Hakkında
Dünya'ya dair her ne varsa...
 • Yaşadığı yer Türkiye
 • Şehir İstanbul
 • Doğum tarihi 02 September
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Balon Patlatma Oyunları

Yıllardır süregelen en beğenilen oyunlar arasında olan balon patlatma oyunları yediden 70'e tüm oyun severlerin hala ilgisini çekiyor. Vakti zamanında yeni gameboy tetrisler, atariler ve meşhur Nokia cep telefonlarından oynana snake oyunları ve balonları sıralama oyunları popülerdi. Hala bu eski nostaljik oyunlardan balon oyunları oyun tutkunları için vazgeçilmezler arasında olmayı sürdürüyor.

 

Özellikle klasik balon patlatma top patlatma ve aynı renkli balonları sıralayıp bir araya getirip oyun seviyesine geçmeyi hedefleyen balon patlatma oyunlarında 2020 yılı itibari ile artık yeni bir döneme giriş yaptılar. Çünkü web dünyasının aldığı bir kararla artık tarayıcılar flaş uygulamaları desteklemeyecek ve bundan sonra flaş oyun yerine genellikle html oyunları oynanacak. Balonoyun.com sitesi de yeni gelişmelere ayak uydurarak wep arayüzünde yeni oyunlar ve yeni tasarımlar ortaya çıkarmaya başladı.
Eski nesil klasik balon patlatma ve balon patlatmaca ile zuma oyunları ve diğer balonla oyunlar web sitesinde yeni konularla birlikte hizmete sunmaya başlandı. Balon oyun aslına bakarsanız on yıldan beri hizmette olan bir web sitesi yeni arayüzü ve yeni domain değişikliği ile birlikte 2019 yılı sonlarına doğru yeni bir görüntüye kavuştu.

 

Sadece çocukların değil gençlerin ve orta yaş gruplarında en beğendiği oyunlar olan balon oyunları bu wep adresinde tamamen ücretsiz bir şekilde hizmete sunuluyor. Eğlenceli oyunların yanı sıra yeni ve bilinmedik oyunlarda balonoyun.com sitesinde mevcut. En yeni oyunların adresi olan balon oyun ziyaretçilerine çeşit çeşit balon patlatma oyunları oynama şansını sunuyor. Çizgi film karakterleri, ateş ve su, yeni eğlenceli oyunlar, kayu balon patlatma ve diğer tüm yeni balon patlatma oyunları çeşitli kategorilerde baran oyun sitesinde ücretsiz olarak kullanımda. Balon oyunda sadece tek kişilik oyunlar değil aynı zamanda iki kişilik oyunlar da mevcut. Üstelik hala çeşitli flaş oyunlar web sitesinden daha 6-7 ay kadar kullanımda kalacak.

 

balon patlatma

Bu süre zarfından sonra bana oyunları sitesi tamamen yeni bir görüntüye kavuşarak değerli oyun severlerin beğenisine sunulacak. Balon oyunlarını sadece masaüstünde veya bilgisayarda değil aynı zamanda tablette veya mobil ortam kullanılacak olan cep telefonlarında en güzel balon patlatma oyunlarını oynayabileceksiniz. Mobil uyumlu balonoyun.com sitesinden dilediğiniz tarayıcıyla giriş yapabilir ve istediğiniz balon oyunlarını ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. 2020 yılında yapılan kapsamlı değişiklik nedeniyle artık yeni oyun tasarımları mecburen ortaya çıkmaya başlayacaktır. Sizde bu yeni tasarım oyunlarını takip edebilmek ve yeni balon oyunları oynayabilmek için balonoyun.com adlı oyun sitesini ziyaret edebilirsiniz

Devamını Oku
Balon Patlatma Oyunları

Lise Mezunu Alımları ve Bilgi Sitesi

Lise mezunu sitesi öğrenim düzeyi ortaöğretim olarak tamamlamış vatandaşların kullandığı bilgi paylaşım sitesidir. Bu adreste lise diploması sorgulama ve lise mezunları ne iş yapabilir - hangi meslek sahibi olabilirsiniz aynı zamanda lise uzunları için özel güvenlik meslekleri silahlı özel güvenlik maaşları hesaplama ve diğer tüm lise mezunu bireylerin işlemlerinin nasıl olacağını lisemezunu.com adresinden öğrenebilirsiniz.

 

Lise mezunları için özel güvenlik maaşları ve silahlı silahsız özel güvenlikler için kimlik kartının nasıl ve ne zaman çıkacağı hakkında bilgiler bulunmaktadır. Lise mezunları açıköğretime nasıl gider, lise mezunları için KPSS bölümleri ve lise mezunuyum nasıl polis olabilirim? kuran kursu hocası olabilir miyim gibi soruların yanıtlarını adresinden takip edebilirsiniz. Yine Hemşire olabilir miyim lise mezunları subay olabilir mi, polislik ve jandarma alımları, lise mezunu uzman çavuş alımları, düz lise mezunları KPSS de hangi bölümleri tercih edebiliyor, sağlık meslek lisesi mezunları doktor olabilir mi, direk hemşire olabilir mi sorularının cevabı bu adreste bulunmakta.

 

Lise mezunları gardiyan alımları ve direksiyon hocası KPSS'de lise mezunları hangi meslekleri seçebilir - ptt lise mezunu alım ve şartları nelerdir lise mezunları olan zabıta olma şartları ve başvuru koşullarını lise mezunları web sitesinden takip edebilirsiniz. Ayrıca yer yer KPSS şartı olmadan memur alımı yapabilmektedir. İşte bu nedenle lise mezunları ne iş yapar diye soran ziyaretçilerimizin iş ilanlarını takip etmesi ve bu konuları okumaları gerekmektedir.

 

Lise mezunu olup işkur personeli olma şartları açıköğretim fakültesine hangi birimlerle okuyacağını yine bize lisemezunu.com adresinden ziyaretçiler ücretsiz bir şekilde takip edebilir ve iş ilanları ile başvuru şartlarını web sitesi üzerinden temin edebilirler.

Devamını Oku
Lise Mezunu Alımları ve Bilgi Sitesi

Ödev Sorma Sitesi - Ödev Bul

Ödev sor hemen cevaplansın sloganıyla kurulan odevbul.com sitesinde ilkokul ortaokul lise ve üniversite öğrencileri bu adresinden tamimiyle ücretsiz bir şekilde 2019 yılından itibaren yararlanmaya başlamıştır. Türkçe matematik coğrafya tarih coğrafya fizik kimya biyoloji ve aklınıza gelebilecek tüm derslerde dilediğiniz soruyu dilediğiniz kadar ücretsiz bir şekilde web sitesi üzerinden veya mobil uygulamasından sorabileceksiniz.

 

Hangi dersten soru sormak isterseniz ödev bul adresinden ücretsiz soru sor bağlantısına tıklayarak dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Sorduğunuz tüm sorular ödev buldaki diğer öğrenciler ve odevbul.com öğretmen ekibi tarafından inceledikten sonra hemen cevaplanacaktır. Ayrıca okuldaki ödevlerinize yardımcı olabilmek için tüm etkinlik ve konu ünitesindeki soruları ve bu soruların yanıtlarını odevbul.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Site sadece ödev soru cevap sitesi ve bilgi alışveriş olayından ibaret değil. Okulda tam kavrayamadığınız anlayamadığınız dilediğiniz konuyu ödev bul youtube kanalından, online dersleri eğitim kanalından ücretsiz takip ederek derslerinizi dinleyebilirsiniz. Matematikte sıkıntı yaşadığınız bölümleri, Türkçe de anlamadığınız konuları, tarihin gizli kalmış yönlerini, hatta genel kültür ve sınavlara hazırlık KPSS, Ales, LGS, Bursluluk sınavları gibi tüm ölçme ve değerlendirme sınavlarını ödev bul adresi sayesinde üstesinden geleceksiniz. LGS hazırlık konularına ek olarak KPSS Türkçe matematik coğrafya ve anayasa konularını atik ve hızlı bir şekilde öğrenmek için yeni nesil ödev sitesi olan ödev bul adresini takip edebilirsiniz.

 

Sınavlara hazırlık esnasında çözemediğiniz soruları kesinlikle dert etmeyin veya ertesi gün öğretmene sorarım diye düşünmeyin. Anında odevbul.com adresinde ilgili ders kategorisini seçip, ödev sor bölümünü kullanıp, takıldığınız sorunun fotoğrafını yükleyerek cevaplanmasını bekleyin, site ekibi ücretsiz bir şekilde size yardımcı olacak ve soru çözümünü sizlerle paylaşacaktır.

 

Son zamanlarda özellikle öğrencilerimiz matematik problemlerini çözerken zorlanmakta biz de öğrencilerimize yardımcı olabilmek için odev bulma sitesini açarak onların sorun yaşadığı, tam olarak çözemediği soruları birlikte çözebilme imkanı sağlamış bulunuyoruz. Ödev bul youtube yeni nesil eğitim kanalıdır ve web sitesi üzerinden de anında geri bildirim geri dönüş imkânı sunulmaktadır.

 

Daha fazlası için faydalanabileceğiniz bir ücretsiz eğitim sitesi: https://odevbul.com/

Devamını Oku
Ödev Sorma Sitesi - Ödev Bul

Askerlik Hakkında Bilgilendirme Sitesi

Askere gitmek isteyen adayların kafasına takılan tüm soruların cevabını askersitesi.net adresinden ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz. Askere gitmeye hazırlanan adayların merak ettiği konular ve askerlikte öğrenmesi gereken tüm konular ücretsiz bir şekilde askerlik sitesindeki ziyaretçilere verilmektedir. Askerlik muayene işlemleri e-Devlet üzerinden askerlik tecil bozdurma veya askere alınma konularında takıldığınız tüm soruları bu web sitesi üzerinden anında sorabilirsiniz.

 

Bunları yanı sıra tüm Eğitim Tugay Komutanlıkları hakkında öğrenmeniz gereken yol güzergah bilgileri, askere giderken götürebileceğimiz malzeme listesi, askerde kullanması yasak olan eşyaların listesi, askerdeki akıllı cep telefonu kullanımı ile ilgili merak edilen tüm sorular ve diğer tüm konuları askerisitesi.net adresinden öğrenebileceksiniz. Son zamanlarda asker yükümlüleri yeni askerlik yasasına göre askere ne zaman gideceğim sorusunu çok sık sorar oldular. Bu ve bunun yanı sıra yeni celp donemlerini de www.askersitesi.net adresinden sorgulayabilirsiniz.

 


Aynı zamanda yedek ast subaylık, yeni sistem bedelli askerlik, yeni sistem yedek asteğmen uzman çavuş - subay maaşları, aşer yükümlülerinin sevk esnasında kullandıkları yol izin süreleri, askerlik muayeneleri gibi konular askerlik sitesi üzerinden kolaylıkla bulunmakta.

 

Kilo azlığından askerlik muafiyeti, kilo fazlalığından askerlik muafiyeti, asker adaylarının göz kusurları, düztaban sıkıntıları, ameliyatlı olan kişilerin komando olmak istiyorum seçeneğini tercih edebilme konuları ve devletten askerlik işlemleri ile asker eğlencesinde söylenen marşlar, askerlik sülüs belgesi nedir ne değildir, yeni sistem askerlik celp dönemleri gibi konuları askerisitesi.net adresinden takip edebilirsiniz.

 

Özellikle askere gidecek olan adaylar 2020 celp dönemleri ne zaman, askerde sınav izni verilir mi, askerlik izinleri kaç gün, askerde acemi birliğinde kaç gün eğitim alırım - usta birliğinde nereye giderim, askerde hangi komutanlar nerelerden sorumludur asker sevk belgesi nedir uzman Çavuş yedek Astsubay - Astsubay baş Çavuş gibi komutanların görevleri nelerdir gibi konuları merak etmektedirler.

 

Aynı zamanda yeni sistemle askerlik kanuna giren bedelli askerlik - askerlik ücreti ve bedelli süreleri bu web sitesi üzerinden takip edilebilir. Yine sözleşmeli er izinleri - sözleşmeli er başvuruları alımları ve özlük hakları, yüksek lisans doktora ve açıköğretim okuyan asker adaylarının tecil işlemleri, askerdeki yemin törenleri, askerde subay olarak kalma şartları hangi doğumlular kaç yılında gidecek gibi konular bu web sitesi üzerinden ücretsiz bir şekilde takip edilebilmektedir.

Devamını Oku
Askerlik Hakkında Bilgilendirme Sitesi

Fetö Belgeseli Gösterime Girdi

Terör örgütü FETÖ'nün iç yüzünü ve yapılanmasını konu alan "The Network" isimli belgesel film, Kuzey Makedonya'nın başkenti Üsküp'te gösterildi.
Terör örgütü FETÖ'nün iç yüzünü ve yapılanmasını konu alan "The Network" isimli belgesel film, Kuzey Makedonya'nın başkenti Üsküp'teki Uluslararası Balkan Üniversitesi'nin konferans salonunda düzenlenen bir programda gösterildi.

 

Haberin devamı için tıklayın

Devamını Oku
Fetö Belgeseli Gösterime Girdi

Netfix'e Yeni Rakip Geldi

WarnerMedia, yeni dijital yayın platformu HBO Max'i resmen duyurdu. Bir süredir söylentileri dolanan servis bugün nihayer resmiyet kazandı. NetflixPrime Video ve Disney Plus gibi servislere direkt olarak rakip olan HBO Max, 2020'nin ilkbahar aylarında ABD'de hizmet sunmaya başlayacak.

Haberin devamı için tıklayın.

Devamını Oku

Güvenilir Uçak Kargo

Büyük bir sorumluluk ve tecrübe gerektirmekte olan uçak kargo hizmetleri, uygun fiyatlara ve en güvenilir şartlarda yerine getirilmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti amacı ile yola çıkmış olan başarılı firma, sahip olduğu sağlam altyapı ile tüm taleplere en güvenilir ve hızlı yanıtları vermektedir.

 

Uçak Kargo Hizmeti

 

Yurtdışına göndermek istediğiniz kargolarını için en hızlı ve en güvenilir yöntemler arasında uçak kargo hizmetleri yer almaktadır. Sorumluluğu alınan tüm gönderilerin tam zamanında yerlerine ulaşmasını sağlamakta olan uçak kargo hizmetleri, gerekli tüm destek sağlanarak profesyonel anlamda yerine getirilmektedir.

 

En uygun fiyat politikası ile birlikte sunulmakta olan hava kargo hizmetleri, nitelikli bir kadro eşliğinde ve hatasız olarak yerine getirilmektedir. Uçak kargo hizmetlerinden yararlanmak için siz de hemen fiyat teklifi alabilir ve bu deneyimli hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Uçak kargo hizmetleri ile ilgili 7/24 kesintisiz destek alabilirsiniz.

 

Yurtdışı Uçak Kargo

 

Yurtdışı kargo hizmetlerinde meydana gelebilecek herhangi bir hasara karşı gönderiler sigortalı olarak taşınmakta ve garanti altına alınmaktadır. Sürekli olarak geliştirilmekte olan uçak kargo hizmetlerinde tüm süreç uzman ekip tarafından titizlikle takip edilmektedir. Müşterileri ile daima güvene dayalı bir iletişim kurmakta olan bu firma, yüksek kalite standartlarından ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Yurtdışı kargo için fiyat teklifi aldıktan sonra operasyon süreci başlamakta ve bu sürecin sonunda da taşınması gereken yükler sevkiyat programına alınmaktadır.

 

Yurtdışı uçak kargo gönderimi ve sonrasında devam eden süreç ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgiler için uzman kadro aracılığı ile daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. % 100 müşteri memnuniyeti ile gerçekleştirilmekte olan uçak kargo hizmetlerinde her zaman size özel çözümler sunulmakta ve daima başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Devamını Oku
Güvenilir Uçak Kargo

Power Kablo Elektrik Elektronik

İngilizceden çevrilmiştir-Güç kablosu, hat kablosu veya şebeke kablosu, bir cihazı geçici olarak elektrik prizine, bir prize veya uzatma kablosuna bağlayan elektrik kablosudur. Terimler genellikle, yerel hat voltajındaki tek fazlı alternatif akım güç kaynağına bağlamak için elektrik fişi kullanan kablolar için kullanılır.İngilizceden çevrilmiştir-Güç kablosu, hat kablosu veya şebeke kablosu, bir cihazı geçici olarak elektrik prizine, bir prize veya uzatma kablosuna bağlayan elektrik kablosudur. Terimler genellikle, yerel hat voltajındaki tek fazlı alternatif akım güç kaynağına bağlamak için elektrik fişi kullanan kablolar için kullanılır.

 

Power Kablo ailesi olarak sizin elektrik akımı ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Sizlere 2000 yılından buyana yılından buyana hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. Firmamız Fişli kablolar, AC Güç Power Kabloları, Seyyar Makaralar, Aydınlatmalar, Enerji Kabloları, Grup Prizler, Kauçuk Prizler, fişli kablo ve power kablosu gibi konularda imalat yapmaktadır.

 

Kablolarımız ve prizlerimiz hakkında ürün açıklamalarımız aşağıdaki gibidir.

 

Seyyar Makara: Elektrik enerjisini bir noktadan başka bir noktaya taşımaya yarayan araçtır. Kendi içerisinde 20 metre 30 metre 40 metre 50 metre 60 metre ve 70 metre olarak sınıflandırabiliriz. İsteğe özel 1000 metreye kadar üretim yapılmaktadır.

 

Enerji Kabloları:Enerji kabloları, günümüzde insan hayatının hemen hemen her yerinde kullanılan elektrik enerjilerinin ve diğer elektronik sinyallerin taşınmasında kullanılan malzemelerdir. Enerji kabloları, çok çeşitli yapılarda ve çok çeşitli malzemelerde bulunur. Bu kabloların yapıldıkları malzemeler, direk olarak taşıdığı enerjinin rahat taşınmasında, tam olarak iletilmesinde etkilidir. Günümüzde en çok kullanan enerji kablosu, bakırdan yapılan enerji kablolarıdır. Kötü malzemeden yapılan enerji kabloları enerjiyi tam olarak iletemediği gibi aynı zamanda ilettiği enerjide ciddi kayıplara neden olmaktadır. Günümüzde kullanılan yerel kablo şebekeleri ve bina tesisatlarında enerjinin iletilmesi için tamamen enerji kabloları kullanılmaktadır. Bakır iletkenli olarak imal edilen enerji kabloları, genellikle şirketler tarafından müşterilerin taleplerine göre de bazı standartlar çerçevesinde üretilmektedir. Tabi ki standartların artması, direk olarak enerji kablolarının maliyetlerini de arttıracaktır. Enerji kabloları, çok çeşitli yapılarda üretilmektedir. Bu nedenle günümüzde kullanılan her enerji kablosunu belirtemesek bile en çok kullanılan enerji kablolarından bahsedebiliriz.

 

 

Kauçuk Priz: Kauçuk üçlü priz modeli elektriği dış ortamlara güvenli bir şekilde taşır. Darbelere dayanıklı gövde ve koruyucu kapakları ile zor çalışma koşullarına uygundur. Bir yerine üç prizin küçük bir yer kaplayarak ihtiyacınızı karşılamasını sağlar.

 

 

Grup Priz:Bir düşünün. Kullandığınız alanda sadece 2 priz var. Ve kullanmanız gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon gibi elektronik eşyaların tümü de bu alanda bulunuyor. Bu durumda sadece iki tanesini devamlı kullanabilirsiniz. Diğerlerini kullanmak için birini fişten çekmeniz gerekiyor. Hiç istenmeyen bir durum. Telefon şarj etmeyi hiç saymıyorum. İşte bu noktada imdadımıza grup prizler yetişiyor. Grup priz birden fazla prizin bir araya gelmesiyle oluşan ve biranda imdadınıza yetişen bir gereçtir.

Devamını Oku
Power Kablo Elektrik Elektronik

Bez Çanta Haber Sitesi Açıldı

İnternet sayesinde bir çok aradığımıza daha hızlı bir şekilde cevap bulabiliyoruz. Bu durum bez çanta için de geçerli olmasından dolayı, artık güvenilir bir internet sitesi ile bu çantalar hakkında ki tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Ayrıca bu çantalar ile neler yapılabileceğini, yani omuz çantası gibi hobi ve el emeği için de takip edebileceğiniz www.bezcantahaber.com sitesinden, bu tür ham bez çanta ürünlerini nerede bulabileceğinizi ve nasıl yaptırabileceğinizi de öğrenme şansına sahip olacaksınız.

 

Bez Çanta İçin En İyi Seçimler

 

Site üzerinden ihtiyacınız olan fuar çantası gibi ürünler ile ilgili en detaylı ve kapsamlı bilgileri alabiliyorsunuz. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat veren firmaları da bulabileceğiniz için, daha rahat bir şekilde seçim yapma şansına da sahip olacaksınız.

 

İstanbul'da Ham Bez Çanta Firmaları

 

İhtiyacınız olduğu kadar çantayı tedarik etmek için hangi firmalar ile çalışmanız gerektiğini de siteden öğrenebileceğinizi söyleyebiliriz. Sonuçta ham bez çanta üzerine bir çok farklı bilgiyi alabileceğiniz kaliteli, güncel ve tarafsız olmalarından dolayı, sadece işinize uygun çözümleri de bu sayede elde edebilirsiniz. Bir satış sitesi olmadıkları için, rahatlıkla fuar çantası modellerini inceleyerek, kendi tercihlerinize göre çantalar yaptırmış olacaksınız. 

 

Bez Çanta Haber Sitesi

 

Artık, alışveriş merkezlerinde, toplu organizasyonlarda insanlar poşet yerine, bez çanta ya da fuar çantası gibi eşyalarının tamamını bir arada taşıyabilecekleri çantaları tercih ediyorlar. Burada ki en önemli adım tabii ki devletin poşetleri paralı yapmasıdır. Çünkü insanlar her alışverişlerinde poşetlere para vermek yerine, bir kere aldıkları ham bez çanta sayesinde uzunca bir dönem farklı poşetlere ihtiyaç duymadan eşyalarını taşıyabiliyorlar.

 

Ham Bez Çanta Her Yerde !

 

Son zamanlar yaşadığımız Türkiye için çok önemli doğa korumasının başında bu yasanın geldiğini de söyleyebiliriz. İnsanlarımız doğanın ve çevrenin öneminin farkına tam anlamı ile varamadıkları için, poşetler paralı olmuş ve yerine bez çanta gelmiştir. Birde bu çantaların yanı sıra üzerine herhangi bir baskı yapılması talep edilen promosyon bez çanta diye tabir edilen hediyelik olarak dağıtılan çantalar bulunmaktadır. Bu tarz bir arayış içerisinde iseniz eğer bunu da siteden öğrenebilirsiniz. 

Devamını Oku
Bez Çanta Haber Sitesi Açıldı

WordPress Hızlandırma ve Güvenlik Hizmetleri

WordPress dünyada webmasterlar tarafından en fazla kullanılan CMS (içerik yönetimi) sistemidir. Dünya üzerindeki web sitelerinin yaklaşık % 30’u wordpressten oluşur. Açık kaynak kodlu olması, isteklere cevap veren yüzbinlerce eklenti wordpress kurulumunu ve kullanımını popüler hale getirmiştir. Çok stabil çalışan wordpress siteler doğru optimize edilmediğinde yavaş çalışmaktadır. Wp Şefi ailesi olarak wordpress site hızlandırma alanında profesyonel destek veriyoruz.

 

Wordpress-Site-H%C4%B1zland%C4%B1rma-1-768x384.png

 

WordPress hızlandırma işlemi yapılırken uyguladığımız basamaklar:

 

 • Cache eklenti kurulumu (Wp-Rocket 49$ hediye)
 • Ücretsiz CDN kurulumu
 • HTML Küçültme
 • CSS Küçültme
 • JS Küçültme
 • Gzip Sıkıştırma
 • Resimleri Optimize etme
 • Hotlink Koruma uygulama
 • Lazy load kurulumu
 • PHP sürüm yükseltme
 • Veri tabanı artık tema temizliği

 

Adımlarını sırasıyla uyguluyoruz. Ayrıca WordPress güvenlik önlemleri ile sitenize gelecek saldırılara karşı koruyacak önlemler alıyoruz.

 

Wordpress-G%C3%BCvenlik-%C3%96nlemleri.jpg

 

WordPress güvenlik önlemlerine karşı tedbir alırken uyguladığımız basamaklar:

 

 • Malware ve Zararlı dosya tarama
 • PHP sürüm yükseltme
 • Admin Paneli Gizleme
 • WordPress sürüm gizleme
 • Hotlink Koruma
 • WordPress Dosya Düzenleme işlemlerini kapatma
 • Dosya izinleri düzenleme
 • WordPress .htaccess güvenliği
 • İki faktörlü kimlik doğrulama
 • PHP Execution Engelleme
 • XML-RPC devre dışı bırakma
 • DDOS Saldırılarına Karşı Koruma
 • WordPress güvenlik eklentisi kurulumu

 

Eğer sizde wordpress site hızlandırma ve wordpress güvenliği alanında hizmet almak istiyorsanız https://www.wpsefi.com/ hemen sitemizi ziyaret edin.

Devamını Oku
WordPress Hızlandırma ve Güvenlik Hizmetleri