşturma içerisinde olan bu canlılar size sevgilerini göstermek için şekilden şekile girip birbirinden farklı sevimlilikler yaparlar. Kedi sahiplenmek size birbirinden farklı artılar sunar, bunlardan birisi sizi ve ailenizin yeni bir dostu olacak olmasıdır. Kedi cinsleri üzerine detaylı bir inceleme yaparak, size uygun olan kedileri seçebilirsiniz. 

 

Petsbook.com İle Kedi Sahiplenin

 

Kedi sahiplenmek için sırf cins kedi, dış görünüşü güzel diye iki gün sonra sokağa atacaksanız eğer o hayvanı almamanız daha iyi olur. Çünkü sokakta yapamayacak kadar kırılgan ve şefkate muhtaç onlar, satın almak yerine de yardıma muhtaç olan yüzlerce kedi sizin ilginize muhtaç ve sahipleninmeniz için www.petsbook.com adresinde sizi bekliyor. Kedi sahiplendirme konusunda size bu fırsatı sunan yüzlerce barınak ve hayvanseverlerin oluşturduğu sitelerde bulunuyor. Petsbook şüphesiz ki bu konuda en etkin adreslerin başında gelmektedir.

 

Satın Alma Sahiplen !

 

Kediler sahiplerine elbette köpekler kadar bağlı ve sadık canlılardır. Ancak kediler biraz daha farklı canlılar olacağını da unutmamalısınız. Kedi cinsleri üzerine incelemeler yaparak, buna göre kedi seçiminizi daha etkin bir şekilde yapabilirsiniz. Kediler daha çok kendi hallerinde ve evde yalnız olabileceği yerlerde dolaşmayı severler ve onların bu rahatlığı sizi şok edebilir, kediler insanları daha büyük kediler olarak görmektedirler. Kedi bakımı köpek bakımı kadar zor değildir, çünkü onlar kendi eğitimlerini doğuştan almışlardır.

 

Kedilerinizi Doğru Eğitin

 

Özellikle de tuvalet eğitimlerini ki bu insanların en çok tereddüt ettiği konudur. Bir kedi alırken elbette sağlıklı olmasına dikkat etmelisiniz fakat cins olup olmaması o kadar önemli değildir. Hayvanlar bir eşya veya bir kıyafet değildir kedi sahiplendirme konusunda sizlere ücretsiz şekilde yardımcı olabilecek kişilere danışmanız daha iyi olacaktır. 

 

Devamını Oku

Kadıköy Spor Salonu

Kadıköy halkının sağlıklı yaşam koşulları için spora her zaman daha yakın olması gerektiğine inanıyoruz. Bu inançla ve spor azmiyle Kadıköy Spor Salonu’nda her gün halkımıza spor imkânı sunuyoruz.  Kadıköy halkının rahat koşullarda spor yapabilmesi için gerekli kapasitenin sağlanmasını istedik ve Moda’da da Moda Spor Salonu’nu açtık.

 

Uzman ekibimiz ve Akademik hocalarımız başlıca hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir;

 

Personel Training (Özel Ders), Gym, ReformerPilates, Boks, Kick Boks, Pilates, HIIT

 

Personan Training (Özel Ders); Personal Training: Antrenmanlardan daha iyi verim alabilmek için ilgili branş eğitmeninin sizinle özel olarak ilgilenip, yaptığınız antrenmanı programlamasıdır. Skinfoldcaliper ile yapılan deri altı yağ ölçümleri ile vücut yüzde yağ oranınız hesaplanır. Periyodik olarak yapılan ölçümlerle kişisel gelişiminizi daha yakından takip etme fırsatı yakalamış olursunuz. Kısa zamanda daha iyi sonuç almak isteyenlere tavsiye edilir.

 

Gym;Serbest ağırlıklar ve cardioekipmanlarından oluşan gym katında her türlü kas grubunu çalıştırabilecek egzersiz olanağı sunulmaktadır. Serbest ağırlıklar ve vücut ağırlığı kullanılarak yapılan çalışmalar fonksiyoneldir, etkindir ve koordinasyonunuzu da geliştirmeniz için programlanabilir.

 

ReformerPilates;Allegro serisinin ReformerPilatesekipmanıyla yapılan özel derslerde, omurga rahatsızlıklarının giderilmesinin yanı sıra, kilo vermek ve daha iyi bir form tutmak da mümkündür. Ayrıca hamile pilatesi derslerimiz de mevcuttur.

 

Boks;Kum torbası, atlama ipi, speedball çalışmalarının yanı sıra birçok yeni ekipmanın katılmasıyla boks artık çok daha eğlenceli.

 

Kick Boks;Yumruklarla beraber tekme vuruş tekniklerinin de öğretildiği bir derstir. Kalori yakımı üst seviyededir.

 

Pilates;Günümüzde birçok klinik çalışmada yerini alan, omurga ve eklem rahatsızlıklarını giderirken tekrar form kazanmaya yardımcı olan pilates günümüzün en çok kabul gören egzersiz çalışmasıdır.

 

HIIT;Yüksek şiddetli aralıklı antrenman anlamına gelen HIIT yüksek performans hedeflerine ulaşmak isteyenler için son derece önemli bir antrenman metodur. Özellikle zaman problemi olan ve sağlık problemi yaşamayan kişiler için olağanüstü sonuçlar verebilir.

 

Salonumuzda son teknolojik ekipmanlar bulunmaktadır. Akademik hocalarımız tarafınıza uygun perhiz sunmakla beraber size özel çalışma programı oluşturmaktadır.

 

Bizimle 0 216 337 36 94’nolu telefon numarasından veya www.spirrclub.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku
Kadıköy Spor Salonu
}