Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Beni Bırakma dizi (Müjgan) Gercek adı; Deniz Can Kimdir? Kaç Yaşında

Beni Bırakma Müjgan karakterini canlandıran oyuncu kimdir, gerçek adı nedir soruları dizinin seyircileri tarafından cevabı merak edilen sorular arasında yer alıyor.

 

Beni Bırakma dizisi yeni sezonda da yine ATV'de kaldığı yerden devam ediyor. Diziye katılan yeni karakterle birlikte hikaye kaldığı yerden devam ediyor. Dizide dikkat çeken karakterlerden biri de Müjgan karakteri oldu. Peki, Beni Bırakma Müjgan kimdir?

 

Beni Bırakma dizisinde Müjgan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Deniz Can'dır.

Hakkında çok fazla detay bulunmayan Deniz Can'ın daha önce Beni Bırakma dizi setinde oyuncu koçluğu yaptığı belirtiliyor. 

 

Şimdilerde Berkay Veli Merve Üçer Emrah Akduman Sude Doğar Esengül Aypek Rızacan Durmuş Eda Nur Gülbudak Gibi oyuncuların yer aldığı ve Atv TV’de yayınlanmakta olan Beni Bırakma dizisinde rol almaktadır.

 

Devamını Oku
Beni Bırakma dizi (Müjgan) Gercek adı; Deniz Can Kimdir? Kaç Yaşında Beni Bırakma dizi (Müjgan) Gercek adı; Deniz Can Kimdir? Kaç Yaşında Beni Bırakma dizi (Müjgan) Gercek adı; Deniz Can Kimdir? Kaç Yaşında Beni Bırakma dizi (Müjgan) Gercek adı; Deniz Can Kimdir? Kaç Yaşında

Sosyal Medya Fenomeni Rıza Can Durmuş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu?

Rızacan Durmuş kimdir, nereli ve kaç yaşında, sevgilisi kim, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve önemli bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Rızacan Durmuş’tan söz edeceğiz.

Rızacan Durmuş Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

31 Aralık 1999 tarihinde Kırşehir’de dünyaya gelen Rızacan Durmuş, yaşamına Ankara’da devam etmektedir. Aslen Kırşehirli olan sosyal medya fenomeni Rızacan Durmuş, YouTube kanalını 2016 yılında açmıştır. Burada paylaştığı videoları ile kısa sürede büyük üne kavuşan Rızacan Durmuş, aynı zamanda Beni Bırakma ve Bozkır gibi dizilerde de oynamıştır.

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni ve oyuncu Rızacan Durmuş ile ilgili olarak merak konusu olan bir diğer başlık da kaç yaşında olduğudur. Rızacan Durmuş, yukarıda da belirttiğimiz gibi 31 Aralık 1999 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 20 yaşındadır. Kısa bir süre sonra 21 yaşına girecektir.

Sevgilisinin Gözde Demiral olduğu ancak bazı kaynaklarda da Reyhan Taghan olduğu belirtilmektedir ancak Rızacan Durmuş kendi sosyal medya hesabından konuyla ilgili olarak herhangi bir açıklamada bulunmamıştır.

 

Devamını Oku
Sosyal Medya Fenomeni Rıza Can Durmuş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu?

Seyhan Arman kimdir?
Gerçek adı: Derya Seyhan Arman
Doğum tarihi: 26/02/1980 (39 yaşında)
Doğum yeri: Adana
Boyu: 1.70 cm
Kilo: 58 kg
Burcu: Balık
Eğitim durumu: Lise
Medeni hali: Bekar
Meslek: Oyuncu, Tiyatrocu
İnstagram hesabı için tıklayın.

Seyhan Arman Kimdir? Nereli? Kaç yaşında?
Seyhan Arman kimdir, nereli, kaç yaşında, eski hali, gerçek adı, kabare, tiyatro, dizileri ve filmleri Matmazel Coco kim? Dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu Seyhan Arman hakkında bilgiler kim kimdir bölümümüzde sizlerle beraber olacak.

Seyhan Arman hayatı ve biyografisi
Gerçek ve tam adı ile Derya Seyhan Arman namı diğer Matmazel Coco 26 Şubat 1980 yılında Adana’da dünyaya geldi. Eğitim hayatına Adana’da başladı. Tiyatro sanatına 1994 yılında 14 yaşında başladı. Hem çocuk tiyatrolarına hem de çeşitli organizasyonların içinde yer aldı. 20 yaşına geldiğinde İstanbul’a geldi.Profesyonel oyunculuk hayatının temelini Dilruba Saatçi’den aldığı oyuculuk eğitimi ile attı ve Engin Alkan’ın rejisinde çalışarak attı. Dizi oyunculuğuna 1997 yılında “Böyle mi olacaktı” adlı dizi filmi ile adım attı. Bu süreci daha sonra pek çok dizi ve sinema filmi takip etti.

2009 yılında “Güneşi Gördüm” sinema filminde “Fifi Drag queen” ile adından çok söz ettirdi. Aynı zamanda tiyatrocu olan oyuncu sahne performansı ile 2018 yılında “Üstün Akmen Teşvik Ödülü” ve “Yeni Tiyatro Dergisi Emek ve Başarı Ödülleri” 2011 yılında “22.Ankara Film Festivali” ödülünü ve 2016 yılında “BBC Yılın Başarmış 100 Kadını” ödüllerine layık görüldü. Seyhan Arman’ın rol aldığı “Nerdesin Aşkım?” filmi Boston’dan “İnsan Hakları Ödülü”, Kanada’dan Yabancı Film kategorisinde “En Mükemmel Film” ödüllerini aldı. “

İnsan Hakları aktivisti Seyhan Arman Drag Queen gösterileri, sokak performansı ve excessinmoderation çağdaş dans performansı ile bilinmesinin yanında cabaret kadını Matmazel karakteri ile büyüleyen oyuncular arasındadır. Günümüzde sahne gösterilerine devam eden Seyhan Arman bekar ve sevgilisi ise bilinmemektedir.

Seyhan Arman Televizyon Ödülleri
BBC Yılın Başarmış 100 Kadını 2016
Seyhan Arman Sinema Ödülleri
Oyunculuk Özel Ödülü / 22.Ankara Film Festivali 2011
Seyhan Arman Tiyatro Ödülleri
Küründen Kabare / Üstün Akmen Tiyatro Ödülleri 2018 – “Üstün Akmen Teşvik Ödülü”
Küründen Kabare / Yeni Tiyatro Dergisi Emek ve Başarı Ödülleri 2018 – “Jüri Özel Ödülü”
Seyhan Arman Tiyatro Oyunları
Küründen Kabare / Oyuncu / Müzik / Yazar 2017
Huysuz / Asistan 2013
Küskün Müzikal / Yönetmen Yardımcısı 2013
Islah Evi / Reji
Seyhan Arman dizi ve filmleri
Seyhan Arman oynadığı diziler ve rol aldığı sinema filmleri güncel olarak aşağıda yer almaktadır.

Hilal, Feza and Other Planets (Merih) Sinema Filmi 2019
Zohak Sinema Filmi 2018
Nerdesin Aşkım Kısa Film 2015
Adı İnsan (Matmazel Coco) Sinema Filmi 2015
Papaz Kimde (Ajlan) Sinema Filmi 2011
Komik Bir Aşk Hikayesi (Transseksüel) Sinema Filmi 2011
Kolpaçino: Bomba (Vokalist) Sinema Filmi 2011
Teslimiyet (Hayat) Sinema Filmi 2009
Güneşi Gördüm (Fifi / Dragqueen) Sinema Filmi 2009
Gitmek: Benim Marlon And Brandom Sinema Filmi 2008
Akasya Durağı TV Dizisi (Nurcan ) 2009
Menekşe ile Halil (Cici) TV Dizisi 2007
Beyza’nın Kadınları Sinema Filmi 2005
Melekler Adası (Alev) TV Dizisi 2004
Yeditepe İstanbul TV Dizisi 2001
Böyle mi Olacaktı TV Dizisi 1997

www.haberonu.com

Devamını Oku

Gerçek adı: Onur Tuna
Doğum tarihi: 16/07/1985 (34 yaşında)
Doğum yeri: Çanakkale
Boyu: 1.95 cm
Kilo: 87 kg
Burcu: Yengeç
Eğitim durumu: Lisans
Medeni hali: Bekar
Meslek: Manken, Model Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın.

Onur Tuna kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?
Onur Tuna kimdir, kaç yaşında, babası aslen nereli, ailesi, abisi, sevgilisi kim, boyu, kilosu ve burcu, oynadığı diziler kısaca hayatı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle.

Onur Tuna hayatı ve biyografisi
Onur Tuna, 2 Temmuz 1988 yılında Çanakkale’de dünyaya geldi. Aslen memleketi Çanakkale’dir. Onur Tuna babası aslen Çanakkaleli olup öğretmendir. Annesi ise aslen Selanik göçmenidir. Eğitim hayatına Çanakkale’de başlayan Onur Tuna ilkokul dönemlerinde tiyatro’da İbiş’i oynadı. Liseyi Bursa’da okudu ve liseden mezun olduktan sonra Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümü’nden mezun oldu. Daha sonra İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Bölümünden de mezun oldu.Asıl mesleği mankenlik ve şarkıcılıktır. 4 yıl İzmir’de mankenlik yapmıştır. Ancak Onur Tuna oyunculuk yapmayı tercih etmiştir. Onur Tuna, aynı ortaokul yıllarında lisanslı voleybol ve basketbol da oynamıştır. Medya kariyerine “Acın verdi” ve” Tıpkı sen” adlı şarkıları ile müzik piyasasına giriş yaptı. Kendisine ait 70 bestesi bulunmaktadır. Daha sonra hem Ayla Algan hem de Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk dersleri aldı.

Dizi oyunculuğuna ilk kez 2011 yılında “Hayat Devam Ediyor” dizisinde “Sıraç” rolü ile merhaba dedi. En büyük çıkışını 2014 yılında “Filinta” adlı dizide yaptı. Bu süreçten sonra pek çok dizide rol aldı. Bir dönem magazin dünyasında sevgilileri ile anıldı. Bir dönem Seda Güven ile aşk yaşadı. Günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdüren Onur Tuna’nı “Tekir” adında bir kedisi vardır. 2019 yılında “Mucize Doktor” filminde “Ferman” rolüne hayat veren isim oldu. Şimdilerde dizi ve sinema film çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Onur Tuna dizi ve filmleri
Onur Tuna’nın rol aldığı diziler ve filmler, yeni dizisi güncel olarak aşağıda sıralanmıştır.

2019 – Mucize Doktor (Ferman) TV Dizisi
2019 – Ağır Romantik (Kerem Babayiğit) Sinema Filmi
2018 – Yasak Elma (Alihan) (TV Dizisi)
2016 – Cesur Yürek (Ömer) (TV Dizisi)
2014 – Bi Küçük Eylül Masalı (Atıl) (Sinema Filmi)
2014 – Filinta (Filinta Mustafa) (TV Dizisi)
2011 – Hayat Devam Ediyor (Sıraç) (TV Dizisi)

Devamını Oku

Beste Köse Kimdir?

Beste Köse hakkında bilinmeyenleri bir araya getirdik. Beste Köse kimdir? Beste Köse kaç yaşında? Beste Köse aslen nereli? Beste Köse hangi burç? Beste Köse biyografisi, kısaca Beste Köse hakkında bilinmesi gereken tüm detaylar haberimizde…

Beste Köse kaç yaşında? Beste Köse aslen nereli? Beste Köse hangi burç?

Beste Köse 1997 yılında doğmuştur. Şu an 21 yaşındadır. Kova burcudur ve çekmiş olduğu bir soru cevap videosunda aslen İzmir’li olduğunu belirtmiştir.

Beste Köse Kimdir?

Sosyal medya mecrası olan Scorp üzerinden çektiği videolarla takipçi kitlesi kazanmış, ardından Instagram ve YouTube platformlarına hızlı bir giriş yapmayı başarmış bir sosyal medya fenomenidir.

Şu anda Beykent Üniversitesi Yeni Medya Bölümünde lisans eğitimini sürdürmektedir. Ailenin tek çocuğu olan fenomen Köse, Kıymalı Dolma isimli şarkıya Anneannesi ile beraber klip çekmiş ve kendisi de yine klipte yer almıştır. “Ananem yapmış kıymalı dolma ımm tadı bi harikaa, yanına da koymuş yoğurt tadı bi harikaa” şeklindeki şarkı sözleri dinleyenlerin diline dolanmıştır. Birbirinden komik ve samimi videoları ile her geçen gün YouTube’da takipçi sayısı artmaktadır.

Öykü Berkan, Enes Batur, Mira İpek, Öznur Garip, Rızacan Durmuş, Furkan Yaman, Ruhi Çenet, Orkun Işıtmak, Talha Enes, Tuna İpek, Reynmen, Meryem Can, Reyhan Taghen ve daha bir çok sosyal medya fenomeniyle arkadaştır.

Devamını Oku
Beste Köse Kimdir?

Beni Bırakma 260. bölüm tek parça full HD izle - 3 Mayıs Cuma

ATV ekranlarının en çok takip edilen dizilerinden Beni Bırakma 260. bölüm izle seçeneği ile karşınızdayız. Beni Bırakma 3 Mayıs Cuma günü yayınlanan bölümüne dair detaylar haberimizde.

Öğle kuşağının zirve sahibi Beni Bırakma dizisi yeni bölümüyle ekranlardaki yerini aldı. Emrah Akduman ve Sude Doğar başta olmak üzere güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkat çeken ve uzun süredir gündemden düşmeyen Beni Bırakma'nın yeni bölümünde neler olacağı da merak edilerek araştırılıyor. Beni Bırakma 260. bölüm tek parça full HD izle seçeneği veBeni Bırakma 261. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı haberimizde.
 

Beni Bırakma 258. bölümünde neler oldu?
Aile olmanın, sadakatin, aşk ve ihanetin tekrar sınandığı günlük dizi Beni Bırakma, genç oyuncu kadrosuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Sayar ailesi, Ankara'nın en köklü ailelerinden biridir. Baba Cengiz, genç yaşından beri çalışarak işlerini geliştirmiş, oğullarını büyütmüştür. Geleneksel bir baba olan Cengiz için aile her şeydir. Aralarında ne yaşanırsa yaşansın, akşam olunca aynı sofraya oturulur. Ailenin büyük oğlu Tarık, tıpkı babası gibi bir delikanlıdır ve işleri devralmış durumdadır. Sıla'ya aşık olmasıyla birlikte hayatı değişir. Ailenin küçük ve uçarı oğlu Emre ise tıp doktorudur. Onun hayatı da Zeynep'e olan aşkıyla yepyeni bir yola girer. Bu aşk ile pandoranın kutusu açılır. Arzu şiddetle bu aşka karşı çıkar, Emre ise annesine karşı çıkarken aileyi sürüklediği kaosun farkında bile değildir. Hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklardır. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecektir: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

 

 

ATV Beni Bırakma 260. bölüm full tek parça HD izle
Hafta içi dizilerinin en çok izlenenlerinden biri olan Beni Bırakma 260. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Beni Bırakma'ın 260.. bölümünü showtv.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

Beni Bırakma 261. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
ATV'nin fenomen dizisi Beni Bırakma 261. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa atv.com.tr ve ATV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Beni Bırakma oyuncuları
Sude Doğar, Emrah Akduman, Esengül Aypek, Özlem Önemli, Berkay Veli, Rızacan Durmuş Çağla Çukurova, Keiko Belir Yarar, Kaan Yalçın, Özlem Boyacı, Mithat Erdemli, Şebnem Gürsoy, Tuğçe Özbey, Gonca Yakut

Devamını Oku
Beni Bırakma 260. bölüm tek parça full HD izle - 3 Mayıs Cuma

Rızacan Durmuş Vikipedi

Rızacan Durmuş kimdir? Aslen nereli? Kaç yaşında?

Rızacan Durmuş henüz 20 yaşında. Onu ilk olarak sosyal medyada paylaştığı içeriklerle tanıyoruz. Kimine göre Rızacan Durmuş fenomen. Kimisi için ise dizi oyuncusu. Bu iki üstün vasfı teraziye koyduğumuzda aslında yetenekleri ile büyüyen ve giderek başarı grafiğini yükselten büyük bir resim geliyor gözümüzün önüne. Kim kimdir bölümümüzde Youtuber ve genç oyuncu Rızacan Durmuş hayatı ve biyografisi hakkında bilgiler vereceğiz. Rızacan Durmuş hakkında merak edilenler, ne zaman ve nasıl fenomen oldu? Hangi sosyal medya fenomenleri ile ittifak yaptı? Rızacan Durmuş sevgilisi var mı? Gibi bazı soruların yanıtlarını vermeye çalışacağız.

Rızacan Durmuş hayatı ve biyografisi

Gerçek ve tam adı ile Rızacan Durmuş 31 Aralık 1999 tarihinde Kırşehir’de dünyaya geldi. Memleketi aslen Kırşehir’dir.  Eğitim ve öğrenim hayatına Kırşehir’de başladı. Kişisel yetenekleri ve medeni cesareti onu sosyal medya dünyası ile tanıştırdı. Bu tanışma çok kısa sürmedi. Birden büyük bir çıkış yapan Rızacan Durmuş ciddi bir hedef kitlesine sahip olmaya başladı.

Rızacan Durmuş ne zaman fenomen oldu?

2016 yılında açtığı sosyal medya hesapları üzerinden yayınladığı içeriklerle kısa süre içinde binlerce kişinin dikkatini çekmeyi başardı. Sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımlarına devam ederken aynı zamanda televizyon dünyası ile de ilgilenmeye başladı. Ekranlarda görünmeye alışık olan Rızacan Durmuş kariyer hayatına oyuncu olarak devam etme kararı aldı. İlk dizi film projesi Beni Bırakma dizisi oldu. Bu süreci Bozkır adlı dizi takip etti. Günümüzde başken Ankara’da yaşamını ve kariyerini sürdüren Rızacan Durmuş oyunculuk kariyerini sürdürmeye ve diğer taraftan sosyal medya kanalları üzerinde paylaşımlar yapmaya devam etmektedir.

Rızacan Durmuş sevgilisi kimdir?

Ünlü Youtuber ve oyuncunun sevgilisi olup olmadığı bilgisine ulaşılamamıştır. Ancak bu bilgiye ulaşıldığında oyuncunun sevgilisine ilişkin bilgileri burada sizlerle paylaşmış olacağız.

Rızacan Durmuş boyu, kilosu ve burcu ne?

Rızacan Durmuş boyu 1.80 cm olup, kilosu 63 kg ve burcu Oğlak.

Rızacan Durmuş İnstagram

Rızacan Durmuş instagram hesabı için tıklayın.

Rızacan Durmuş oynadığı diziler

Youtuber ve aynı zamanda oyunculuk yapan Rızacan Durmuş hangi dizilerde oynadı ve film projeleri neler aşağıda sıralanmıştır.

  • 2018 Beni Bırakma
  • 2019 Bozkır
Devamını Oku
Rızacan Durmuş Vikipedi Rızacan Durmuş Vikipedi